Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

U nas pewnie nie ma szans nawet na jakies specjalne pokazy =[ 

30 września będzie miało premierę wydanie na DVD/Blu-ray KINGSGLAIVE FINAL FANTASY XV więc możliwości obejrzenia tego będziesz miał sporo.

 

IGN wrzucił pierwsze 12 min z filmu:

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

 Bardzo mało zamkniętych poziomów pokazują. Na tym materiale tylko grobowce to były mniejsze poziomy. A otwarte tereny to w dużej mierze puste pola, które o ile są ładne to nie powalają jakoś specjalnie designem. Od Finali oczekuję większej różnorodność lokacji.

 Voice acting i skrypt bardzo dobrze się prezentują na tym materiale. Zwłaszcza dialogi, w porównaniu z pierwszą częścią FFXIII są dużo lepsze. Wszyscy rozmawiają raczej normalnie i nie pociskają pierdół.

 Wstępnie podoba się mi też sposób poprowadzenia rozgrywki. Zapowiada się, że cały środek gry to będzie poszukiwanie grobowców z wplecionymi liniowymi elementami głównego wątku. Mam nadzieję, że z tymi grobowcami to będzie tak, że chociaż kilka będzie można zrobić w dowolnej kolejności.

Odnośnik do komentarza

https://youtu.be/4sbchCYI-BA

Tutaj w dobrej jakosci.

No nic nie wytrzymalem i ogladnalem z zona ten godzinny gameplay i jestesmy wniebowzieci.

Duzo nawiazan do samego filmu juz w pierwszej godzinie, wiec po raz kolejny pisze wpierw ogladnijcie ten jakze genialny film, a pozniej grajcie.

Ta obsuwa boli jak zwichnieta noga po pijaku nastepnego dnia, ale ciesze sie bo zamiast wydac w terminie jak wiekszosc nie przejmujac sie tym ze bedzie nie grywalne lub z masa bugow przelozyli premiere na swoja niekorzysc? Nadal trwa hype po filmie ale jednak Japonia teraz zyje premiera Persony wiec obsuwa tez jakby taktyczna bo P5 vs FF15 z bugami to jak gwozdz do trumny.

No nic tyle sie czekalo to trzeba zaczekac jeszcze troche.

Juz widze te specjalne edycje do kupienia Nissin noodles i ubranka z Finala od Uniqlo w Japonii. Bo Nissin, Uniqlo i Audi sa glownymi sponsorami. Bedzie hunt ze glowa mala.

Odnośnik do komentarza

Tutaj w dobrej jakosci.

No nic nie wytrzymalem i ogladnalem z zona ten godzinny gameplay i jestesmy wniebowzieci.

Duzo nawiazan do samego filmu juz w pierwszej godzinie, wiec po raz kolejny pisze wpierw ogladnijcie ten jakze genialny film, a pozniej grajcie.

Ta obsuwa boli jak zwichnieta noga po pijaku nastepnego dnia, ale ciesze sie bo zamiast wydac w terminie jak wiekszosc nie przejmujac sie tym ze bedzie nie grywalne lub z masa bugow przelozyli premiere na swoja niekorzysc? Nadal trwa hype po filmie ale jednak Japonia teraz zyje premiera Persony wiec obsuwa tez jakby taktyczna bo P5 vs FF15 z bugami to jak gwozdz do trumny.

No nic tyle sie czekalo to trzeba zaczekac jeszcze troche.

Juz widze te specjalne edycje do kupienia Nissin noodles i ubranka z Finala od Uniqlo w Japonii. Bo Nissin, Uniqlo i Audi sa glownymi sponsorami. Bedzie hunt ze glowa mala.

 

 

Ty to nazywasz hypem? Gdy uslyszalem to Stand by me w momencie gdy pchali samochod posrod pustkowi urwalo mi dupe stary. Czegos tak odwaznego i wspanialego sie nie spodziewalem. Bedzie majstersztyk, nie moze byc inaczej i czekam sobie juz ze stoickim spokojem na kolejnego porzadnego Fajnala. No i za(pipi)iscie sie balem, ze japonce spieprza relacje pomiedzy postaciami tymczasem drugie OLBRZYMIE zaskoczenie. Sa swietni. Jak prawdziwa paczka straych kumpli, docinaja sobie nawzajem, przybijaja piatki, bedzie pewnie masa narzekania na siebie ale gdy przyjdzie co do czego beda stali za soba murem. Bajka.

Szykuje sie fajny klimatyczny swiat, przyzwoita grafika, genialna muzyka.

Na minus( dla mnie) te czeste zmiany broni podczas walki. Nie przypadlo mi do gustu ale rozumiem, ze bedzie z tym mozna fajnie kombinowac i pewnie caly fun odkryjemy dopiero trzymajac pada w dloniach.

Jaram sie jak male dziecko ale biere panie na premiere.

 

PS. Dzieki za filmik w dobrej jakosci.

Edytowane przez okens
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przez chwilę myślałem, że post wyżej to sarkazm... ale to jednak tak na serio? Stand by me podczas pchania samochodu :sorcerer:

 

Ale zrozum... spodziewalem sie raczej typowych Finalowych dzwiekow a nie czegos takiego.... totalny szok. Amerykanska popkultura w soundtracku do Finala? Sprawdzilo sie calkiem niezle, zaskakujaco dobrze i dlatego dla mnie na duzy plus.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...