Skocz do zawartości

Mass Effect


Wafrzo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, wszystkie wątpliwości rozwiewa mój post, bo w Londynie mogłeś kupić przecież wersję pizzafione :D

 

Anyway, kwestia ta była poruszana w tym temacie jakiś pierdyliard razy, parę osób (w tym i moja osobista osoba osobiście) kontaktowało się nawet z BioWare. Wszystkie wersje, w których hablają po angielsku, mają polskie napisy.

Odnośnik do komentarza

Jednak mi gra nie spodobala sie choc liczylem ze bedzie inaczej. Mam wrazenie ze gra zostala mocno okrojona z takich waznych rzeczy. Kazdy pancerz jest taki sam jest z wygladu, rozni sie statsami, 4 broni ktore o dziwo strzelaja b. dobrze (shotgun... no ale to przyszlosc), zas gdzie lasery, plazmy,itp? Te powery upy tez sa te same az sie prosi o wiecej i znacznie roznych podobnie z gunami. Tutaj mamy bronie z normalnymi pociskami jakich uzywamy obecne dzisiaj a niby to kosmos. Duzo lazenia, gadania zas malo grania, a tego nie lubie.

Odnośnik do komentarza
Jednak mi gra nie spodobala sie choc liczylem ze bedzie inaczej. Mam wrazenie ze gra zostala mocno okrojona z takich waznych rzeczy. Kazdy pancerz jest taki sam jest z wygladu, rozni sie statsami, 4 broni ktore o dziwo strzelaja b. dobrze (shotgun... no ale to przyszlosc), zas gdzie lasery, plazmy,itp? Te powery upy tez sa te same az sie prosi o wiecej i znacznie roznych podobnie z gunami. Tutaj mamy bronie z normalnymi pociskami jakich uzywamy obecne dzisiaj a niby to kosmos. Duzo lazenia, gadania zas malo grania, a tego nie lubie.

Pancerze różnią się również wizualnie,na dodatek jest ich sporo rodzajów,Wiadomo że np Feniks I i Feniks III,róznią sie tylko statsami,ale już każdy pancerz innego gatunku rózni się wyglądem.

Power-upów jest od groma i nie są wcale takie same.Pocisków również masz wiele rodzajów(kriogeniczne,zapalajace,plutonowe,mini-granaty,chemiczne....)Ech.....co Ty wogóle za herezje tu wypisujesz :P

 

 

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza
Jednak mi gra nie spodobala sie choc liczylem ze bedzie inaczej. Mam wrazenie ze gra zostala mocno okrojona z takich waznych rzeczy. Kazdy pancerz jest taki sam jest z wygladu, rozni sie statsami, 4 broni ktore o dziwo strzelaja b. dobrze (shotgun... no ale to przyszlosc), zas gdzie lasery, plazmy,itp? Te powery upy tez sa te same az sie prosi o wiecej i znacznie roznych podobnie z gunami. Tutaj mamy bronie z normalnymi pociskami jakich uzywamy obecne dzisiaj a niby to kosmos. Duzo lazenia, gadania zas malo grania, a tego nie lubie.

Pozwolisz, że ci tak z rana - po bardzo spokojnej nocy w robocie - odpowiem.

 

1. Każdy pancerz nie jest taki sam z wyglądu. Musiałeś grę wręcz przelecieć, ze nie zauważyłeś.

2. Jakbyś czytał leksykon a nie zapi.erdalał przez kolejne planety głównego wątku to byś wyniósł ciakawą wiedzę na temat tego "czym" strzelają pukawki w ME. I nie jest to plazma, laser czy konwencjonalne naboje. Mała podpowiedź. Wszystko w wizji przyszłości stworzonej przez Bioware opiera się na jednym zjawisku - efekcie masy. Broń działa na zasadzie microakceleracji masy a magazynkiem jest metalowa sztaba, z której sa wycinane przy każdym pociągnieciu spustu kawałki metalu i przyspieszane do takich prędkosci aby mogły zadawac znaczne obrażenia.

3. Dużo łażenia i gadania bo to RPG. Pomyliłeś gatunki. Jak nie chcesz gadać i łazić to se zagraj w CODa, Halo, GOW czy innego shootera. ME z pewnością nim nie jest.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Problem wielokrotnie poruszany.

 

Towarzysza, za którego chcemy acziw, trzeba wcielić do drużyny ASAP, tj. wypełniając tylko te questy, które są konieczne do pozyskania danego towarzysza. Kiedy już go mamy, wypełniamy każdego questa i sidequesta w grze.

 

Tutaj znajdziecie spis wszystkich questów.

 

Acziwy NIE są zbugowane. Problemy większości graczy polegają na tym, że spora część sidequestów jest przez nich przegapiana.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...