Skocz do zawartości

Current-geny a HDTV


Czoperrr

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam dylemat, a mianowicie jaki LCD wybrać pozostały tylko 3 TV, ale z wyborem jest ciężko. Szkoda, że B650 ma takie ogromne opóźnienie (input lag +- 100ms).

 

KTÓRY NAJLEPSZY?

42" LCD Philips 42PFL7403D / 10

40'' LCD Samsung LE40A656

42'' LCD LG 42LG7000

 

Drodzy koledzy, który z wyżej wymienionych będzie najlepszy do konsoli? Bardzo proszę o uzasadnienie wybóru. Proszę o pomoc :)

Moim zdaniem Samsung A656. Mój ojciec ma ten telewizor i go chwali. Grałem na nim ze dwie godziny w kilka gierek i nie zauważyłem żadnego smużenia i innych badziewi. Do tego masz 100Hz,które przydaje się do telewizji z kablówki. No i ten wygląd ^_^

Odnośnik do komentarza
Jak sie robi update'a w tv? ;p mam samsunga 40m86bd

Jeśli masz usb to wchodzisz na strone producenta sciagasz update .

Mój tutorial:

UPDATE Firmware Dla Samsungów z serii 5 i 6

Widzę, że na forum jest wielu posiadaczy samsungów z serii 5 i 6 więc zamieszczam (myślę że przydatną)instrukcje do updatu Firmware.Często update poprawia ostrość,kontrast i podświetlenie oraz współprace ze sprzętem audio/video/konsolami.

 

* Jak sprawdzić jaką mamy ver. oprogramowania?

 

Wystarczy włączyć menu serwisowe które uruchamiamy następująco:

Gdy telewizor jest w trybie stand by klikamy szybko na pilocie Info, Menu, Mute, Power.Aby wyłączyć menu serwisowe restartujemy telewizor.

 

* Przygotowania Pamięci przenośnej do wgrania aktualizacji.

 

Na pendrivi'e może znajdować się tylko jeden folder(w tym wypadku nasze oprogramowanie)

 

ściągamy update i wypakowujemy go.Następnie zgrywamy folder na pendrive.(MT8226).

Podłączamy pendriva do telewizora i jednocześnie naciskamy przycisk source(na telewizorze) i power(na pilocie).

Telewizor powinien wykryć aktualizacje i zainstalować ją.

 

* Download

* Najnowsza aktualizacja(click)ver.1020.1

Odnośnik do komentarza

gazar 17-33ms na Game Mode, który trochę przciemnia. Dziś bawiłem się B650 w sklepie na dobrym sygnale i obraz ekstra, żyleta. Może i 100ms obecnie jest, ale Samsung cały czas wydaje nowe firmware więc nie długo zapewne B650 również dostanie łatkę.

 

P.S. Zastanawiam się jeszcze czy 32 czy 37 hmmm...

Edytowane przez szymuR1920
Odnośnik do komentarza
Jak sie robi update'a w tv? ;p mam samsunga 40m86bd

Jeśli masz usb to wchodzisz na strone producenta sciagasz update .

Mój tutorial:

UPDATE Firmware Dla Samsungów z serii 5 i 6

Widzę, że na forum jest wielu posiadaczy samsungów z serii 5 i 6 więc zamieszczam (myślę że przydatną)instrukcje do updatu Firmware.Często update poprawia ostrość,kontrast i podświetlenie oraz współprace ze sprzętem audio/video/konsolami.

 

* Jak sprawdzić jaką mamy ver. oprogramowania?

 

Wystarczy włączyć menu serwisowe które uruchamiamy następująco:

Gdy telewizor jest w trybie stand by klikamy szybko na pilocie Info, Menu, Mute, Power.Aby wyłączyć menu serwisowe restartujemy telewizor.

 

* Przygotowania Pamięci przenośnej do wgrania aktualizacji.

 

Na pendrivi'e może znajdować się tylko jeden folder(w tym wypadku nasze oprogramowanie)

 

ściągamy update i wypakowujemy go.Następnie zgrywamy folder na pendrive.(MT8226).

Podłączamy pendriva do telewizora i jednocześnie naciskamy przycisk source(na telewizorze) i power(na pilocie).

Telewizor powinien wykryć aktualizacje i zainstalować ją.

 

* Download

* Najnowsza aktualizacja(click)ver.1020.1

 

Dzieki za info, tyle ze mam jeden maly problem. Nie widze w swoim modelu zadnego usb ;d

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Mam pewien problem.

 

Noszę się z zakupem PS3 lub X0. Jutro będę mieć na dzień próbny X0, aby sprawdzić jaka będzie jakość obrazu na moim TV CRT 24". Głosy zewsząd donoszą mi, że obraz będzie beznadziejny W związku z tym chyba będę musiał kupić jakiś nowy TV LCD / HDReady. Jednakże w moim pokoju zmieści się max 24". Do tego rozchodzi się o $. Czy jest coś wartego uwagi do 1000zł ?

Edytowane przez diesvindu
Odnośnik do komentarza
Witam.

 

Mam pewien problem.

 

Noszę się z zakupem PS3 lub X0. Jutro będę mieć na dzień próbny X0, aby sprawdzić jaka będzie jakość obrazu na moim TV CRT 24". Głosy zewsząd donoszą mi, że obraz będzie beznadziejny W związku z tym chyba będę musiał kupić jakiś nowy TV LCD / HDReady. Jednakże w moim pokoju zmieści się max 24". Do tego rozchodzi się o $. Czy jest coś wartego uwagi do 1000zł ?

za 1000zł kupisz bardzo dobre 26" bo telewizorów o przekątnej 24" jest jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza

Witam, chciałbym kupić teraz telewizor LCD.Będzie to mój pierwszy telewizor tego typu. Służyć ma on tylko do grania na Xboxie 360 i oglądania filmów HD z komputera (a później z Blue-Raya). Zwykła telewizja w ogóle mnie nie interesuje. W grę wchodzi tylko 32 cale, na więcej nie mogę sobie pozwolić.

 

Telewizory które wymieniam* są dostępne u mnie na miejscu. Który z nich by się najlepiej nadawał do moich potrzeb? Ew. jaki inny polecacie?

 

Panasonic TX32LX85P

SHARP LC32D65

LG 32LG3000

Samsung LE32A430

SONY KDL 32 S4010

Samsung LE 32 A454

LG 32LG5600

LG 32LG4000

Toshiba 32XV500

SHARP LC32RD8E

SHARP LC32D654E

LG 32LG6000

Samsung LE32B550

SONY KDL 32V4000

 

*byłem dziś w sklepie spisać modele, za ewentualne błędy przepraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Witam, chciałbym kupić teraz telewizor LCD.Będzie to mój pierwszy telewizor tego typu. Służyć ma on tylko do grania na Xboxie 360 i oglądania filmów HD z komputera (a później z Blue-Raya). Zwykła telewizja w ogóle mnie nie interesuje. W grę wchodzi tylko 32 cale, na więcej nie mogę sobie pozwolić.

 

Telewizory które wymieniam* są dostępne u mnie na miejscu. Który z nich by się najlepiej nadawał do moich potrzeb? Ew. jaki inny polecacie?

 

Panasonic TX32LX85P

SHARP LC32D65

LG 32LG3000

Samsung LE32A430

SONY KDL 32 S4010

Samsung LE 32 A454

LG 32LG5600

LG 32LG4000

Toshiba 32XV500

SHARP LC32RD8E

SHARP LC32D654E

LG 32LG6000

Samsung LE32B550

SONY KDL 32V4000

 

*byłem dziś w sklepie spisać modele, za ewentualne błędy przepraszam ;)

Ja bym wybrał jakiegoś Samsunga. Świetnie współpracuje z komputerem i konsolą. Ja mam LE32A656 i go polecam. Nie wiem tylko ile teraz kosztuje. Z tych co wymieniłeś to chyba LE32B550 bym wybrał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...