Skocz do zawartości

Army of Two


xylaz

Rekomendowane odpowiedzi

w AoT gram od wczoraj i... nie podoba mi się niestety. Genialny pomysł, kiepska realizacja. Nagrzany byłem na ten tytuł dość mocno (design bohaterów to dla mnie mistrzostwo), ale produkt finalny skutecznie mnie z tego wyleczył.

 

Zero dynamiki i mocno umowne działania taktyczne (spokojnie da się lecieć przed siebie i likwidować cele "na jana"). Dzięki zabawie w co-opie gra naturalnie zyskuje nieco na wartości, ale nie jest to przecież niczym odkrywczym. Grafika średnia.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

bez przesady - poczytaj info z działu X360. Tam gra raczej się podoba.

 

Idea jest fantastyczna, naprawdę. Gracz + brat/znajomy/żona/mama/ktokolwiek w zaciętej walce - ramię w ramię. No i ta niszczycielska siła ognia :D

 

nie wiem - po prostu zawiodłem się na tym tyt. bo oprawa naprawdę nie jest dobra (szczerze), a w dodatku pełno tu wnerwiających uproszczeń i niedoróbek (takze i w sferze sterowania).

 

Nie oczekiwałem wyłącznie taktyki (vide GRAW), a jedynie bardzo mocno zaakcentowanej konieczności kooperacji z towarzyszem w dobrym wykonaniu (cóż, wizulania nigdy nie były mi obojętne). Co-op wypada zacnie (o czym już wspominałem) ale prawie cała techniczna strona gry zwyczajnie nie jest w stanie mi się podobać.

 

Sytuacja analogiczna jak z Kane and Lynch czyli wielkie halo o nic i gra na kilka dni.

 

ale... (tak, istniaje 1 ale) - w chwili obecnej i tak nie do końca warto mnie słuchać: multi nie odpalałem. Dziś siąde na dłużej - i oby się pozmieniało (choć w temacie oprawy to już niemożliwe raczej).

Edytowane przez Amer
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Hm a więc oznacza to że gra jest z półki ocenowej : 7-8. Obiektywnie patrząc, np na Kane i Lynch-a, ten tytuł też Bóg wie czym jest, ale pełna wersja mimo wszystko naprawdę wciągała, chociażby fabułą. Nie wiem ja chętnie pogram w AOT ;).

Odnośnik do komentarza
Jest jak najbardziej. Uzupełniająca recka w nadchodzącym numerze PE.

 

Tak jak napisales juz wczesniej, gra jest pelna uproszczen i ma sie ten "feeling", ze to gra od EA. Duza zaleta i jednoczesnie wada gry jes Aggro (tzw.skupianie na siebie ognia). Smiesznie to wyglada gdy partner jest pod ostrzalem, a ty robisz "koleczko" niespecjalnie przy tym sie kryjac bo po co jezeli oni w tym momencie cie nie widza :) (nie chca widziec?) Znacznie bardziej podobalo mi sie "chowanie" w UDF i w GoW. Tutaj takies jakies nijakies :) (marnie imitujace). Do plusow napewno moge zaliczyc design bohaterow, a i podoba mi sie humor naszych twardzieli :)

Ogolnie to rad jestem, ze EA zrobili cos "innego" niz fify, nba'je itp.

 

ps. Mam nadzieje, ze w Dead Space unikna tych uproszczen i nie bedzie to gra "tylko" na 7 bo za taka uwazam AoT.

Odnośnik do komentarza

O ile pamiętam gra miała wyjść wcześniej ale przełożyli premierę na marzec. Ciekaw jestem co przez ten czas poprawili bo jak już wiemy multi na pewno nie tkneli. Człowiek wydaje ciężko zarobione pieniądze na gre i dostaje produkt niepełnowartościowy !!! Szlag mnie (i nie tylko) trafia jak widze kolejne gry które potrzebują patcha. Nie to, że neguję istnienie patchy i ten tryb "naprawiania" produkcji (ehh takie czasy) ale kurna mać pecetowcy dostają te patche raz dwa, a my musimy czekać niewiadomo ile i nie mamy nawet pewności czy patch pomoże czy nie. 

Czekałem na tą grę ale jeszcze poczekam, nie wydam kasy na pól gry (multi w takich pozycjach to lwia część zabawy)

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie! Przyznam szczerze że gra mi się spodobała ale rozumiem fale krytyki bo mogła rozczarować jak np.: Assassins Creed mnie rozczarował! Partner w singlu do ostatniej misji radzi sobie sam znakomicie, jak będziesz wydawał sensowne rozkazy na pewno się nie zatnie :/ Grafika to nie ósmy cud świata ale taki Conflict zjada na śniadanie! Nie no mi sie podoba, polecam sprawdzić!

Online to kaszana niestety! Slow motion i cud jak da rade z kimś połączyć! Ogólnie mocne 8!

Odnośnik do komentarza

Mnie gra mocno rozczarowała:

1. Za krótka

2. Za prosta

3. Połączenie online !!!!

 

Mam pytanko dlaczego jednym (mniejsza część użytkowników) działa tryb VS a innym tak jak mi nie????

Kiedy zaczną wychodzić dopracowane tytuły. Zresztą EA zawsze wypuszczała szajs by po 6m w patchu nr xx naprawić błędy: mówię tu np o PC'towej serii Battlefield od 1942 do 2142 włącznie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...