Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Traileru nie oglądałem ale wiem, że w temacie pojawiały się już teorie, że Origami killer będzie jeden z naszych bohaterów. Panowie to by było zbyt tanie i tandetne a już na pewno nie było by to podawane w trailerach w tak oczywisty sposób.

 

Szczerze mówiąc nawet oglądając trailery to w sumie nic nie wiemy. Po za szczątkowymi informacjami na temat naszych bohaterów, nie mamy zielonego pojęcia co ich łączy/będzie łączyć, jakie motywy mają żeby odszukać O. killer no może po za Ethanem (można się domyślić).

 

Ja w sumie obejrzałem 2 trailery i jeden krótki gameplay i nic konkretnego nie wiem. A nie zapominajcie o tym, że trailery są specjalnie robione żeby coś się nam zdawało, układało a co później nie ma odzwierciedlenia w samej grze. Tak samo były choćby z trailerami GtA4.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=oM1hacTrvcI

 

Japoński trailer - mocny.

Obejrzałem pierwsze 60 sekund i teraz żałuje. Mogę tylko napisać, że klimat filmu Siedem czy Milczenie Owiec jest przeogromny.

 

 

 

Wszystko piknie tylko ku... po tych trailerach wiadomo kto jest mordercą!!

:teehee:

No to teraz pojechałeś.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=oM1hacTrvcI

 

Japoński trailer - mocny.

Obejrzałem pierwsze 60 sekund i teraz żałuje. Mogę tylko napisać, że klimat filmu Siedem czy Milczenie Owiec jest przeogromny.

 

 

 

Wszystko piknie tylko ku... po tych trailerach wiadomo kto jest mordercą!!

:teehee:

No to teraz pojechałeś.

Sorki chodzi mi o to co przeczytałem .....

Odnośnik do komentarza

Strasznie wiejska ta okladka. Mam nadzieje, ze w Europie oszczadza nam oczu i dadza ta bardziej klimatyczna z papierowym zurawiem.

Eh, jeszcze troszke i zacznie sie wysyp (mam nadzieje) swietnych gier, a HR jest jednym z tych tytulow. Celowo nie czytam newsow i nie ogladam zadnych trailerow by nie psuc sobie niespodzianki bo ostatnimi czasy, jak tak posiedzisz na forum to prawie cala magia z odkrywania tajemnic danego tytulu gdzies pryska.

Odnośnik do komentarza

Ja akurat odbieram to pozytywnie.

 

Skoro i tak nie bedzie promocji gry, to choc okladke robia pod klientow...

 

Sorry ale bez reklam i wielkiej promocji (czyli norma dla tytulow ekskluzywnych) to w USA ogladajac okladke orginalna nikt by nie myslal, ze to gra z kryminalna fabula...

 

Zreszta okladka tez nie pomoze jak gry na PS3 sa gdzies w kacie i obsluga amerykanskich sklepow w ogole o nich za wiele nie wie...

Odnośnik do komentarza

jak wypuszczą w EU z taką zje*aną okładką to chyba wydrukuje sobie z jpg tą 1szą.

 

Ale zrozumiałe ze w US okładka musi mówić wszystko bo 85% społeczności graczy nie wie ze pudełko ma jeszcze kolorowy tył. Ponadto podobno we wkładce (którą należy przeczytać przed rozpoczęciem gry) jest streszczenie fabuły i opisy zakończeń z bonusowo dołączonym słownikiem trudniejszych słówek użytych w dialogach.

 

 

 

 

 

no, to sie wyżyłem... za tą okladke. :wink:

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Nie było mnie na forum sporo czasu, ale widzę, że u paru użytkowników nic się z myśleniem nie poprawiło. Dalej anty-amerykańskie buraki z Polski muszą sobie powiększać ego postami jak powyżej. Panowie, dalibyście sobie siana, bo to ani inteligentne ani śmieszne - raczej żenujące. :) Natomiast szczytem absurdu jest podniecanie się kawałkiem papieru i nazywanie tego "klimatycznym". Rzeczywiście, okładka z pudełka z gry, która szybko wędruje na półkę po włożeniu płytki do napędu, produkuje klimat. Smrodu papieru chyba :).

 

Wracając do okładki NTSC - prezentuję podobny pogląd jak Grześ. Okładka musi przyciągać, a nie być klimatyczna. Zainteresowani grą wcześniej i tak ją zakupią, a jeżeli mówiąca coś okładka (np. postacie - sprawa często olewana przez producentów gier) ma ich zachęcić - to czemu nie? :) Zwiastuny też powinny prezentować jak najwięcej golizny - bo to przyciąga. A o to chodzi w tej branży.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Jasne, że można. Przecież nie mam prawa, aby komuś zabronić się wypowiadać. Tyle, że tutaj nie chodzi o okładkę. Tutaj chodzi o jakże popularny w Polsce anty-amerykanizm. Niektórzy śmieją się z Amerykanów, że kupują gry dla cycków, a sami się podniecają od miesięcy tym, że w Heavy Rain zobaczymy cycuszki. To tylko jeden z przykładów.

 

Zgadzam się z tym, że okładka NTSC ssie, ale przecież w opakowaniu gry nie chodzi o gust, a o prezentację. :)

 

Ostatnio oglądałem filmik z TVGry.pl w którym było widać cycki jednej z bohaterek - muszę przyznać, że jestem zaskoczony jakością piersi w dzisiejszych grach. I pomyśleć, że jeszcze dziesięć lat temu oglądaliśmy dwa kwadraty Lary Croft :).

Odnośnik do komentarza

@Jacobss, nie odpowiada ci czyjeś poczucie humoru to to olej, jak ktoś obraża twoje uczucia narodowościoe, religijne lub inne ważne dla ciebie to powinieneś reagować. Jeśli cie obrazilem to przepraszam. Jako "burak z Polski" [sory, nie wybieralem miejsca urodzenia] mam odczucia antyamerykańskie choć mają sie one nijak akurat do mojego polskiego pochodzenia, nie widze związku, moze mi to wyjaśnisz. Żart ad kiczowatej okładki obracasz w narodowościowo-moralistyczne sranie. Wielkie ego tak? no faktycznie takie przemawia z twojego tata-tonu, skarciłeś dzieci co glupie żarty sobie robią, niech ci Bóg w upośledzonych dzieciach wynagrodzi. Nie wiem jak reszta userow w tym temacie ale ja nie bardzo przychylam sie do wyzywania nas [mnie] od buraków. Z Polski. A skąd w takim razie ty jesteś, he? Z Polski? No to kto jesteś?! Zgadnij! A moze na saxy cie gdzieś wywiało? I "wujek z zagranicy" bedzie polaczków uczył, he? Brawo za postawe...ego...taaa. Ja robie antyamerykansie zarty, ty zza swojej mocarnej klawiatury wyzywasz na forum ludzi od buraków, to z tej samej wioski jesteśmy. Przytemperuj języczek.

 

God bless you.

 

ps. "Zgadzam się z tym, że okładka NTSC ssie, ale przecież w opakowaniu gry nie chodzi o gust, a o prezentację. :)"

 

czyli okladka ssie [w sensie jest slaba] ale prezentuje sie ok? hmm

Edytowane przez humanno
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...