Skocz do zawartości

Unreal Tournament 3


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Hint aby ułatwić komunikację w trakcie meczu: naciskamy i przytrzymujemy prawy D-pad, wyjmujemy mikrofon i podłączmy z powrotem do pada, a następnie poszczamy krzyżaka. Od tej chwili nie musicie wciskać krzyżaka za każdym razem kiedy chcecie mówić. Przydatne jak jasna cholera. Edytowane przez Pomezz
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie żebym odradzał komuś, ale dla mnie to takie: cholernie szybkie , bezmózgie strzelanie laserkami .

...ale za to jakie miodne i wciagajace! :D Zgadzam sie z tym, ze milosnicy powolnych gier taktycznych typu np GRAW nie maja czego w UT3 szukac, ale ci co lubia, badz lubili Quake`a z pieca, oraz poprzednie inkarnacje UT nie maja sie po prostu co zastanawiac tylko brac i grac! ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ok dziś przylazł UT to się za niego zabrałem i mam takie 2 pytania odnośnie multi:

1.Czy ty normalne że player matchów jest np w tdm 15 (tzn serwów) a w w ranked match mam 2-3?? Czy może akurat o tej godz niewiele ppl gra??

2.Czy idzie jakoś sprawdzić jakość połączenia z hostem?? Bo nie bardzo mi się uśmiecha włażenie do każdej gry żeby sprawdzić czy są tam lagi czy chodzi dobrze.

Odnośnik do komentarza

Masz tabelkę a w niej po kolei flags|server|map|players i jedyne co by mogło odpowiadac temu jaki jest ping//cos ala kreseczki z coda//gowa to flagi,tyle że np na 1 fladze ( głownie widnieje u mnie 1 bądź 0) na 10 gier, 5 będzie jak singiel,3 z lagiem,ale na upartego można by grać i 2 z powodu lagów niegrywalne.

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza

Z tego zo wiem kampania to i tak zbiór mam z multi więc mi nie zależy na tym specjalnie...A ilość botów na split-screenie może być maksymalna dla danej mapy jak w multi czy są jakieś ograniczenia?? I jeszcze czy w unreal'a gra na xboxie podłączonym pod monitor crt 17 cali ma sens?? Tzn czy bedzie można zauważyć szczegóły niezbędne do gry. Ostatecznie na zwykłym tv 21 cali,czy da rade?? Pytam bo chce sobie kupić xboxa właśnie dl tej gry i nie wiem czy to ma sens

Edytowane przez zibby15zaq
Odnośnik do komentarza

Jeśli masz zamiar kupić z założeniem "kupie dla ut a przy okazji może w coś jeszcze zagram" to imo nie.

Btw może mi ktos powiedzieć po czym mogę poznać czy jest dobry host?? W gowie były kreski, ktoś wspominał że na ps3 jest ping natomiast tu jedyne co mogło by temu pingowi odpowiadać to "flags" jednak jeśli to jest wyznacznik to jest on o dupe potłuc.

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza
Z tego zo wiem kampania to i tak zbiór mam z multi więc mi nie zależy na tym specjalnie...A ilość botów na split-screenie może być maksymalna dla danej mapy jak w multi czy są jakieś ograniczenia?? I jeszcze czy w unreal'a gra na xboxie podłączonym pod monitor crt 17 cali ma sens?? Tzn czy bedzie można zauważyć szczegóły niezbędne do gry. Ostatecznie na zwykłym tv 21 cali,czy da rade?? Pytam bo chce sobie kupić xboxa właśnie dl tej gry i nie wiem czy to ma sens

 

szczegoly potrzebne do gry [ tj celownik, licznik hp/ammo, przeciwnikow ] zauwazysz i na tv i na monitorze, wiec jak chcesz to kup :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...