Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to będzie 20h zaj.ebistej gry(ale takiej naprawde wyj,ebanej) to by mi starczyło. Chociaż do 2012 nie chce mi się czekać. Ja zresztą kupie japońca tak jak XIII i będzie git.

Nawet majac do wyboru zwykla english version? Z tego co pamietam to ma byc "worldwide release". Sam takze bym wybral JPN...gdybym cos rozumial ;)

Odnośnik do komentarza

Nie będzie chyba tak dobrze. To "worldwide" nawiązywało chyba do sytuacji FFXIII. Miało potwierdzać, że w przeciwieństwie do "trzynastki" Versus ukaże się na wyłączność dla PS3 na całym świecie (a nie tylko w Japonii). Zresztą mnie to i tak nie interesuje kiedy wyrobią się na premierę w US/EU. : )

Odnośnik do komentarza

Jak w takim tempie SE będzie robić tą grę to chyba moje wnuki w to zagrają <_< jeszcze przed chwilą przeczytałam, że ten trailer na TGS będzie pokazywany tylko za zamkniętymi drzwiami i znowu tacy zwykli śmiertelnicy jak my będą musieli się zadowolić opisem słownym... tak się zastanawiam co SE chce osiągnąć w ten sposób, bo chyba nie myślą, że dzięki temu wzrośnie zainteresowanie Versusem, bo o ile jeszcze rok temu czekałam na tą grę z zapartym tchem, to teraz już mi to wszystko poważnie na nerwy zaczyna działać, no bo ile można?? :confused:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Od siebie dodam, że pokazano jeszcze sceny gdy Noctis biega po tej samej lokacji co na czerwcowych screenach. Wygląda ponoć bardzo dobrze. Ta scena która wywoływać miała ciary na plecach pokazuje chyba (jeśli to o nią chodzi) jak Noctis skacze ze skały.

 

Zrobiłem zresztą streszczenie odnośnie gier SE pokazanych na TGS:

http://kontownia.wordpress.com/2010/09/16/square-enix-na-tgs/

 

Famitsu.com pisze że walka wygląda "niewiarygodnie". Z Behemotha podobno strzela jucha.

Odnośnik do komentarza

Zwykle bywało tak że tydzień-dwa po TGS SE zamieszczało w japońskich magazynach jakieś informacje o swoich nowych grach. Albo przynajmniej publikowano wywiady z twórcami (jak w zeszłym roku). Może dowiemy się więc czegoś nowego niebawem. Bo na JF2011 raczej nic się nie pojawi skoro w styczniu jest konferencja poświęcona FNC. No, może w międzyczasie upublicznią szerzej ten najnowszy zwiastun.

Odnośnik do komentarza

Dla tych wszystkich którzy się nie załapali

http://www.megaupload.com/?d=FMKD9Y41

 

Teaser Versusa razem ze zwiastunami gier z PSP.

 

Edit: Dzięki uprzejmości NoVego z psp-team.pl

http://www.dailymotion.pl/video/xeur6r_final-fantasy-versus-xiii-trailer

 

W chwili gdy piszę te słowa film jeszcze się nie załadował.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

SE usuwa te filmiki jak szalone. Boją się tej gry czy co? Ich polityka coraz bardziej zniechęca do tej produkcji, a brak czegoś konkretnego na TGS nie nastraja optymistycznie. Zrobili autorski silnik z którym sami sobie nie radzą. FF chyba powoli się kończy.

 

20 sekundowy filmik po tylu latach to śmiech na sali. Dodatkowo ani to ładne, ani efektowne jak na razie.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...