Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie to samo wyniuchałem parę stron temu. Czyli origami pewno też będzie tylko nie jest uwzględniane w spisie.

 

Swoją drogą szkoda, że nie można zagrać szybciej w dlc dołączane do kolekcjonerki. To znaczy powinno być dostępne dla tych co złożyli zamówienie. Na szczęście wyjdzie demko co by ostudzić hype.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Żeby tylko to nie była jedna wielka interaktywna cut-scenka z QTE,bo to byłaby porażka.Gra ma szansę zatrząść światem gier wideo i być mocno trzymającą za jaja produkcją jeśli spełni wszystkie oczekiwania.Narzekam na schematyczność gier,więc HR kibicuje,bo jej ewentualny sukces może odwrócić trend robienia gier "łatwych,prostych i przyjemnych".

Odnośnik do komentarza

przegladalem to pe w tesco podczas zakupow ;] reklama daje rade. ciekawe ile osob nie zauwazy, ze obok jest zapowiedz bajoszoka2 [bo jest tam cos takiego c'nie?] :D

 

caly czas sie waham nad ta limitka... parcie jest ogromne, kasy coraz mniej... chyba zaczekam na demko, ktore mam nadzieje, nie bedzie gdzies z polowy gry [boje sie nawet najmniejszych spoilerow]

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, jakies mam takie niechętne podejście do tego dema :confused: . Samego początku gry raczej nie dadzą bo to rzadko spotykane chyba, wiec bedzie to jakis z początkowych motywów, ale za dużo pewnie sie tez nie dowiemy no bo za dużo to by torche psuło zabawe. Demko strzelanki czy sportówki to wiadomo nie problem, ale przygodówka.. z drugiej strony wierze ze motyw do dema bedzie przemyślanie wybrany no ale nie wiem.. mam na tyle duzo zaufania do tego tytułu zeby kupić w ciemno, a wiem właściwie na 100% ze kupię wiec demo dla mnie jest w takim wypadku zbędne. Oczywicie zasadność wypuszczenia dema nie ulega wątpliwości, tylko ja jakoś niechetnie do niego podchodze.. no ale jak tu go nie ściągnąć? Moze mi sie uda.

Odnośnik do komentarza

dla mnie demo to moglaby byc pierwsza pokazana scena z HR, a dokladnie rzecz biorac ta z Madison w zapuszczonym domu psychola, ktorego podejrzewa o bycie Origami Killerem. ;)

 

moze bedzie to sam poczatek gry, ktory skonczy sie w najbardziej niechcianym przez Gracza momencie. ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Tej sceny nie ma nawet w grze. I było to wiadomo od początku. Będzie to w pierwszym DLC i nie jest fabularnie związane z wątkiem głównym. Natomiast pierwsza scena z gry jest opisana skrótkowo w zapowiedzi w PE i kompletnie nie nadaje się na demo. Co ewentualnie mi się widzi w demo, to coś a'la tutorial z manekinem z Fahrenheita; z pewnością spełniłoby to wymagania Cage'a, ale części graczy raczej nie.

 

 

Dla osób, które z wypiekami na twarzy czekają na premierę to takie demko jak mówisz byłoby najlepsze(zero spoilerów), ale osób niedokońca przekonanych i zwłaszcza osób które nic/mało wiedzą o tej grze(do których głównie skierowane są dema) raczej by takie demo nie zachęciło do kupna, a wręcz przeciwnie. Pewnie dadzą jakaś scenę z już pokazywanych, które i tak już każdy zna. Ciekawe czy demko będzie już zawierało próbkę polskiego dubbingu(w końcu demko KZ2 było już po polsku)?

 

A odnośnie tego pierwszego DLC to czytałem gdzieś że ta scena z wypychaczem będzie jakoś rozszerzona, dłuższa. Ciekawe w jaki sposób? I w ogóle ciekawe czy każde DLC będzie zawierać tylko jedną scenę? W sumie ostatnio mówili że przejście jednego takiego DLC będzie trwać 1h, a przecież ten gameplay z wypychaczem nie trwa nawet 15min. Więc może na DLC będzie składało się kilka scen.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

http://neogo.pl/polecamy/heavy-rain-po-polsku-i-po-angielsku/

 

bezspoilerowe, jeśli o mnie chodzi to wybieram angielski

 

Ja również. Polski dubbing kiepsko wypada(przynajmniej w tej scenie), więc podobnie jak Uncharted 2, przejdę Heavy Rain po polsku wyłącznie z ciekawości, przy którymś podejściu.

Odnośnik do komentarza

o shit, only inglisz please, chociaz kapitan daje rade po PL to jednak na pewno sie nie skusze na dubbling, czasami widac ze kiepsko to pasuje do ruchu ust postaci.

 

ps. fajny motyw z tym krawatem, ciekawe co jak zle zawiążemy... a takich motywow zapewne jest mnóstwo.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

przejdę Heavy Rain po polsku wyłącznie z ciekawości, przy którymś podejściu.

Podobno to jest gra, którą powinno przechodzić się tylko 1 raz. Tak słyszałem.

 

 

 

Strasznie jestem napalony na tą produkcję, obok trzynastego Fajnala będzie to prawdopodobnie czołowy argument decydujący o zakupie PS3. Oby tylko nie pokpili scenariusza, jak to było w przypadku Fahrenheita.

Odnośnik do komentarza

Podobno to jest gra, którą powinno przechodzić się tylko 1 raz. Tak słyszałem.

 

Hmm, jakoś wątpię żeby ludzie, którym gra się spodoba, przeszli HR tylko raz :wink: ....chociaż wiadomo, że podejmowanie jeden raz określonych wyborów byłoby na swój sposób "uczciwe", ja jednak na pewno przycisnę grę kilka razy, żeby sprawdzić "co by było gdyby".

Odnośnik do komentarza

Jeśli gra będzie bardzo dobra - fabuła będzie naprawdę wciągać to raczej ciężko będzie po razie odstawić skoro można rozegrać to wszystko inaczej, dlatego w zupełności zgadzam się z Lain ;)

 

Poza tym - skoro sami twórcy zalecają jedno przejście to ciekawe czy będą konsekwentni i do wszystkich trofeów wystarczy raz przejść grę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...