Skocz do zawartości

Mass Effect


Wafrzo

Rekomendowane odpowiedzi

I tu może być problem , bo po ostatnim wyłączeniu Live'a na 24h gry arcade ściągnięte na koncie USA nie chcą mi działać na EU , nie wiem jak w przypadku dodatków do gier, ale może być nieciekawie.

 

Ajajajaj, no nic, przejdę prologa i zobaczę czy będzie ta nowa misja.

Odnośnik do komentarza
Kiedy w tej grze zacznie sie coś dziać bo jak narazie to jest tam samo gadanie co mnie denerwuje troszkę. Rada wysłał mnie na jakąś planetę a tu co? A tu znow gadanie. Zastanawaim sie nad sprzedaneim tak zachwalanej gry. Będzie zaraz jakaś akcja?

Sprzedaj. Kupiłeś erpega, a nie strzelankę nastawioną na akcję. To normalne, że ciągle gadają. Ku.rwa, że tacy ludzie jeszcze istnieją. Kupi erpega i jeszcze wali na forum, że niedobry bo za dużo gadają. NO ŻAL

Odnośnik do komentarza

Powaga? Bo jakoś śmiesznie mi to brzmi - turniej szachowy, bankiet - akcja jak ch..

 

Gooralesko

 

kupując tegoż rpg nastawiałem sie na cos a'la gothic czy incewind dale. Owszem było gadane, ale było też siekanko i nabijanie expa i udoskanalanie postaci. To lubię, a nie przez 90% gry pieprzyć o (pipi)e maryny, o rzeczach na które i tka lache kładę bo mi sie do niczego nie przydadzą. I niechodiz mi tu o same gadanie, ale też o zwiedzanei nowych światów, robienie czegoś a nie paplanie bezsensowne.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza
Nie spinaj się tak, Góral. Chłopakowi nie przypadł szpil, to normalne (tobie nie wchodzi AC, więc jak widać dziwni ludzie istnieją, lol)

Ale Sasori, co nie przypadł? Napisał, że za dużo gadania. A przecież kupił erpega a nie strzelankę więc się pytam jak nie przypadł? TO tak jakbyś napisał, że Gears of War ci nie przypadł do gustu bo za dużo strzelania :lol: Teraz chyba mój wk.urw jest usprawiedliwiony.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Nie, nie jest usprawiedliwiony. Chyba, że sam chcesz sie sobie usprawiedliwiać. Gdybym czegoś takeigo szukał to bym sobie TV włączył, albo książkę poczytał. Od gier wymagam jakiejś akcji, by coś się działo, a nie ganianie z miejsca na miejsce jak kot z pecherzem. Być moze takie rasowe rpg mi nie podchodza do gustu, bo wieje nudą. Gra była bardo wysoko oceniana to myslałem, ze cos tu się bedzie dziać.

 

To poweidzccie czy dalej będzie takie gadanie czy cos w końcu ruszy i ile tego gadania jest w tej grze? Bo jak cały czas ma tak być to widzę, że lepiej bym się bawił przy tetrisie.

 

A no dodam, że w Fallouta też mi sie bardz dobrze grało, bo coś sie tam działo.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza
Od gier wymagam jakiejś akcji, by coś się działo, a nie ganianie z miejsca na miejsce jak kot z pecherzem. Być moze takie rasowe rpg mi nie podchodza do gustu, bo wieje nudą. Gra była bardo wysoko oceniana to myslałem, ze cos tu się bedzie dziać.

Masz prawo wymagać tego od gier, ale nie możesz wymagać tego od "erpegów"... W Mass Effect i tak jest jej wystarczająco dużo, nikt też nie karze Ci czytać wszystkich dialogów. No i co ma wysoka ocena do ilości akcji w danym tytule, przecież to nie jest żaden wyznacznik.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki, to właśnei chciałem usłyszeć - podniosłeś mnie na duchu.

 

Vulc

mówiąc akcja miałem na myśli "niegadanie" i chodzenie po lokacji z miejsca na miejsce. Byc moze za słabo znam się na rpegach, ale jak pisałem wcześniej inne tytuły mnie wkręciły. Dobra idę pogadać sobie dalej ;) i się przekonam czy warto było wydać te parenaścei złociszy ;)

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Dostałem grę i całe pudełko po Polsku. Na pudełku napis, że gra zawiera polskie napisy. A gra po niemiecku. Da się to jakoś zmienić ? Bo jak nie to kaplica ;/

Albo cię zrobiono w bambuko albo masz lokalizację w ust. konsoli przestawioną na niemiecki. Pytanie następuje - "gra po niemiecku" to znaczy w twoim egzemplarzu tylko napisy czy również dubbing? Jeśli dubbing również to zostałeś nabity w butelkę. Nie wiem jakim cudem zważywszy na polskie pudełko.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Kupuj , bo gierka zacna.

Ja także na początku kupiłem , ukończyłem dwukrotnie i sprzedałem.

Niedawno kupiłem ponownie od Keymakera , za okazyjną sumke , gdyż stwierdziłem , iż musze mieć tą gierke w kolekcji.

No i oczywiście czeka mnie jeszcze jedno przejście przed premierą ME2 , by być na świerzo.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
Kupuj , bo gierka zacna.

Ja także na początku kupiłem , ukończyłem dwukrotnie i sprzedałem.

Niedawno kupiłem ponownie od Keymakera , za okazyjną sumke , gdyż stwierdziłem , iż musze mieć tą gierke w kolekcji.

No i oczywiście czeka mnie jeszcze jedno przejście przed premierą ME2 , by być na świerzo.

O właśnie Bestia, dobre podejście! ;) Apropos drugiej części - mamy koniec roku pańskiego 2008 teoretycznie w 2009 powinna być premiera (no dobra chciałbym, żeby była) a Bioware o dwójce nie powiedziało dosłownie nic.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...