Skocz do zawartości

Unreal Tournament 3


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ehhh ta gra to jedna wielka zenada, jezeli chodzi o konsole, porownujac ut na dc i pc, na pc wiadomo ze sie lepiej gralo, natomiast na dc bylo kilka mapek, ktorych nigdy znalezc nie umialem do wersji pc:( a byly przepiekne, uc na x'a a ut2003, wg. mnie to samo, moze nie jestem specem w temacie tej czesci, natomiast w dzisiejszych czasach porownujac gow x'owego do pc, widzimy ze wersja pc moze nie ma lepszej grafy ( nie zaowazylem ) ale jednak akt 5 bardziej rozwiniety jest. Widzac UT3 wersja PS3 a PC, az chce sie pokluc scyzorykiem EPIC, gra chodzi nie za plynnie, natomiast grafika, no ok, ale za to fizyka jest zalosna, mialem okazje odpalac gre z PC posiadajacym PhysX Ageia, gra wyglada cudnie, zwloki miotajace sie po mapie tez, wersja na PS3 tego nie ma, az sie boje czego miec nie bedzie wersja na X360, nie mowie juz o pojemnosci nosnika, lecz o akceleracji fizyki, oraz plynnosci. To chyba ten czas, gdzie juz na starcie konsole umieraja w grach TPP/FPP.

Odnośnik do komentarza

UT3 na PS3 chodzi mega plynnie. Tylko w grze offline z maxymalna ilością botow od czasu do czasu minimalnie framerate spadnie. Campania i online jest idealnie płynna. Fizyka zwłok? Zazwyczaj ciało rozpada sie na cześci lub zmienia sie w szkielet wiec nie ma tam miejsca i przed wszystkim czasu na podziwianie "cudnie miotajacych sie zwłok po mapie". Nie wiem gdzie widziałeś ut3 w akcji na PS3 ale cos mi sie wydaje ze tylko na filmikach, no ale mam to w (pipi)e.

 

Mam nadzieje ze gra wyjdzie na X0 jak najszybciej. Każdy powinien mieć szanse obczaić tę swietną IMO gre. Mam nadzieje ze kiedyś dojdzie do połączenia serwerów i właściciele obu konsol pograją razem.

Odnośnik do komentarza
Unreal Tournament III na X360 gotowy w 90%. Premiera w kwietniu 2008!

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=23922

No "specific" 360 UT date

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=178341

"We don't have a specific release date yet," the Epic VP told CVG, in response to magazine reports to the contrary. "Right now we're finishing up the European PS3 version."

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wszystko będzie takie, jak na PS3. Może poza modami, z którymi jest problem. Microsoft stara się dostarczać dodatki najwyższej jakości, a udostępnianie wszystkich modów może doprowadzić do sytuacji, gdzie po ściągnięciu moda okaże się, że zawiesza on konsolę lub powoduje wiele innych efektów ubocznych.

 

Ale sama konwersja ukaże się w niezmienionej w stosunku do wersji PS3 postaci. Epic Games to nie leszcze z EA ;) Znają się na swojej robocie (patrz GoW2 :) )

Odnośnik do komentarza

YETI, przestań... To nie jest tłumaczenie, tylko moje własne zdanie. I tak mnie to żadnej gry maniakalnie nie ciągnei, a nagrać mogę sięna podstawowych mapach, jak choćby w Halo 3. Nie kupiłem Heroic Pack'a, bo mi on zbędny. Tak samo nie mam zamiaru się bawić w mody. Poza tym, UTIII to naprawdę nic specjalnego. Wolę do multi H3, a do oglądanie UE3 Bioshock i GoW :) Ale cóż, na PS3 nie ma takiego wyboru ;) <prztyczek w nos>

Odnośnik do komentarza
YETI, przestań... To nie jest tłumaczenie, tylko moje własne zdanie.

Zdanie które jest pozbawione logiki.

 

I tak mnie to żadnej gry maniakalnie nie ciągnei, a nagrać mogę sięna podstawowych mapach, jak choćby w Halo 3. Nie kupiłem Heroic Pack'a, bo mi on zbędny. Tak samo nie mam zamiaru się bawić w mody.

A gdyby Heroic Pack był za darmo, ściągnąłbyś?

 

 

Wolę do multi H3, a do oglądanie UE3 Bioshock i GoW :) Ale cóż, na PS3 nie ma takiego wyboru ;) <prztyczek w nos>

Ja też wole H3 od UT, co nie zmienia faktu, ze najwiecej ludzi gra w CoD4 które jest na X360 jaki PS3 ;P

A co do tych gier do "oglądania", chodzi ci o grafikę? Zapewniam, że pod tym względem PS3 ma tyle samo, albo i więcej do zaoferowania. Wystarczy poczytać np. PSXE ;)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Nie, nie dam się "1wszemu fanbojowi forum PE" wciągnąć w wojenkę :)

 

Ściągnąłbym Heroic Pack, gdyby był za darmo, bo miałbym gwarancję jakości. O fan modach nie można tego powiedzieć ;)

 

UTIII sucks - każdy z w miarę mocnym PieCem to wie. Nie ma sie na co specjalnie nagrzewać -taka smutna prawda ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...