Skocz do zawartości

The Club


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Gra max arcadowa.

 

Mamy do wyboru 8 postaci. Każda opisana trzema statystykami: szybkość, siła, wytrzymałość.

Gra się na punkty. Duże znaczenie ma też czas.

 

 

Gra jest mocno specyficzna i na bank nie każdemu podejdzie.

 

Jak grałem w tą grę, to mocno mi się skojarzył dodatek do Residenta4: Mecenaries.

Oczywiście The Club jest sporo bardziej rozbudowany i grywalniejszy, niż sam dodatek, ale pomysł jest podobny - granie na czas i punkty.

Ciekawe, czy będą do odkrycia dodatkowe bronie i inne dodatki?

 

 

Grafika jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Zgodzę sie z C1REX'em, gra jest naprawde bardzo bardzo arcade'owa. Interesujące będą potyczki online, bo właśnie w tym tytule najbardziej na ta rozgrywkę postawiono. Nie będzie to jakiś hit ani przełom. Gra zapowiada się dobrze, ale mogło być lepiej... :P

 

 

Tzn. trudno powiedzieć co można by było zrobić lepiej. To jest pure arcade i nie można mieć zastrzeżeń o brak fabuły, czy niską realność.

 

Generalnie to The Club nie ma w konkurencji, bo na rynku praktycznie nie ma podobnej gry.

Radziłbym przetestować demko i samemu ocenić. Szkoda jednak, że o to trudno zważywszy na blokadę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://www.gametrailers.com/player/30329.html

 

 

Filmik z demka. Tzn. plansza i postać, która jest dostępna w demku.

Osobiście wcale nie gram w FPS i jestem totalnym leszczem, ale koleś z filmiku wykręcił bardzo dobry wynik IMHO.

 

 

BTW: Nie wiem czemu, ale mam silne skojarzenia z Q3. Zwłaszcza jak słyszę ten głos mówiący "Head Shot"

Odnośnik do komentarza

I am a proud member of the CLUB ;>

IMO sequel Outriggera z Dreamcasta. Na razie gra mi sie swietnie - takiego szybkiego shootera brakowalo mi od dawna. Animacja zgonow moglaby byc lepsza. Melee jest bezuzyteczne, musisz walnac chyba z 5 razy (online).

Odnośnik do komentarza
Panowie, a więc rozumiem, że ta gra jest nastawiona na rozgrywkę online? A singiel jest kiepski, czy ujdzie w tłumie?

 

 

Tzn. ja kupiłem z myślą o single. Multy jeszcze nie testowałem.

Lubię takie podejście do tematu niezależnie od gatunku. Gra wymusza szybkie granie i headshoty - granie na punkty.

 

 

Fabuły tu nie ma praktycznie żadnej.

 

 

BTW: Grafika jest naprawdę dobra.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę na multy i jest fajnie. Ciekawe tryby rozrywki są.

Np. gra w lisa. Jeden koleś z drużyny jest lisem i drużyna przeciwna go goni. Wy go bronicie i w tym samym czasie staracie się dorwać lisa przeciwnika.

Interesujące.

 

 

Do tego gra wydaje się skillowa. Tzn. nie znam się na strzelankach, ale kilka meczy z rzędu w deathmatcha i te same miejsca ludzie zdobywali.

To chyba dobrze świadczy o grze. Dużo jednak nie grałem.

 

 

Co mnie drażni, to małe zróżnicowanie broni. Tzn. w porównaniu do np. Unreala, Q3, Praya.

Jest pistolecik, trochę karabinów (w tym gantling gun), snajperka + karabiny z lunetą, kilka rodzajów strzelb, rakietnica i granaty.

 

 

Gra zdobywa bardzo pozytywne opinie na forum xbox.com

Odnośnik do komentarza

Na początku jest 6. Dwie zaznaczone na szaro.

Każda postać opisana 3 parametrami: Szybkość, siła, wytrzymałość.

 

 

Różne postacie mają różne animacje. Zwłaszcza przeskakiwania przez barierki i rozwalania desek blokujących przejście.

 

 

Gra jest od twórców PGR4. Podobnie jednak jak Geometry Wars nie każdemu taki arcade podpasuje.

http://www.bizarrecreations.com/games/the_club/

Odnośnik do komentarza

No ma się do odblokowania dwie postacie. Podobno każda ma inne zakończenie, ale ja jeszcze gry nie skończyłem.

 

 

Odblokowuje się też bronie i plansze do pewnego trybu. W każdej planszy jest też masa sekretów do odszukania.

Są to znaki z czaszką. Sekretne zielone znaki z czaszką. Bonusowy koleś do zabicia (jeden na level) i sekretne pomieszczenia.

 

Jest jeszcze poziom trudności "Real" nieaktywny na początku.

Odnośnik do komentarza

do odblokowania są Killen i Nemo - pierwszy to największy debeściak w Klubie co to ma same rekordy na koncie a drugi to sekretna broń Sekretarza

pograłem tylko kwadransik z powodu LM ale już czuję że to moja bajeczka jest

jak tylko pokatuję więcej (nocka w plecy) to zapewne wyleję swe spostrzeżenia w temacie

 

 

aha, stylistyka jest kapitalna - znaki drogowe

już po pierwszej planszy (Huta w Niemczech) widać że są one niesamowicie dopracowane i szczegółowe

Odnośnik do komentarza

pfffff, gra jest świetna

idealny tytuł dla ludzi co to lubią masterować etapy i tłuc jeden poziom tylko po to by podkręcić wynik w singlu

jak w ścigałkach :twisted:

 

mapy są dopracowane, pomimo że do celu prowadzi jedna droga to można "zabłądzić" - jak grasz time attack czy run the gauntlet to akurat najbardziej zależy ci na czasie - każdy zły skręt może być równoznaczny ze śmiercią (czas mija = kabooom)

 

mięsko właściwe to multi, bodajże 9 trybów gry - od klasycznego free for all deathmatch po polowanie na lisa czy obronę bazy

w sumie to nie wiem czy statsy postaci mają tu zastosowanie - na pewno łatwiej trafić Dragova niż Kuro

headshoty działają rewelacyjnie - nawet z rewolweru zdejmiesz typa jednym celnym strzałem - inna sprawa że rozgrywka jest bardzo ale to bardzo szybka

mapy mają rozmiary średnie, nie ma tu biegania i szukania przeciwników - w kilka sekund od respa jesteś w stanie prowadzić wymianę ognia z przeciwnikiem

 

a za acziw "No, Seriously" mają u mnie po browarze

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie świetny tytuł a na forum o nim cicho. Zagrywam się nieziemsko bo to jest to czego mi brakowało szybka akcja i gra która można odpalić na 4 minuty wystrzelać parunastu/dzisięciu chłopa i mieć banana na gębie jak się fajne combo z tego wykręci. No i multi z fajnymi trybami np. skull shot. Będzie co masterować a do tego jak się chce achievy to trochę człowiek się napracuje(zestrzelenie wszystkich czaszek w grze).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.