Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Konsola (HALO),nie ma obrazu ani głosu, nie palą się żadne czerwone diody włącznik świeci normalnie na zielono. Sprzęt jest brata, sprawdzany u niego na wszystkich kablach i u mnie na moich i nic, tak jakby nie był podłączony, bez kabli też się pali na zielono a powinno chyba na czerwono nie wiem co jest grane, ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj podczas oglądania filmu, ze 3 razy pojawiły mi się 2 czerwone diody, te po lewej i ekran robił się od razu czarny. Po resecie konsola hulała, aż do pojawienia kolejnych diod. Co mogło siąść? Czy w ogóle coś siadło, czy tylko konsola wariuje?

 

Przed chwila włączyłem klocka i póki co działa normalnie.

 

EDIT: Pochodziła góra 20 minut i znowu to sama.

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

mortis: zadnej rewelacji nie odkryje jak podam znow ze moze byc to awaria plyty glownej jesli wieszanie konsoli jest ciagle po okreslonym czasie od wlaczenia czy to gry czy nawet samego dasha... reklamowac...

 

Junkhead : 2 diody to przegrzanie ukladow glownych, ram, cpu, gpu

a to ze sie konsola przegrzewa to nie nastepuje nagle, a slychac ze coraz glosniej chodza wiatraki, az do momentu ze chodza jak odkurzacz a pozniej konsola sie wylacza i wyrzuca 2 diody, jesli jest taka sytuacja to zawsze jest pytanie jak szybko to nastepuje

i w zaleznosci od tego jak ten proces sie objawia rrozne moga byc przypuszczenia, problem z odprowadzaniem ciepla przez radiatory, problem, awaria-wada ukladow glownych badz awaria zwiazana z ukladami i czujnikiem temp tych ukladow...

tak czy inaczej jest to powod do reklamcji konsoli...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Mam dziwny problem ,mam xboxa elite <kupiony w styczniu w tym roku >,z gra DARKNES w czasie gry obraz staje zamrozony <BRAK NAPISU ZE DYSK JEST USZKODZONY.gdy wyjme plyte obraz zostaje ,co dziwne gre zgralem na HD i nie bylo zadnego problemu z zczytaniem jej na dysk ,Co dziwne plyta nie ma zadnej ryski!!! Z 2 razy bylo tak samo z gra Far Cry 2 ,mam orginalne gry .Czy pada mi czytnik czy grozi mi cos innego ?? Mam reklamowac konsole ?? <_<

Odnośnik do komentarza
Joł,

konsola coś ostatnio często pokazuje mi "odtwórz DVD" mimo, że w środku znajduje się gra. Dzieje się tak z Viva Pinata i Forza 2. Z soul caliburem jeszcze nie miałem takich problemów.

 

Co to oznacza, siada laser czy co?

Mam to samo. Forza 2 i Viva piniata nie działają z płyty. Tzn działają ale wywala co jakis czas losowo "Cannot read disk". Moim zdaniem to wina NXe bo te dwie gry mam od dawna i wczesniej działały bez problemu.

 

I mnie to dopadło. Burnouta załapało dopiero za 5 razem... Pewnie trzeba będzie wysłać konsolę (zresztą tacka od dawna już się nie wysuwa bez "pomocy"). Nie ma co zwlekać, gwarancję mam do kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Ja tak miałem z nówką konsolą wiec bez obaw. Najwyżej wymienisz gdzieś pod koniec marca. Inne gry Ci łapie? Sprawdź czy teraz dopiero za piątym razem "załapie". Mnie CoD4 nie łapało przez 2 dni, a potem śmigało aż miło, więc ;-)

 

Właśnie zależy to od gry, Lego Batman też nie chciał działać, a inne gry chodzą bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Elite przestał mi czytać płyty, wczoraj udawała się co dziesiąta próba, teraz nie udało się ani razu. Kiedyś tak miał przez jeden dzień ale mu przeszło. Jak myślicie, czytnik padł czy to chwilowe ?

 

Dziwne dzisiaj właczyłem xklocka a ten czyta wszystkie płyty za pierwszym razem. Ten sprzęt mnie zadziwia. Często się psuje, ale przynajmniej sam potrafi się naprawić.

Edytowane przez ksztyrix
Odnośnik do komentarza
Mam dziwny problem ,mam xboxa elite <kupiony w styczniu w tym roku >,z gra DARKNES w czasie gry obraz staje zamrozony <BRAK NAPISU ZE DYSK JEST USZKODZONY.gdy wyjme plyte obraz zostaje ,co dziwne gre zgralem na HD i nie bylo zadnego problemu z zczytaniem jej na dysk ,Co dziwne plyta nie ma zadnej ryski!!! Z 2 razy bylo tak samo z gra Far Cry 2 ,mam orginalne gry .Czy pada mi czytnik czy grozi mi cos innego ?? Mam reklamowac konsole ?? <_<

Jak myslicie????

Odnośnik do komentarza
Jak myslicie????

Też tak miałem normalna zwiecha na nic nie reagował musiałem jeszcze raz włączyć. Na pocieszenie teraz czeka w kartoniku na kuriera, który zawiezie go do serwisu na naprawe trzech czerwonych lampek.

Tylko u mnie nie ma 3 lampek ,wkladam ta gre wchodzi ostatni sejw i obraz staje ,brak napisu ze cos jest z plyta ??zero rys!!!myslalem ze to wina ze plytka sie zle zgrala na hdka .??Nie wiem czy reklamowc konsole czy nie?,nie ma problemu daje w sklepie paragon i dostaje nowego od reki.Nie mieszkam w Polsce..co mi radziciie?? :huh:

Odnośnik do komentarza
Jak myslicie????

Też tak miałem normalna zwiecha na nic nie reagował musiałem jeszcze raz włączyć. Na pocieszenie teraz czeka w kartoniku na kuriera, który zawiezie go do serwisu na naprawe trzech czerwonych lampek.

Tylko u mnie nie ma 3 lampek ,wkladam ta gre wchodzi ostatni sejw i obraz staje ,brak napisu ze cos jest z plyta ??zero rys!!!myslalem ze to wina ze plytka sie zle zgrala na hdka .??Nie wiem czy reklamowc konsole czy nie?,nie ma problemu daje w sklepie paragon i dostaje nowego od reki.Nie mieszkam w Polsce..co mi radziciie?? :huh:

U mnie też nie było 3 lampek. A co do reklamacji to bym się chwili nawet nie zastanawiał i jezeli jest tak jak mówisz, a nie masz do sklepu 300 km. to wymieniaj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...