Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero co odblokowalo mi sie crystarium. Na poczatku nie mozna sie decydowac na jedna profesje i ja pakowac? Bo dla Snow, nic nie moge wiecej zrobic przy profesji sentinel, a punktow mam duzo. Kolejne levele odblokuja kolejne mozliwosci pakowania danej profesji? Czekac czy narazie pakowac wszystko? Warto sie decydowac od poczatku na jedna profesje dla danej postaci?

Odnośnik do komentarza

co po wymaksowaniu bedzie lepsze gladius czy lionheart?

 

Ja napakowałem Lionharta ze względu abbility Fast stager i nie narzekam on daje 508 do Atk i 508 Mag , a gladius daje tylko 723 do Atk i 210 Mag.

a Lighting jest i ravenger i comando bynajmniej u mnie.

 

Dopiero co odblokowalo mi sie crystarium. Na poczatku nie mozna sie decydowac na jedna profesje i ja pakowac? Bo dla Snow, nic nie moge wiecej zrobic przy profesji sentinel, a punktow mam duzo. Kolejne levele odblokuja kolejne mozliwosci pakowania danej profesji? Czekac czy narazie pakowac wszystko? Warto sie decydowac od poczatku na jedna profesje dla danej postaci?

 

Następne LV zdobywasz z postępem w grze. Nie odkładaj punktów tylko dokładaj do tego czego jeszcze nie masz na maxa

Odnośnik do komentarza

 

Dopiero co odblokowalo mi sie crystarium. Na poczatku nie mozna sie decydowac na jedna profesje i ja pakowac? Bo dla Snow, nic nie moge wiecej zrobic przy profesji sentinel, a punktow mam duzo. Kolejne levele odblokuja kolejne mozliwosci pakowania danej profesji? Czekac czy narazie pakowac wszystko? Warto sie decydowac od poczatku na jedna profesje dla danej postaci?

 

Następne LV zdobywasz z postępem w grze. Nie odkładaj punktów tylko dokładaj do tego czego jeszcze nie masz na maxa

Na poczatku wszystko z kazdej profesji pakowac? :| Bo myslalem zeby od poczatku na jedna, dwie sie zdecydowac

Odnośnik do komentarza

Każda postać ma 3 główne profesje, w które należy pakować CP. Dopiero po pokonaniu ostatniego bossa odblokujesz kolejne 3.

 

Axis Blade nie ma zdolności Fast Stagger tylko przy każdym uderzeniu napełnia pasek ATB. Niestety jest to okupione marnymi, jak na 3rd tier, statami - około 300 do atk i mag.

 

Jeżeli chcesz się więcej dowiedzieć o ulepszaniu broni to proponuje przejrzeć ostatnie kilka stron tego tematu. Tam znajdziesz linki, gdzie jest wszystko ładnie objaśnione. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nareszcie, 2.5h farmienia w edenie i 2 trapezy oraz 7 ingotów :) mam już omegę dla Light i jutro będzie ultimate dla Fang :)

 

Do tego tylko 2 misje mi zostały do zrobienia na 5 gwiazdek i zostanie tylko wymaksowanie postaci, co jest już tuż tuż, oraz zmutowany niebieski żółw + bronie i acc >.<; ....No a potem ultimate dla pozostałych postaci...

Odnośnik do komentarza

Jak daje bariere to lecz się i zmieniaj na 3 synergist by sie wzmocnic a jak zrzuci bariere to na 3 saboteur i potem 3 ravenger i jak naladuje sie stager to 2 comando i medic a przy tym mocnym ataku jego 3 sentinel i tak wkółko. Szybko kolo pada jak się ma taktykę. U mnie na 5 gwiazdek padł za drugim razem.

 

Co daje właśnie ten gold watch?

Z tym trophi za bronie i pancerze jest tak ze jak juz jakies zdobyłem to moge je za chwile sprzedac czy musze wszystkie posiadac w inventory?

Edytowane przez volgin
Odnośnik do komentarza

Przed chwila myslalem, ze w koncu zdobede trofeum "Treasure Hunter", ale sie przeliczylem i czegos najwyrazniej mi brakuje :( Napewno nie upgrade'owalem Gold Watch, wiec cofne sie do momentu gdy jeszcze go nie sprzedalem i bede modlil sie, ze o to chodzilo(ale to dopiero jutro)

 

Damn dlaczego nie ma jakiegos spisu wszystkich rzeczy w grze by sie "zaznaczaly" gdy je juz mamy ehh.

Odnośnik do komentarza

Po co wam to trofeum? Przecież żadnych bonusów w grze to nie daje. Szkoda tracić czas.

 

@volgin

 

Poczytaj poprzednie strony.

 

Bo lubie podejmowac wyzwania, bo podoba mi sie pomysl z pozyskiwaniem trofeow( nie jestem jakims "trophy whore" i nie zagram w jakies Hanny czy inne badziewia by podniesc sobie level trophy ;) ) bo dostane za nie theme'a z ulubiona kobieca postacia w tej czesci :) Takie sa moje powody, ale glownie...bo chce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...