Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Bossa Milleny to chyba nie da się zabić, trzeba tylko zadać jak największe obrażenia zanim samemu się padnie, bardzo rozczarował mnie ten tryb, czekać tydzień żeby podostawać baty przez kilkanaście sekund od nieśmiertelnego przeciwnika, nie spocili się przy wymyślaniu tego trybu. Progres frakcji w inwazji to tez jakaś ściema. Raz na pierwszym miejscu Lin Kuei, żeby za godzinę na pierwszym był już White Lotus a na ostatnim Lin Kuei a reszta frakcji ciągle na tym samym poziomie i tak to się wymieniało co jakiś czas jak by mieli przygotowane 2 plansze z progresem frakcji , raz jedna raz druga :). Sieć chodzi tragicznie, prędzej można zasnąć niż połączyć się z innym graczem w trybie kontra. W pokojach jest już o wiele szybciej i nawet miałem kilku z zielonymi kreskami, jednak nie wiele mi to dało bo rozegrałem 12 meczy online i we wszystkich miałem błąd ce-34878-0 co oczywiście zaliczyło mi jako przegrane.

Odnośnik do komentarza

sony chyba zaplacilo boonowi za tryb test your strength - na wyzszych pietrach wiezy to jest chore jak szybko trzeba nawalac w te klawisze - ten tandetny pad po dluzszym ograniu jesli nie ma sie gwarancji od razu poleci do kosza :P

Połóż palca płasko obok guzików i pocieraj w lewo i w prawo zahaczając o guziki (najlepiej pod kątem, tak żeby nie uruchamiać 2 w jednym momencie). Same wbijanie przycisków nie da rady.

Odnośnik do komentarza

Ja zmieniłem Kotala na Kano cutthroat i cieszę sięz tego wyboru. Kotal bez mixów i solidnego wake up'a bankowo znajdzie się na dole tier listy mimo, że jak już trafimy juggle starter to fajny dmg kręci.

 

Kano w tej części został mocno podkręcony w stosunku do mk9, gdzie był jedną z najgorszych postaci obok sheevy.

Odnośnik do komentarza

nowa aktualizacja jest dostepna - dam znac jak sciagne co zmienia ;)

 

edycja:

- dodaje nowe stroje do potyczek online

- daje za darmo klasyczny stroj sub-zero

- stabilnosc trybu online

- balans w gameplayu

- bledy lokalizacyjne

- naprawia bugi, laczenie z serwerami warner bros 

 

edycja2:

-chyba dodatkowo cos grzebia jeszcze na serwerach bo wojna frakcji i zywe wieze mam po patchu niedostepne

Odnośnik do komentarza

ja probowalem subzero w wariacji unbreakable, w multi przy dobrym laczu gralo sie fajnie bo przeciwnicy glupio nacierajacy wpadali na moja oslone, zamarzali, a ja odpalalem combo, niestety gdy ma sie ciut gorsze polaczenie to nie zawsze zaskakuje ten specjal (aniby prosta kombinacja dol,tyl,trojkat) i sie zaczyna wku.rw bo obrywam niemilosiernie, sam sub-zero w tej wariacji tez ma slabe comba - granice 15-20% damage to max wiec jak nie zaskakuje lodowa oslona to jestem ugotowany :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba nikt jeszcze nie wspomniał, że w plikach gry na PC znaleźli Barrakę, Sindel i Raina. Czyli pewnie kolejne DLC polegające na odblokowaniu dostępnej zawartości...

http://www.youtube.com/watch?v=AyV1XaT6qn4

http://www.youtube.com/watch?v=ZcEB8gs4kI0

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Zawartości dodatkowej pewnie będzie w brud, więcej niż przy okazji MK9. Niech zarabiają. Netherealm zrobił świetną grę, wypełnioną po brzegi zawartością. 

Jak dla mnie to kompletna gra, w której nie czuć, iż jakąś jej część po chamsku wycięto. Ten płacz na temat DLC przy okazji każdej jednej gry jest całkiem zabawny skądinąd.

Za jakiś czas pojawi się Komplete Edition więc o co te halo, Panowie? Wtedy też będzie świetna okazja by zrobić upgrade obecnej wersji a na razie to co jest w zupełności powinno wystarczyć i zadowolić każdego. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...