Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Square skończył się wraz z przejęciem przez Enix i nowy Final pewnie będzie w porywach co najwyżej dobry. Nie ma szans by jakakolwiek z ich gier dorównała wybitności starych tytułów jak Xenogears, Chrono Cross czy Finale z psx. Przestańcie żyć nadzieją :)

 

Jeszcze przed tą fuzją wydali gówniane FF X-2. Najlepsze czasy mieli na PSX-ie. Vagrant Story, FF 7,8,9, Chrono Cross, FFT, czy Xenogears.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

BYłby ktoś tak dobry i w kilku słoach przybliżył Final Fantasy Versus XIII...chodzi mi głównie o to czy ta gra ma powielać uproszczony/zubożony schemat FF XIII (który opiera się chyba tylko na walkach, będących jedynym dobrze zrealizowanym elementem)?

 

Co wiadomo na temat Final Fantasy Versus XIII? (Z niniejszego tematu wiele nie wynika :rolleyes: ).

Odnośnik do komentarza

BYłby ktoś tak dobry i w kilku słoach przybliżył Final Fantasy Versus XIII...chodzi mi głównie o to czy ta gra ma powielać uproszczony/zubożony schemat FF XIII (który opiera się chyba tylko na walkach, będących jedynym dobrze zrealizowanym elementem)?

 

Co wiadomo na temat Final Fantasy Versus XIII? (Z niniejszego tematu wiele nie wynika :rolleyes: ).

Zapewne stroje postacie mają już zaprojektowane i zrobione :potter: . A co się tyczy całej reszty to pewnie sami twórcy nie wiedzą co mają robić. Tyle lat developingu a tu w sieci prawie zero konkretnych materiałów.

 

Od paru lat gierki SE mi już niezbyt interesują z początku nawet się ekscytowałem tym FFXIII i Versus ale po takim czasie oczekiwania już mi się nie chce. Jak wyjdzie to się może obada ale tylko jak cena spadnie do poziomu 70zł. Do tego czasu może w końcu się zmogę i kupię XIII i zobaczę czy tym razem nie będę tak żałował zakupu Finala jak było to w przypadku XII.

Odnośnik do komentarza

@ JanzKijan

 

Tu masz info zebrane przeze mnie z okresu od zapowiedzi do kwietnia '09:

http://www.psxextreme.info/topic/38534-final-fantasy-versus-xiii/page__view__findpost__p__1819341

 

A na moim blożku jeszcze całą późniejszą resztę:

http://kontownia.wordpress.com/category/ff-versus-xiii/

 

Mam nadzieję, że pomoże bo zebrałem chyba niemal wszystko.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Square’s confirmed that the trailer which was shown today during the Japan event and featured the voice of Noctis for the first time among other stuff will be released for the public on Jan 20.

 

The trailer will be made available for download from their press site from Jan 20.

 

They also stated that the rest of the trailers will be made available on January 27 to the public.

 

All the trailers will be in HD.

 

FF Versus XIII remained a PS3 exclusive worldwide at the event.

 

 

 

 

Na trailerze niby byla pokazana walka, Noctis w jakims czołgu, pozniej przesiadka to jakiegos mecha, no i voice acting.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Filmiki CG bardzo dobrej jakości, sama zaś oprawa na silniku gry też jest nie najgorsza ale już system walki jest póki co taki sobie. Ot, taki swego rodzaju Kingdom Hearts. Za to seiyu podkładający głosy są świetni. Ale po co się cieszyć skoro i tak w wersjach na zachodnie rynki pewnie nie dadzą japońskiej ścieżki, no chyba, że SE będzie tak wspaniałomyślny i zauważy, że Blu-ray jest dość pojemny...

Po obejrzeniu tego filmiku po raz pierwszy od dobrych paru lat nabrałem ochoty na zagranie w FF. Jeśli klimat gry będzie taki jak na zaprezentowanym materiale to z pewnością zaopatrzę się w swoją kopię.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Mnie podoba się wszystko oprócz:

 

- może nie tyle nie podoba co mam wątpliwości jak będzie się grało z użyciem pojazdów; konkretnie chodzi mi o to że gra zaczyna strasznie przypominać shootery w tym momencie (pocieszające że to najprawdopodobniej tylko króciutkie epizody)

- fonty z japońskich Kingdom Heartsów ; ( przecież dobre były te wcześniejsze ze sceny rozmowy Noctisa i Stelli!

 

Poza tym widać, że mają jeszcze trochę pracy ale Nomura mówił w grudniu że dziś miały zostać pokazane materiały przed graficznym dopieszczeniem. Niby z jednej strony na przykład 'król' wygląda całkiem dobrze, ale z drugiej jest w nim jednak coś nienaturalnego.

 

W każdym razie liczę na nowe info jutro, najdalej za tydzień. : )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...