Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zakonczylem ogladac oficjalny FF15 live z Taiwanu i jako fana ktory ukonczyl wszystkie czesci FF'ka to totalnie mnie wkoorwili.

Pomijajac fakt ze nic nowego nie powiedzieli i pokazali oprocz jednego filmiku z infiltracji bazy. To owy filmik byl tak ubogi w detale ze po ograniu takiego W3 idzie sie rozesmiac.

Jedyne co mnie nadal przy FF trzyma i puscic nie chce to Tetsuyi Nomury postaci design.

Jakby go zabraklo to do zaorania.

Nudny filmik zakonczyl sie dosc ladnie przez skaczaca jump komenda? blondynke w zbroi Dragoona?

Mowili przy tym niezdrowo sie podniecajac ze ta panna to top secret aczkolwiek ow blondynka bardzo przypomina blondynke z pierwszych materialow i mam nadzieje ze wraz z Cindy bedzie mozna ja przylaczyc do druzyny tym samym rozbijajac ten gey band :/

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Prześwietnie to wygląda, zrezygnowali z hit-stopów i walka jest ultra płynna, zresztą animacje w tym małym urywku to absolutnie czołówka branży.  Co do marcowego eventu - jest już znana data: 30 marca, Los Angeles, 19:00 (PST). Wydarzenie będzie livestreamowane naturalnie.

Ciekawe czy potwierdzą się plotki o końcu lata, imo premiera we wrześniu byłaby w sam raz.
Co do Taipei - cóż nie można było się niczego innego spodziewać, tym bardziej, że ATR chwilę po jest, a grze będzie poświęcone ww. wydarzenie.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

animacja i efekty swietlne super, choc patrzac na te kilkudniowe screeny mam wrazenie ze ten gameplay leci z pc, a nie z konsoli (zwlaszcza chodzi o cienie)

 

ATR tez juz dzisiaj byl

 

CaBXjiFW0AAFxb4.jpg

 

  • Fire spreading when you cast it on grasslands
  • If fire spreads enough, it'll burn wood objects like the shack nearby
  • Fire will get extinguished quickly when it's raining
  • Your party members and yourself will get burned if you get close to the fire
  • Blizzard will freeze bodies of water so you can walk over them, slow down enemies or freeze them completely
  • Thunder can spread through rain and bodies of water
  • When you parry with a shield, Prompto climbs on the recoiling shield and starts shooting at foes while standing on it
  • When Gladio uses his Hurricane technique, you can see Prompto duck when the blade is close to him
  • Noctis destroys the leg of the Magitek armor and oil gushes out which you can use to your advantage and cause an explosion with Fire
  • Noctis starts rolling on the floor in an attempt to free himself from a crocodile monster's bite
  • Mesmerizes will start running alongside you when you're on Chocobos (chocobo ride and fishing footage)
  • Noctis is holding the teeth of a monster that's on top of him and fighting it off (an UX screenshot I once saw posted here)
Odnośnik do komentarza

Właśnie kończę oglądać ATR - byle do marca. Nie spodziewałem się, że aż z taką pompą zrobią to wydarzenie. Stawiałem na Japonię i sporą konferencję - a tu Los Angeles, wynajęte kino/audytorium na 6300 ludzi, goście z Kinda Funny jako prowadzący i stream w prime timie.

Z drugiej strony dobrze, że szefostwo S-E wie, że czas na pół środki się kończy - cała gra to gigantyczne przedsięwzięcie, 9 ekip z outsourcingu (plus dla firmy, że tak przejrzyście stawia sprawę, na zachodzie o outsourcingu cisza, mimo, że każdy to stosuje), 300 osób w ekipie i 3-4 lata pracy na pełnych obrotach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...