Skocz do zawartości

The Club


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam dokładnie nazwy tej planszy, ale to druga plansza w lokacji Venice. Do tej pory nie używałem ”Y” (szybki zwrot do tyłu), ale teraz, to wciskam go na zmianę :D Tak jak pozostałe rodzaje rozgrywek udaje mi się na insane zrobić (po wielu próbach) tak tą, z ostrzeliwaniem się z tyłu i z przodu męcze się nadal. Dzięki Bogu, że goście pojawiają się zawsze w tych samych miejscach i powiedzmy do 15 gości można zapamiętać, gdzie i kiedy się wychylą... ale jak klientów wywala się ok. 100. Masakra. Po takiej rozgrywce, zdobycie achiva, to seryjnie wielka frajda.

Wczoraj siedziałem do 4 rano i robiłem tego achiva z maxymalnym combosem. Doszedlem do x14 i... bach! Zaciukałem uciekającego pajaca, wskoczyło x15 i w nogi do wyjścia. ”Achievement unlocked”, aż podskoczyłem na fotelu klaszcząc w ręce z radości :( :(

 

A powiedzcie mi, co to są te ”gunplaye” ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A w tym acziwie o co chodzi?

 

"Finish a Tournament on any difficulty with all 8 characters."

 

Skończyłem grę z odblokowanymi wszystkimi charakterami i teraz muszę przejść 8 x turnament każdą inną postacią, czy na jedną lokację inna osoba? Np. Stillmill - Killen; Venice - Nemo; Prison - Adjo itd...

Edytowane przez DaBig
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Strzela się fajnie. Gra ma mocny arcade'owy klimat (strzelanie po muliplierach, ikonkach z ammo, szybka akcja [najlepiej one shot - one kill] i zbieranie czasu). O ile pamiętam kilka trybów rozgrywki daje pare godzin dobrej rozgrywki, jednak gra jest kurevsko trudna do zmasterowania. Mnie się dosyć szybko znudziła, ale dawałem jej kilka podejść. Średniak, jednak jak za grosze, myślę że warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...