Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Wyraźnie mówi "jadę do mieszkania w którym Ethan obciął sobie palca" sprawdzane 2 razy bo nie wierzyłem co mówi. Więc nie wiem o co Ci chodzi. Problem w tym, że ja nic nie obcinałem a dwa to to był właściciel tego mieszkania gdzie miał sobie obciąć palca Ethan a nie to mieszkanie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

Wyraźnie mówi "jadę do mieszkania w którym Ethan obciął sobie palca" sprawdzane 2 razy bo nie wierzyłem co mówi. Więc nie wiem o co Ci chodzi. Problem w tym, że ja nic nie obcinałem a dwa to to był właściciel tego mieszkania gdzie miał sobie obciąć palca Ethan a nie to mieszkanie.

 

 

 

U mnie w tej scenie mowila: Jade do domu WŁASCICIELA mieszkania, w ktorym Ethan CHYBA odciął sobie palec. Także wszystko sie zgadzało u mnie :) Poza tym swoje zakonczenia moge obejrzec po skonczonej grze OO

 

Moje zakonczenie:

 

shelby chyba ginie. Spada z zurawia z duzej wysokosci do wody. Madison go mogla uratowac ale wybralem opcje nie pomagania mu.

 

Madison pisze ksiazke o origami kilerze, zaproszono dostaje do show i ogolnie jest rozpoznawalna i szanowaną dziennikarką. Jedna rzecz przy jej zakonczeniu byla dziwna. Pokazana byla scena gdzie w jakims sklepie podpisuje swoje ksiazki. Jakis kleint daje jej swoj egzemplarz (nie jest pokazana jego twarz) i w trakcie podpisywania wlasciciel ksiazki mowi, ze dobrze sobie poradzila ze sprawą ale może powinna stawic czoła jakiejs trudniejszej sprawie. Madison cały czas ppodpisywala ksiazke i nie widziala kto to mowil, a gdy podniosla głowe goscia juz nie było :o Teraz sie zastanawiam czy to nie byl moze Shelby.

 

Jayden umiera. To byla za(pipi)ista scena. Bylem w wirtualnym biurze i analizowalem video sceny walki z klubu i nie moglem za zadne skarby skumac o co z tym chodzi. Po 15 minutach ogladania tego filmiku zastopowalem tasme i jayden zobaczyl zegarek na rece killera i skumal, ze to ten sam zegarek na ktory sie skladał dla policjanta ktory odchodzil na emeryture. chciałem pobiec z tą wiadomoscia do kogos ale jak zdjal okulary jayden zmarł.

 

Ethan wychodzi z wiezienia. Wita sie z synem a zona go przeprasza.

 

Dziwka umiera. tonie w aucie.

 

Odnośnik do komentarza

A gdzie można oglądać zakończenia ? Szukałem i nie mogłem ich znaleźć.

 

 

No nie wiem u mnie tam mówi może przez to, że nie obciąłem tego palca a ta scena się włączyła i tak się pomieszało? No Twoje zakończenie to już w ogóle poezja i szok hehe....łoł też chcę takie ;].

 

A co do Madison i Twojego jej zakończenia. Bo na GameInformer czytałem zresztą dawałem newsa, że jest jakieś zakończenie czy scena właśnie z Madison które sugeruje seuqel Heavy Rain albo jakieś dlc. Więc może o to w tym chodzi, właśnie miałeś te zakończenie.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A gdzie można oglądać zakończenia ? Szukałem i nie mogłem ich znaleźć.

 

 

No nie wiem u mnie tam mówi może przez to, że nie obciąłem tego palca a ta scena się włączyła i tak się pomieszało? No Twoje zakończenie to już w ogóle poezja i szok hehe....łoł też chcę takie ;].

 

A co do Madison i Twojego jej zakończenia. Bo na GameInformer czytałem zresztą dawałem newsa, że jest jakieś zakończenie czy scena właśnie z Madison które sugeruje seuqel Heavy Rain albo jakieś dlc. Więc może o to w tym chodzi, właśnie miałeś te zakończenie.

 

 

 

Ja tez nie odcinalem palca :) Daj sobie lepiej na tą scene na angielski dubbing i napisy bo moze po prostu to wina tlumaczenia jest. Zakonczenia moge obejrze wchodzac w rozdziały, przesuwajac na 6 zakladke i tam mam 4 epilogi przedstawiajace zakonczenia do 4 postaci.

 

Jeszcze raz wlaczylem sobie ta scene u doktora zeby sie upewnic i Madison mowi dokladnie: "tu mieszka wlasciciel mieszkania, w ktorym zdaje sie Ethan odcial sobie palec" :)

 

Odnośnik do komentarza

A gdzie można oglądać zakończenia ? Szukałem i nie mogłem ich znaleźć.

 

 

No nie wiem u mnie tam mówi może przez to, że nie obciąłem tego palca a ta scena się włączyła i tak się pomieszało? No Twoje zakończenie to już w ogóle poezja i szok hehe....łoł też chcę takie ;].

 

A co do Madison i Twojego jej zakończenia. Bo na GameInformer czytałem zresztą dawałem newsa, że jest jakieś zakończenie czy scena właśnie z Madison które sugeruje seuqel Heavy Rain albo jakieś dlc. Więc może o to w tym chodzi, właśnie miałeś te zakończenie.

 

 

 

Ja tez nie odcinalem palca :) Daj sobie lepiej na tą scene na angielski dubbing i napisy bo moze po prostu to wina tlumaczenia jest. Zakonczenia moge obejrze wchodzac w rozdziały, przesuwajac na 6 zakladke i tam mam 4 epilogi przedstawiajace zakonczenia do 4 postaci.

 

Jeszcze raz wlaczylem sobie ta scene u doktora zeby sie upewnic i Madison mowi dokladnie: "tu mieszka wlasciciel mieszkania, w ktorym zdaje sie Ethan odcial sobie palec" :)

 

 

no wlasnie wlasciciel, a nie ze jest to to mieszkanie. tylko niescislosc co do palca , bo jak nieodetniesz to jest to samo

 

Odnośnik do komentarza

A gdzie można oglądać zakończenia ? Szukałem i nie mogłem ich znaleźć.

 

 

No nie wiem u mnie tam mówi może przez to, że nie obciąłem tego palca a ta scena się włączyła i tak się pomieszało? No Twoje zakończenie to już w ogóle poezja i szok hehe....łoł też chcę takie ;].

 

A co do Madison i Twojego jej zakończenia. Bo na GameInformer czytałem zresztą dawałem newsa, że jest jakieś zakończenie czy scena właśnie z Madison które sugeruje seuqel Heavy Rain albo jakieś dlc. Więc może o to w tym chodzi, właśnie miałeś te zakończenie.

 

 

 

Ja tez nie odcinalem palca :) Daj sobie lepiej na tą scene na angielski dubbing i napisy bo moze po prostu to wina tlumaczenia jest. Zakonczenia moge obejrze wchodzac w rozdziały, przesuwajac na 6 zakladke i tam mam 4 epilogi przedstawiajace zakonczenia do 4 postaci.

 

Jeszcze raz wlaczylem sobie ta scene u doktora zeby sie upewnic i Madison mowi dokladnie: "tu mieszka wlasciciel mieszkania, w ktorym zdaje sie Ethan odcial sobie palec" :)

 

 

no wlasnie wlasciciel, a nie ze jest to to mieszkanie. tylko niescislosc co do palca , bo jak nieodetniesz to jest to samo

 

 

 

Ale ona mowi, "ZDAJE SIE, ze Ethan sobie odcial palec" takze nie stwierdza tego faktu. Wiem, staram sie bronic gre za wszelką cene ^^

 

Odnośnik do komentarza

 

Gram z angielskim dubbingiem ;]. No kurde zaraz sprawdzę może rzeczywiście mówi, że jedzie do właściciela. Ale co do tego, że mówi, że Ethan obciął palca to jestem pewny na 100 % ;p. I bardzo dobrze broń bo jest tego warta hehe. Tylko, żeby nie było ja jej nie oskarżam ;].

 

Eee to super, że są jednak na stałe te zakończenia, dzięki.

 

 

Edit:

 

 

Dobra rzeczywiście mówi, że jedzie do lekarza...... właściciela mieszkania na Marble Street gdzie Ethan obciął sobie palca.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

Nie będę już punktował kolejnych bzdur, bo nie ma to większego sensu. Ale jeśli ktoś mi napisze, że każdy facet uprawia seks z nowo poznaną laską zaraz po tym, jak porwano mu syna, kazano jechać pod prąd na autostradzie, podpalono prądem, kazano obciąć palec, a potem zmuszono do zabicia bliźniego... to nie wiem :)

 

 

Nie każdy uprawia seks z nowo poznaną laską w takich okolicznościach. Jeśli Ty tak zrobiłeś to był to Twój wybór.

 

 

 

Próba Rekina - zabić dealera, czy nie? Ja tego nie zrobiłem, bo akurat z Ethanem emocjonalnie związałem się najbardziej i po prostu, faceta nie zastrzeliłem z czystej litości. Przeciętny gimnazjalista pociągnąłby za spust, bo czekałby na rozbryzg krwi na ścianę.

 

 

Rozbawiło mnie to wyjaśnienie :rofl:

Jeśli ktoś rzeczywiście związał się emocjonalnie z Ethanem, to w tej scenie powinien mieć duży problem z podjęciem decyzji. I jeśli ten ktoś zdecyduje się pociągnąć za spust to raczej nie z opisanego przez Ciebie powodu.

 

Odnośnik do komentarza

 

Nie będę już punktował kolejnych bzdur, bo nie ma to większego sensu. Ale jeśli ktoś mi napisze, że każdy facet uprawia seks z nowo poznaną laską zaraz po tym, jak porwano mu syna, kazano jechać pod prąd na autostradzie, podpalono prądem, kazano obciąć palec, a potem zmuszono do zabicia bliźniego... to nie wiem :)

 

 

Nie każdy uprawia seks z nowo poznaną laską w takich okolicznościach. Jeśli Ty tak zrobiłeś to był to Twój wybór.

 

 

No właśnie to jest to o czym pisałem. Mi się też całkowicie inaczej potoczyły okoliczności i seks jak najbardziej pasował ;]. Poza tym mało razy to w filmach było, że ludzie w bardziej absurdalnych sytuacjach się bzykali. Pierwszy lepszy przykład "Wróg u Bram" wojna, brud, syf, stres, bombardowanie, pełno żołnierzy obok a jednak mogli się ruchnąć.

Ludzie uprawiali nawet seks w obozach koncentracyjnych!

 

Po drugie Madison i Ethan to ludzie, świetnie zarysowani o różnych uczuciach, charakterach. A ludzka natura nie jest znana i nie jest przewidywalna. Zadziałało pożądanie, ogólna sytuacja poczuli namiętność, podniecenie i zrobili to co zrobili.

 

A jeszcze po trzecie zawsze było można odmówić skoro tak Ci to nie pasowało.

 

Ogólnie jestem świeżo po przeczytaniu, tekstu o HR ze spoilerami i brak mi słów. Pierdoły, pierdoły i jeszcze raz pierdoły na dodatek wszystkie do obalenia.

 

Chwała Bogu, że Ethan nie okazał się Origami Killer tzn. że niby miało dziać się to w jego głowie. Wtedy byście się uczepili tego, że niby to już było w "Tożsamość", "Memento" czy choćby "American Psycho". Po prostu ciężko mi to pisać ale HR padł ofiarą jakiejś bezsensownej nagonki.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ponoc sa jakies mega problemy z HR:

 

"Na oficjalnym forum PlayStation pojawiają się skargi na Heavy Rain - nowy hit przeznaczony na konsolę Sony. Produkcja ta zawiesza się ponoć podczas użytkowania. Dodatkowo występują problemy z prawidłowym wczytaniem zapisanych stanów gry. Nie wiadomo na razie, jaką skalę mają te niedogodności techniczne.

 

Przedstawiciel Sony zapewnia jednak, że sytuacja jest monitorowana. Powinniśmy zatem niebawem doczekać się bliższych informacji na temat rozwiązania opisywanych problemów. Tymczasem... "Jedna rada: nie wyłączajcie PlayStation, gdy ekran jest czarny, gdyż może to spowodować problemy z zapisanymi stanami gry" - zaleca wydawca.

 

"Odnotowaliśmy kilka przypadków, w których gra zapisywała się dłużej, niż powinna. W przypadku resetu konsoli przy widocznym czarnym ekranie możecie mieć problemy z wczytaniem stanów rozgrywki. Radzimy odczekać przynajmniej 5 minut przed ponownym odpaleniem konsoli".

 

Próbowaliśmy skontaktować się z polskim oddziałem SCE w celu wyjaśnienia sprawy. Niestety, nie otrzymaliśmy dotąd odpowiedzi na pytania, czy podobne problemy mogą wystąpić w naszym kraju i kiedy można spodziewać się zażegnania kłopotów technicznych. Musimy się zatem uzbroić w cierpliwość.

 

Agnieszka Pilichowska z rodzimego oddziału Sony wyjaśnia, że jej firma nie odpowiada za to, co dzieje się w Stanach Zjednoczonych. "Na szczęście nie słyszałam o podobnych przypadkach w Polsce" - dodaje."

 

Cytat z Interii.

Odnośnik do komentarza

 

Ktoś ma listę trofeów? chciałbym skończyć grę na 100% lecz potrzebuje wiedzieć co w jakim momencie zrobić

 

Po za tym chciałbym wiedzieć jakie decyzje podjąć aby zobaczyć inne zakończenia ( wszystkie możliwe )

 

 

 

 

lista trofeow:

 

 

 

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...