Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

No Ficuś dziś najlepszy, który jara się tym finalem pewnie kilka lat, duża część postów w tym temacie należy do niego, wrzuca screeny i porównania graficzne kolejnych buildów, na imprezie mówi że demko fajne, a na koniec jednak że gierka chuowa :D

 

edit: no Ficuś podejrzewam, że w temacie o Pro Twoich postów jest taka sama ilość co moich ;)  i ja od samego początku mówiłem, że biore na premiere więc nie wiem co Cie boli.

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

nie fanek (pipi), nie jaram sie ps4pro a pierdylion postow temacie, w kazdym innym pyta sie o roznice w grafie i oczywiscie zakup na premiere day one

 

seria finali zawsze w serduszku, nie twierdze tez ze to zla gra, nie pisze nigdzie ze jest chuyyowa, nigdzie o tym nie pisalem, po prostu nie jara mnie ta wizja finala, a dlaczego nie jara to napisalem

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

przedstawiono detale n.t. patcha day one

 

http://www.ppe.pl/news/47683/teleportowanie-poza-walka-i-dodatkowe-manewry-taktyczne-imponujaca-lista-zmian-w-patchu-premierowym-ffxv.html

 

imo najlepsze to:

 

Modyfikacje w Walkach:

- Wprowadzono manewry zainspirowane trailerem Omen (Warp Drop Kick oraz Backward Warp magic)
- Przykłady zmian w Wait Mode:

    Libra Speed Increase - uzyskasz szybko informację poprzez Librę
    Wait Gauge Recovery - pasek Wait odnawia się po zabiciu wroga
    Surprise Attack Warp Break - w trakcie uderzania wroga, który cię nie namierza poprzez warp-strike, łatwo uzyskać wyższe obrażenia
    Final Blow Break - w trakcie warp-strikowania do wroga z HP mniejszym o połowę o maks. stanu, zwiększa się modyfikator obrażeń.

 

....

 

Inne modyfikacje:

- Dodano cutscenki z Kingsglaive oraz trailera Omen, które nie zmieściłyby się na dysku.
- Różne poprawki bugów.
- Poprawiony interfejs i kamera

....

 

Odnośnik do komentarza

Wiadomo coś czy będzie można dostać OST w PL czy to tylko na JAP?

 

Mnie najbardziej robi oprawa dźwiękowa. Zaprezentowane kawałki mają w sobie trochę starej nuty. Mam nadzieję że OST będzie można kupić na CD kiedyś.

 

Będzie oczywiście i już  21 Grudnia dokładnie można będzie zakupić w 2 wersjach standard i lim.ed.

 

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...