Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Wolne żarty. Gra ma wyglądać za(pipi)iście i kropka. Co to za gadanie o poświęcaniu grafiki na rzecz fps. Przecież to jak granie w Wieśka 3 na "ultra low." Lepiej żeby takie potworki w ogóle nie ujrzały światła dziennego.

no ale ffxv nie wyglada jak smiec, jak na open world wyglada porzadnie, zadne "ultra low" ani "potworek"

 

i tak  - skoro sa nieogarami jesli chodzi o luminous engine i obecne konsole to skoro dali taki dynamiczny system walki i z gierka mam spedzic te 60-100h to piorytetem powinno byc wlasnie w miare stabilne 30fps nawet kosztem downgradu (ktory juz wg mnie mial miejsce wzgledem pierwszych materialow)

 

a tu na razie zanosi sie by komfortowo grac w tego finala trzeba bedzie kupic neo

Odnośnik do komentarza

no ale vangarcik super wygladal, a takie chrono cross, ffix to byly jedne z najladniejszych gier ever na psx, podobnie jak ffx czy ffxii (rebanastre robilo ojj robilo) na ps2, nawet final 13-1 kozaczyl av

 

jak juz wymieniac genialne jrpg, ktore nie masakrowaly grafa to lepszy przyklad to xenogears czy persony

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No otwarty świat niesie swoje kompromisy. Jakby lokacje w tej części były wielkości tych z "dziewiątki", a ładowania tej długości co na PSX-ie były uważane za akceptowalne, to faktycznie mogłyby zaskakiwać tak okropne obrzydliwości, jak te podobno niedające żyć artefakty. W sumie to ja miałem raczej odwrotne wrażenie, że ta gra jest zbyt "dopasiona". Demko wyglądało "lepiej" niż dowolna inna gra na PS4, ale wszyscy wiemy, jak chodziło. No i po co. Jakby ten samochód miał 40 milionów pikseli mniej to bym nadal wiedział, że jadą samochodem.

 

Pamiętam jak ogłoszono Xenoblade, na forum NEO wszyscy jęczeli, że takiej gry wypuszczać nie można, najgorsza gra roku, jak to obrzydliwie wygląda, twarze postaci mają mniej pikseli niż moja lodówka, czemu Nintendo się nie wstydzi pokazywać takiego szajsu itp. Na forum PE nawet nikt nie splunął. Potem gra wyszła i ups, wyszło że najlepszy jPRG dekady i jeden z najładniejszych.

 

Wyzwanie dla tej części zapowiada się chyba głównie takie, czy nie będzie po prostu nudna (jak widzę upchane tyle pierdół typu zjedz omlet z osobnymi menusami to mi się przypominają najbardziej męczące aspekty MGS V). Jak będzie ciekawa to nikt normalny się nie załamie zasięgiem renderingu i cieniowaniem włosów. Jak będzie wolno działać, przycinać, a design będzie taki, że nie będzie na ekranie nic przyjemnego, to największa ostrość tych nudnych rzeczy wiele by nie zmieniła.

 

A może nawet wtedy ludzie by to łyknęli, przecież ulubioną serią każdego jest cholerne Grand Theft Auto, które zawsze było trudno oskarżać o techniczną perfekcję. Ale mnie obejdzie. Xenoblade to jedna z moich ulubionych gier z prostej kombinacji, że jako jedyna jednocześnie dała duży i ładny świat, po którym się szybko poruszało.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

no ale vangarcik super wygladal, a takie chrono cross, ffix to byly jedne z najladniejszych gier ever na psx, podobnie jak ffx czy ffxii (rebanastre robilo ojj robilo) na ps2, nawet final 13-1 kozaczyl av

 

jak juz wymieniac genialne jrpg, ktore nie masakrowaly grafa to lepszy przyklad to xenogears czy persony

Otóż to. Dzisiejszy Finał Fantazji niestety pozostawia wiele do życzenia w obecnej formie. Czekam na ten day one patch, lub w ostateczności wersję NEO.
Odnośnik do komentarza

A co to ma do rzeczy?

To mam ich zagłaskać że ludzi w uja robią bo teraz wiele firm tak robi?

Nie dajmy się zwariować, na szczęście ludzie nie są głupi i ślepi (poza fanbojami,pewnie sam nim byłem do 13)

Branża zweryfikuję ten produkt .

 

Ale mówię wolę wesprzeć małe studio i kupić i am setsuna jak wspierać te parszywe gnidy .

Duke nukem forever FF smutne .

 

Tokyo RPG należy do Square-Enix więc karmisz tak czy siak grubą rybę. Twój ruch "specu i znawco"  :yao:  Smutny to Ty jesteś bo za wszelką cenę starasz się wszystkim tutaj powiedzieć jakie to gó.wno a zapominasz że ktoś ma swoje zdanie i sam ograł dema. Dopóki nie zagrałeś w pełną wersję to nawet nie masz co się odzywać i mówić o jakiejś pustce i czy gra jest g.ównem. Bo różnica to wielka powiedzieć "gra X mi się nie podoba a gra X jest gó.wnem bo śmiga w 900p i ma alliasing i magicznie widzę niesamowicie przeszkadzające spadki animacji".

 

Wielu tu narzeka i martwi się o ilość klatek a chyba zapominacie że to nie jest slasher jak Bayonetta i tutaj nie liczą się ułamki sekund aby zdążyć zrobić unik czy wklepać kombinacje ciosów (których swoją drogą i tak nie będzie). Ograłem i Duscae i Platinum demo i widoczne tam dropy w żaden sposób nie sprawiły żeby źle mi się grało. Jeżeli doświadczę takowych w pełnej wersji to płakać nie będę. From Software od lat wydaje Soulsy i w każdej ich grze są znacznie gorsze dropy a jakoś nikt nie narzeka jak ci.pa podczas okresu. 

 

 

@Zetta

Zetta do kurfy nędzy jeszcze raz yebniesz takiego spoilera o Kingslaive bez otagowania i którego zacznę czytać i dowiadywać się czegokolwiek o fabule filmu to jak boga nie kocham wydam ostatni grosz aby przyjechać do Nipponu i wsadzę ci Twojego Toy Pudla w odbyt i będziesz szczekał zamiast niego......(minusa nie dałem Ci tylko dlatego że mi się skończyły....)

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Marnujesz obrazek z przeza(pipi)istej ksiazki na taki marny trolling.

Nie trolling tylko fakty. Prawda jest taka, że legenda jrpg na najpotężniejszej konsoli wypada w kilku ważniejszych aspektach gorzej niż Xeno X z najsłabszej konsoli ostatnich 2 generacji.

Lipa jest i tyle, a trolling to chyba to gadanie ślepców, że "mogą być minimalne detale, oby tylko było te filmowe 24 klatki przy większej akcji"... Sorry, gramy jeszcze na konsolach, i w związku z tym wymagam adekwatnej jakości, jak ktoś twierdzi że można jechać grafę, oby tylko gra chodziła, to niech spada grać na lapku z Biedronki na ultra low, 800x600 oby tylko chodziło...

 

A książka na prawdę genialna. Szacun

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...