Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Ahh pobrałem Demo Judgment na XO i jezusmaryjo jak ja już bym chciał pełną wersje, żaden tytuł obecnie mnie tak nie jara i aż cieszę się że cierpliwie czekałem te 10 lat na ten tytuł. Skoro z krzakami gdzie nie raz klikam w ciemno sprawia mi to demo tyle frajdy to ja nawet nie wyobrażam sobie moją euforię gdy pełna wersja do mnie dotrze  :fsg:  :banderas:

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Szal finalkowy sie zaczal w Japonii nawet konbini nie wygladaja juz tak samo.

50cb0f7f11491a06edb46597f52c9189.jpg

Cup rameny, slodycze, napoje jak coca cola, mini figurki, ubrania itd, jak juz wkrotce otworze lodowke to bedzie lepiej wygladala anizeli niejednego konesera w europie XD

Poluje na oficjalny napoj o nazwie elixir ktory bedzie juz niedlugo w normalnej sprzedazy czyli w kazdym supermarkecie i konbini.

Taki pilem ladnych pare lat temu z okazji premiery FF13.

f9074286b5f4651b767163bc3212170b.jpg

83d00462062915e5f2c53ee0a2477e7f.jpg

Smakowal :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lista trofików, niekompletna bo dużo jest ukrytych, ponoć bez spoilerów ale kto tam wie

 

http://www.finalfantasy.net/xv/view-incomplete-trophy-list-final-fantasy-xv/

 

 

Ten gość codziennie od kilku dni nagrywa coś o FF, odliczanie do dnia premiery. Całkiem fajnie to prowadzi można go posłuchać w tle

 

Odnośnik do komentarza

No, ale jak wynika z drugiego tematu - do neogafa przywędrowało to z 4chana  -  a na samym gafie prawie nikt kopii nie ma jeszcze, zmieni to się pewnie na początku przyszłego tygodnia kiedy wyjdzie wcześniej w strefie Middle-East (Dubai i te sprawy).

Zresztą to, że będą miejsca z gorszym frameratem  było (i jest) raczej pewne - taki urok bardziej otwartego świata i dobrej oprawy (uprzedzając: Wiesiek cierpiał w sporej ilości miejsc, z bagnami na czele - a był technologicznie mniej zaawansowany niż twór od SE).

Najbardziej i tak będą mnie ciekawiły glitche - pewnie sporo będzie zabawnych :D

Odnośnik do komentarza

wieska jako tako udalo im sie zalatac jesli chodzi o framerate i bugi choc zajelo im to na ps4 praktycznie pol roku (a dalej nie ma betonowego fps i bugi tez sie zdarzaja)

 

mam nadzieje, ze z finalem nie bedzie powtorki z rozrywki i by nie okazalo sie, ze gierka bedzie warta zakupu ale pare miesiecy po premierze kiedy jako tako ja zalataja

Odnośnik do komentarza

Pewnie będzie, ale sądzę, że szybciej to załatają niż w Wieśku.

A propos Wiedźmina i bugów obecnie: jakiś czas temu chciałem dokończyć swój save z konsoli (bo ostatecznie Wieśka skończyłem na PC :v), żeby przygotować się do dodatków. Khem, ilość bugów z Płotką nawet mnie zaskoczyła, albo kilka dziwnych rzeczy na Skellige (zmiana Geralta w "krasnoluda" - gdzie perspektywa kamery zza niego dawała właśnie takie wyobrażenie,a czasem dosłownie Wiesiek ucięty był w kolanach, tak jak jego dzielny koń). Ale jeśli bug nie jest krytyczny, to jedyne co może mi zrobić, to rozśmieszyć xD (bug z questami za to nie śmieszył i przy premierze, po 40 godzinach musiałem zaczynać od nowa)

Choć muszę przyznać, ostatecznie i tak stanąłem na początku drugiego aktu, więc dodatków nie mam ogranych, niestety.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...