Skocz do zawartości

Mass Effect


Wafrzo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy postac, która uzywa sabotażu, przeciążenia - chyba inżynier - może uzywać snajperki?

Nie. Snajpy używa Szpieg, a on nie ma kilku umiejętności inżyniera. Problem polega na tym, że snajpa jest nieprzydatna na Insane. Umiejętność o której nie słyszałeś jest dostepna tylko dla czystego biotyka, jeśli dobrze pamiętam.

Nie nie nie, kombinacją biotyka gram na insane.

 

Snajpe chciałem dla nowej postaci, jednocześnie zaliczając achievy za inżyniera. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
1000 jest proste, ale czasochłonne.

Nikt nie mówi, że jest trudne.

 

ekhm:

 

na jakim wy poziomie graliscie jak poraz pierwszy sie z ta gra stykaliscie? Bo ja od razu wzialem najtrudniejszy (jak zawsze), ale cos bardzo ciezko mi idzie. Na poczatku bylo latwo, ale teraz mam misje z tym samochodzikiem z 6 kolami ze sceneria w zimie i jak juz z niego wychodze, nie ma checkpointa nic, nagrac nie mozna, a tam w hangarze maaasa przeicwnikow i to jeszcze jakis wielkolud na czele zasuwa.. Chyba musze zanizyc poziom trudnosci, ale taki przypal troche : / Na jakim wy tam graliscie
Odnośnik do komentarza
1000 jest proste, ale czasochłonne.

Nikt nie mówi, że jest trudne.

 

ekhm:

 

na jakim wy poziomie graliscie jak poraz pierwszy sie z ta gra stykaliscie? Bo ja od razu wzialem najtrudniejszy (jak zawsze), ale cos bardzo ciezko mi idzie. Na poczatku bylo latwo, ale teraz mam misje z tym samochodzikiem z 6 kolami ze sceneria w zimie i jak juz z niego wychodze, nie ma checkpointa nic, nagrac nie mozna, a tam w hangarze maaasa przeicwnikow i to jeszcze jakis wielkolud na czele zasuwa.. Chyba musze zanizyc poziom trudnosci, ale taki przypal troche : / Na jakim wy tam graliscie

Kiler on mówi o trudności w przechodzeniu samej gry. A my mówilismy o trudności w zdobywaniu aczików. To dwie różne sprawy ;)

 

Snajpe chciałem dla nowej postaci, jednocześnie zaliczając achievy za inżyniera. Szkoda.

Aby łyknąć acziki za umiejętności i bronie należałoby trzy razy przejść grę podstawowymi klasami czyli żołnierzem, biotykiem i inżynierem. Wtedy miałbyś problem z głowy ale nie mógłbyś zrobić 60 poziomu doświadczenia.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dobra, jest 60 poziom i 45 zadań pobocznych za mną.

 

Mógłby ktoś wczytać ostatni save z gry, gdzie dostał "majority of the game" achievementa i zobaczyć ile misji pobocznych zrobił? Dziękuje :)

 

 

Po zakończeniu Noverii, po zakończeniu rozmowy z radą, przyszły panny, imieniem Ashley i Liara. Zaczęły coś nawalać o zazdrości, a ja ździwiony o co chodzi? Nie miałem takiej sceny, mimo że przechodzę 4 raz ten tytuł. Zaproponowałem trójkącik, to teraz żadna się nie odzywa :s

Odnośnik do komentarza
Po zakończeniu Noverii, po zakończeniu rozmowy z radą, przyszły panny, imieniem Ashley i Liara. Zaczęły coś nawalać o zazdrości, a ja ździwiony o co chodzi? Nie miałem takiej sceny, mimo że przechodzę 4 raz ten tytuł. Zaproponowałem trójkącik, to teraz żadna się nie odzywa :s

Jak prowadzisz dialogi z obiema pannami i dobrze ci idzie na dwa fronty to tak jest. Tez byłem zdziwiony jak obie naraz z żalami wyskoczyły.

Odnośnik do komentarza
No to ładnie zepsuliście mi niespodzianke :angry:

Może byś jej nawet nie znał - ja trzeci raz przechodzę, adoruję obie a i tak zawsze mam bzykanko z Liarą :D

Ja raz zamoczyłem w Ashley, raz w Liarze, raz nie dała żadna, a teraz się nawet nie odzywają O_O

 

@Bestia, cała przyjemność naszej stronie :lol:

 

To jak, znajdzie się jakaś osoba co ma podliczone te questy do zrobienia poboczne? :)

 

 

EDIT: Completionist dla mnie mam, teraz tylko Wrex i Garrus. Na marginesie: Można wrócić na Noverie? W jednym z komputerów, jak mnie pamięć nie myli, była dostępna misja, niestety pośpieszyłem się i już jestem w trakcie szturmu na szczyt 15.

 

 

EDIT2: Do Completionist achievementu, wystarczyło mi zrobić 47 misji pobocznych, uratować Liarę, skończyć Feros i rozpocząć Noverię.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
EDIT2: Do Completionist achievementu, wystarczyło mi zrobić 47 misji pobocznych, uratować Liarę, skończyć Feros i rozpocząć Noverię.

Zgadza się, znów wystarczyło około 47 misji pobocznych, uratować Liarę, skończyć pełną Feros i rozpocząć Noverię. Zapewne dłużej teraz zejdzie z achievem dla Liary, ale coś poradzimy :)

 

Jest jakiś sposób by nabić snajpę biotykiem? Słyszałem o jakichś małpach, a potem kumpla pod ziemie wcięło i nie dokończył gdzie, co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Kupiłem Mass Effect. Na razie przyleciałem do Cytadeli i... jakoś nudno na razie. Mam nadzieję, że później się rozkręci?

Na akcję w stylu Gears of war nie licz. Natomiast jeśli dla ciebie opowiedzenie historii bez rąbanki jest nudne, to może ta gra nie będzie dla ciebie. ;)

 

Ja tam lubię gadać, tylko pytam czy później się rozkręci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...