Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie mówiąc po filmikach Versus według mnie prezentuje się lepiej więc musi lecieć na poprawionej wersji Crystal Tools. Z innej beczki, to ciekawi mnie czy MS'owi udać się sypnąć odpowiednim groszem aby po jakimś czasie Versus wylądował na X360, choć nie wydaje mi się aby jajogłowi ze Square zgodzili się na to.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
ciekawi mnie czy MS'owi udać się sypnąć odpowiednim groszem aby po jakimś czasie Versus wylądował na X360

 

Ehhh dlaczego zawsze chodzi o pieniądze :/ ja do dziś dnia żałuje że FFXIII nie jest ex. na ps3 :( (nadzieja w versus! :D).

 

A tak naprawdę, no cóż będzie jak będzie, jeżeli MS będzie chciał znowu płacić za to aby wydano grę to niech płaci, jego pieniądze w sumie wątpię nawet by SE nie zastanawiał się nad wydaniem gry na obie konsole.

 

DMC w systemie FFXIII? Ja osobiście tego nie widzę ale byłoby miło gdyby dodali jakieś motywy zręcznościowe do walki (ehh te marzenia ^^)

Odnośnik do komentarza

Pewnie większość z Was już to czytała, ale postanowiłem zamieścić te kilka nowych informacji z ostatniego numeru Dengeki PS gdzie T. Nomura udzielał wywiadu ramach cyklu "Square Enix New Titles Report". Ot, żeby wszyscy byli na czasie. No i oczywiście polskie serwisy (angielskojęzyczne zresztą też bo w końcu z kogo kopiowano bezrefleksyjnie?) popełniły kilka drobnych błędów które teraz postaram się wyeliminować.

 

- Prace posuwają się żwawo do przodu.

- FF Versus XIII tworzy w dużej mierze zespół od FFVII. Każdy rozumie tam swoje obowiązki, a Nomura mówi, że nie musi nawet zwracać innym uwagi bo sami rozwiązują problemy. Jakość gry idzie w związku z tym w górę.

- W tej chwili zespół zajmuje się m.in. kwestiami związanymi z systemem walki i mapą (mapami ewentualnie)

- Testowano oświetlenie miasta o różnych porach (za dnia i w nocy), T.N. stwierdził, iż bardzo podobało mu się to co widział ; użył określenia "jakby prawdziwe miasto stało przed moimi oczami" (niektórzy zdążyli już napisać że w grze będzie cykl dzień-noc ale nikt tego tak naprawdę nie potwierdził)

- Zakończono prace nad animacjami postaci włączającymi się gdy zostawimy je bez ruchu

- Nomura prosi o cierpliwość w oczekiwaniu na kolejne info ale zapowiada też niespodziankę

- Zarzeka się również, że [z FFv XIII] nie chce "przegrać" z FFXIII

 

Wprawdzie Nomura nie wykluczył obecności FFv XIII na E3, ale jego wypowiedzi sugerują że gra jednak się tam nie pojawi. Nie napalałbym się zatem zbytnio.

 

BTW: Jeszcze bonusowo lekki off-top w postaci paru szczegółów o Agito skoro jesteśmy blisko tego tematu.

 

- System nabrał "innego kształtu" wobec tego co widzieliśmy w poprzednich zwiastunach

- Gra powstaje z rozmachem głównej, numerowanej części "pomimo że jest na PSP"

- Zespół celuje aby Agito było "szczytowym osiągnięciem tej generacji" (Nomura wypowiadając te słowa ma na myśli raczej wszystkie platformy, nie tylko przenośne)

Odnośnik do komentarza
ciekawi mnie czy MS'owi udać się sypnąć odpowiednim groszem aby po jakimś czasie Versus wylądował na X360

 

Ehhh dlaczego zawsze chodzi o pieniądze :/ ja do dziś dnia żałuje że FFXIII nie jest ex. na ps3 :( (nadzieja w versus! :D).

 

A tak naprawdę, no cóż będzie jak będzie, jeżeli MS będzie chciał znowu płacić za to aby wydano grę to niech płaci, jego pieniądze w sumie wątpię nawet by SE nie zastanawiał się nad wydaniem gry na obie konsole.

 

 

Powiem ci szczerze że teraz wolałbym aby Versus XIII pozostał exclusivem(to zawsze lepiej dla konsoli docelowej), jakoś tak lepiej mi się widzi, poza tym sądzę że Sony zadbało oto aby jednak Versus był tylko dla nich.

Odnośnik do komentarza
Dokładnie, to wszytko zależy od umowy Sony i Square. MGS4 nadal jest i już chyba pozostanie na stałe eks. dla PS3. Odpowiednia suma wpłynęła na konto Konami i tyle. W tym przypadku może być tam samo.

 

Tegoroczne TGS kiedy? Bo tam juz na bank pokażą Versus w akcji.

 

 

Oby !! Jak by wyszedl Versus ( w zrozumialym jezyku) rowniutko rok po premierze XIII to cieszylbym sie jak dziecko:D

 

TGS we wrzesniu ale dokladnej daty nie znam

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
FFversusXIII WIP Footage

 

On the big screen they showed about a minute or so of early Versus footage. I confirmed:

 

- Cities with lots of people walking around that reminded me of FFXII. (Walking animations and pathfinding were totally broken though).

 

- Day/Night cycle (people are inside at night, streets are barren).

 

- A weird box on the bottom left corner that shows the main character's face at all times, I am wondering what this means.

 

- Huge creatures in the environments, like dinosaurish things that are much taller than the main character. He was running around and everything was seamless. There was no combat or attacking, but the monsters did kind of swoop in a bit and show off how huge they were.

 

- There was some KH UI on there, but a little bird told me that the gameplay isn't running around and hittings things like Kingdom Hearts, it has more menu type stuff. I don't know more than that though.

 

KTallguy z NeoGAF.

 

Widać, że się starają i chcą porzucić schematy, które już zaczęły się przejadać w poprzednich FF.

Odnośnik do komentarza

Ja wprawdzie na TGS nie byłem ale mogę napisać Wam coś nieco dokładniejszego. ; ) Goście z Ge-Maga zrobili wczoraj dobrą relację. Materiał video który puszczano na TGS zawiera:

 

- sceny łażenia Noctisa po mieście przypominającym Wenecję; mija wówczas na ulicach sporo osób (wykorzystano NPC'ów z FFXIII)

- zaprezentowano chyba animację (tak to zrozumiałem) włączającą się po chwili bezruchu; Noctis rozciąga się i na Ge-Maga napisali że wygląda to naprawdę naturalnie

- scena w leśnej miejscówce: potwory o różnej wielkości (niektóre kilka razy większe od Noctisa, niektóre podobnej wielkości) przypominające dinozaury

- zwrócono też uwagę na ubiór (Noctis nosi długą kurtkę/płaszcz/marynarkę z jakimś wizerunkiem na plecach, pod spodem ma najprawdopodobniej t-shirt; wszystkie szmatki są czarne)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Teraz już wiadomo co SE robiło przez ostatnie 3 i pół roku. Buty, akwarium, ciuchy Noctisa i samochód. : P

 

Zabawna rzecz z tym nowym trailerem. Aibo napisała wczoraj -- myśląc iż nowa scena to wstawka CG -- że to poziom przebijający ACC, a dzisiaj okazało się że to nie żadne CG tylko najprawdopodobniej real-time. : P Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć to choćby na screenach! Pamiętając noworoczną tradycję Jump i Famitsu zwykle publikowały materiały pokazywane podczas JF w pierwszych wydaniach po nowym roku. Zresztą sam Nomura powiedział nie tak znowu dawno, że wtedy można spodziewać się nowych informacji.

Odnośnik do komentarza

ciekawy jestem jak to wygląda,jeffie też kiedyś gadał,że jak zobaczył pierwszy raz GoW3 to go to zmasakrowało,a gra miała przypominać ożywiony obraz olejny.....demko GoW3 brzdkie nie jest ale do jego słów mu sporo brakuje :P

 

W każdym razie ja najbardziej nie mogę się doczekać pierwszego gameplayu z walki-ciekawe w jaką stronę pójdą-kinggom hearts,crisis core czy coś nowego dynamicznego...

Odnośnik do komentarza

Może jednak GoW3 się w pełni zrehabilituje. ; )

 

Co do systemu - nie mam nawet odwagi zgadywać. Na razie wiadomo że:

 

- elementy tradycyjne dla FF

- przypominać ma KH

- coś zupełnie nowego robiące użytek ze specyfikacji PS3 (po zeszłorocznym Cloud message przypuszczam że będzie można np. niszczyć otoczenie)

- współpraca z członkami własnej ekipy i co z tym idzie rozbudowane AI

 

Nie mam bladego pojęcia jak to będzie wyglądać. : P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...