Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no spoko, myślisz, że mnie cieszy 10 sekund pustego nagrywanego kamerą "gameplayu" po tylu latach? Hehe to powiem Ci, że nie.

 

A do tego fakt, że gra wyjdzie za xxx czasu....ale XIII nie cierpię i tyle. Już wolę to co tu widzę.

 

A ten screen z AC to niezły bull chyba, że z pc albo jakoś dobrze, fartownie uchwycony moment. Bo AC mam przeorane wzdłuż i wszerz i tak gra na pewno nie wygląda nawet nie przypominam sobie tej miejscówki heh.

Ale to nie temat o AC.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość donsterydo

No i co z tego, że sprzedało się 3 razy lepiej. Zresztą jak miałoby być inaczej. Japońska, gra na japońskiej konsoli jako ex w Japonii.

 

Bardziej wypadałoby porównać te rejony gdzie wyszło na obie platformy, a tam sytuacja wygląda trochę inaczej X360 1.5 mln, PS3 2.5 mln.

 

W JP FFXIII na X360 już za dużej furory nie zrobi, a mimo to i tak wypuszczają grę. To znaczy, że Versus na X360 jest już przesądzony. W takich firmach decydują udziałowcy, a dla nich każdy dodatkowy $ to $ w kieszeni. A FFXIII na X360 przyniósł im co najmniej 30 mln dodatkowych $.

 

Do tego jeszcze dochodzi fakt, że SE w ostatnich paru latach nie radziło sobie najlepiej finansowo i sprawa jest jasna jak Słońce.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

nie robi szczerze, ważne aby gra prezentowała dobry poziom... Po wcześniejszym trailerze tak się nie zapowiada niestety...

 

No właśnie a przez XO mogą pójść cięcia choćby w grafice, ex to ex (ja nadal myślę, że 13 byłaby lepsza gdyby wyszła tylko na PS3). No ale dobra jak będzie bdb-wysoki poziom produkcji rodem z dawnych Finali to niech wychodzi nawet na Wii heh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

SłupekPL: Nie gadaj takich farmazonów. FFXIII to przy grach zachodnich developerów z punktu widzenia technicznego żaden kozak, X360 ciągnie o wiele bardziej zaawansowane produkcje.

 

Wiadomo na co poszła kasa. Zamiast na developing to na filmiki.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Ale dobra wyluzuj ja wiem, że według Ciebie XO uciągnąłby każdą grę nawet z najlepszego pc ale ja nie o tym pisałem.

 

Przeczytaj najpierw uważniej, nigdzie nie napisałem żadnego farmazona, nigdzie nie napisałem, że FFXIII to kozak graficzny (wiem, że nie). Napisałem, że myślę gdyby był tworzony tylko na PS3 to wyglądałby i byłby lepszy. I tyle... mam podstawy do takiego myślenia (exy Sony) dlatego wolałbym żeby Versus został exem.

 

EoT to nie CW.

 

@Ficuś

 

No niestety trzeba włączyć takie myślenie ;/.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

osobiście nie żyję żadną nadzieją tylko sama 13 mi się bardzo podobała (135 godzin na liczniku, grane nonstop od razu po premierze), tak więc czekam również na versusa ale.... trailer jaki go pokazywano nie rzucał w żadnym razie na kolana a porównałbym go chwilowo do produkcji nier (mi się podobała ale do akurat tego tytułu trzeba być koneserem, jak do serów pleśniowych :P )

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

SłupekPL: Ależ oczywiście, że piszesz farmazony :) Żeby FFXIII prezentował się gorzej tylko dlatego, ze jest multiplatformą to możliwości X360 musiałyby tę grę ograniczać w jakimś zakresie. A tam nie ma czego ograniczać bo gra niczym z punktu widzenia technicznego się nie wybija. Już pomijam fakt, że wersja na X360 jest prawdopodobnie najzwyczajniejszym portem z PS3 więc gra taka jaka miała być to powstała wcześniej na PS3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...