Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, przegladajac krotki filmik na kontowni, zaczalem sie bawic youtube i znalazlem dwa filmiki ktore mis ie podobaly ;) Nie wiem czy ktos juz je tutaj dawal, jesli tak to wybaczcie powtarzanie sie, ale dla ludzi ktorzy nei widzieli dema w akcji a chcieliby zobaczyc cos wiecej w wysokiej rozdzielczosci :

 

Demo walkthrough part 1

Demo walkthrough part 2

 

Wyglada to naprawde niesamowicie :) Z dwoch dostepnych postaci Lightning podoba mi sie bardziej wizualnie (zrozumiale ;p) ale Snow podoba mi sie bardziej kiedy tlucze mobki :)

 

Poza tym rendery sa NIEPRAWDOPODOBNEJ jakosci (ale byc moze jestem do tylu z tym co sie dzieje na konsolach) ale grafika jest tez niesamowita :) Walki wygladaja bardzo dynamicznie a nowy ATB bardzo mi sie podoba... ^_^b

Odnośnik do komentarza

Mnie rozwala Nomura-on serio ma już kłopoty z projektowaniem postaci.Ten młody siwy chłopak to przecież brat bliźniak Vaana z XII.Nie wspominając o tym,że mamy już w grze klony Rikku,Wakki i damską wersję Clouda.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Taki ma styl i już. Jak patrzysz na niektóre anime, czy mangi to większość postaci ma identyczne rysy twarzy i oczy a różnią się fryzurami i ubiorem. Japończycy tak już mają. Jakbyś Snowowi postawił włosy do góry i zdjął czapkę to mamy Zella;)

 

Mnie to nie przeszkadza, choć jakby postaci stworzył koleś od designy FFXII to byłbym w siódmym niebie.

Odnośnik do komentarza

To jest tylko prawda jezeli chodzi o male part of a crew ;) Wszystkie babki wygladaja prawie tak samo i sa na jedno kopyto :o Lightning kopie im zad jak chce pod wzgledem designu.

 

Ale z drugiej strony, Basch to jedna z najfaniej zaprojektowanych postaci w FFach, ale jesli o mnie chodzi polowa sukcesu to w tym przypadku Voice Acting :P

 

Murzyn z afro jest git, a kurczak w jego wlosach dodaje mu uroku ;) Szkoda tylko ze oni wszystko posluguja sie bronia palna... Aczkolwiek moze to tylko w demo tak wyglada o w pelnej wersji bedzie inaczej? Ktos cos wie na ten temat moze? ;)

Odnośnik do komentarza

Szczerze mowiac to z imion kojarze w tym momencie jedynie Light i Snow ;)

 

Duzo lepszy opis dla mnie to 'muszyn z afro' albo 'goryl z fryzura ala Wakka' :o Ale z tego co mowisz wynika ze gorylem grac nie bedizemy? Nie powiem zeby mnie to nie cieszylo, ten koles wyglada na niezlego przyglupa, nawet jego battle stance jest idiotyczny.

 

Ok, zrobilem sobie szybki search na wikipedii i w sumie dotarlo do mnei ze goryl to tylko moment w grze, wiec nie ma sie o co martwic. Anyway do tej pory mamy

 

Hand to Hand (snow)

Gunblade wannabe (Light)

Bumerang (hope)

Dual Wield Guns (Sazh)

Staff (Oerba? or sth ;P )

 

Czyli standard tak na dobra sprawe :P Przypomina mi to bardzo FF8. Guny -> Irvine, gunblade -> Squall, bumerang -> rinoa (chyba ;p), hand to hand -> zell, staffa w ff8 nie bylo, byl za to w ffx.

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza
Cześć misiek ;)

 

Gwoli sprostowania, ta ruda nie walczy staffem tylko jakąś wędką. Może zrobią nową odmianę Devour, będziemy mogli sobie wyłowić przeciwnika, a następnie zaciukać go jak wigilijnego karpia.

 

Elo mlody ;)

 

Nie wiem kim jest 'ta ruda' nic mi to nie mowi, jak napisalem imiona wzialem z wikipedii ;) Staff a wedka to jednak drobna roznica, wiec mam nadzieje ze bedzie to jednak bardziej staff niz wedka :o

 

Wolalbym troche wiecej postaci niz 6. Denerwowalo mnie to w FF8 i denerwowalo mnie to w FF12. W obu przypdkach 'fajniejsze' czy tez 'lepsze' party bylo oczywiste, co w efekcie przekladalo sie na brak jakiegokolwiek wyboru.

 

Gdzie sie podzialy dodatkowe postacie ktore wymagaja od nas zrobienia questow? :P Jeszcze w FF7 byly :o

Odnośnik do komentarza
Nie wiem kim jest 'ta ruda' nic mi to nie mowi, jak napisalem imiona wzialem z wikipedii wink.gif Staff a wedka to jednak drobna roznica, wiec mam nadzieje ze bedzie to jednak bardziej staff niz wedka

 

Tu całkiem nieźle widać jak działa broń Nomchan: http://kontownia.files.wordpress.com/2009/..._fami22vii7.jpg

 

Jest to nie tyle jedna linka z igłą co linki zakończone igłami które wbijają się w przeciwnika. :)

 

Co do postaci - wnioskuję że będzie ich co najmniej 6 ze względu na to, że 6 zapowiedziano (w ten lub inny sposób) do tej pory summonów, a te będą przypisane do każdego z osobna. Mowa oczywiście tylko o l'Cie, bo mogą dojść inni.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli to są linki, a ta pani nie będzie miała animacji typu "jestem niezdarna i macham wielkim kijem" to zapowiada się na najfajniejszą broń do tej pory w Finalach ;)

 

A odnośnie summonów to trochę rozczarowało mnie to, że Light ma Odina, który wygląda jak żelazne (pipi). Dałbym jej bardziej coś elektrycznego albo jakąś Ultime/Edena ;)

 

Pani ruda ma za to Carbuncle'a o ile dobrze pamiętam, a Snow Shive. Ojoj coś się boję, że:

 

1) Mr. Bumerang będzie postacią typu "jestem dzieckiem, więc się panoszę, ale potrzebuję pomocy, ratunku"

2) Pani ruda będzie postacią typu "ooo, jaki słodki potworek, luv ya, kofanie ;******* !!!!"

3) Sahz będzie postacią typu "jestem debilem, śmiejta się"

4) Lighting będzie postacią typu "jestem zimna przywódczyni, dlatego nikt mnie od dawna nie ruchał i dlatego jestem zła"

5) Snow będzie postacią typu "jestem luźny bo mam czapkę i muszę pocieszać młodziaków"

 

Wieje trochę sztampą.

Odnośnik do komentarza
Jeżeli to są linki, a ta pani nie będzie miała animacji typu "jestem niezdarna i macham wielkim kijem" to zapowiada się na najfajniejszą broń do tej pory w Finalach ;)

 

A odnośnie summonów to trochę rozczarowało mnie to, że Light ma Odina, który wygląda jak żelazne (pipi). Dałbym jej bardziej coś elektrycznego albo jakąś Ultime/Edena ;)

 

Pani ruda ma za to Carbuncle'a o ile dobrze pamiętam, a Snow Shive. Ojoj coś się boję, że:

 

1) Mr. Bumerang będzie postacią typu "jestem dzieckiem, więc się panoszę, ale potrzebuję pomocy, ratunku"

2) Pani ruda będzie postacią typu "ooo, jaki słodki potworek, luv ya, kofanie ;******* !!!!"

3) Sahz będzie postacią typu "jestem debilem, śmiejta się"

4) Lighting będzie postacią typu "jestem zimna przywódczyni, dlatego nikt mnie od dawna nie ruchał i dlatego jestem zła"

5) Snow będzie postacią typu "jestem luźny bo mam czapkę i muszę pocieszać młodziaków"

 

Wieje trochę sztampą.

 

Co w dzisiejszych czasach nie jest sztampa albo cliche? :)

 

Kazdy archetyp byl juz gdzies wykorzystany, zreszta tak na dobra sprawe to ciezko cokolwiek powiedziec o postaciach innych niz te widziane w demie, a i to jest niespecjalnie dokladne ;)

 

Ja osobiscie nei widze nr 1 ani 2 w ten sposob, ale jesli faktycznie tak bedzie, to wiem kogo wyklucze z mojego party ;)

 

Odin to kult, one hit kill to cos wyjatkowego i cieszy mnie ze glowna bohaterka ma przypisane wlasnie to ;] Aczkowiek przyznam sie ze nie widzialem jak to wyglada, wiec jak ktos ma linka to chetnie obejrze co i jak ;)

 

Ta bron zdecydowanie nie wyglada jak wedka, bardziej jakis pejcz (zgadzam sie tu z sakiu), niemniej jednak zastanawia mnie w jaki sposob mozna to wykorzystac jako efektywna bron :o

 

Jesli zas chodzi o bumerang... to nie wiem czy mieni mi sie w oczach czy co, ale mam wrazenie ze ten mlodziak trzyma cos w obu rekach ;p

Odnośnik do komentarza

Trzcina, Odina możesz zobaczyć choćby na tym zwiastunie:

 

Na konferencji Microsoftu podczas E3 M. Toriyama grał chwilę Odinem, ale tego już mi się szukać nie chciało. Chyba na gametrailers.com widziałem ten fragment.

 

Pani ruda ma za to Carbuncle'a o ile dobrze pamiętam, a Snow Shive. Ojoj coś się boję, że:

 

1) Mr. Bumerang będzie postacią typu "jestem dzieckiem, więc się panoszę, ale potrzebuję pomocy, ratunku"

2) Pani ruda będzie postacią typu "ooo, jaki słodki potworek, luv ya, kofanie ;******* !!!!"

3) Sahz będzie postacią typu "jestem debilem, śmiejta się"

4) Lighting będzie postacią typu "jestem zimna przywódczyni, dlatego nikt mnie od dawna nie ruchał i dlatego jestem zła"

5) Snow będzie postacią typu "jestem luźny bo mam czapkę i muszę pocieszać młodziaków"

 

Wieje trochę sztampą.

 

Nie wiem jak to będzie w pełnej wersji, ale na dzień dzisiejszy Sazh nie ma nic z archetypowego debila. Ma parę takich ciamajdowatych zachowań choćby w demie, ale one raczej nie wynikają z jego głupoty. :P Nawiasem mówiąc, na Polygamii chyba czytałem opinię, że jest tchórzliwy. Też się z tym nie zgadzam. Co najwyżej ostrożny. Ktoś taki kto niekoniecznie chciałby działać na froncie a to już jest wg mnie jakaś różnica.

 

Snow na specjalnego luzaka także mi nie wygląda. W pewnym momencie w demie zachowuje się tak gdy chce podnieść na duchu 'wygnańców' z Cocoon, ale tylko na tej podstawie nie wyciągałbym jeszcze daleko idących wniosków. ; )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...