Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Zapowiada się obiecująco. Połączenie japońskiego fantasy ze stylistyką realnego świata. Może do ludzi z SE w końcu dotarło, że trzeba odświeżyć FF.

 

Byle tylko nie zrobili cukierkowej fabuły jedynie pokolorowanej na czarno :)

 

Ciekawe kiedy ta gra wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

 

No tak, szkoda, ze nie ma Marcusa z Girsow bo wtedy bys mogl chwalic sie przed kolegami jakiego ty masz macho bohatera z duzymi miesniami :P

Niech Japan bedzie Japan bo wymysla takiego potwora z Nier'a by sie przypodobac osobom, ktore musza miec miesniaka w grach :P (takiego mieĘskiego bohatera chcesz rozumiem :D )

nie obrażaj mnie, nie jestem xboxowcem i nie podniecają mnie klocki 2m na 2m z girsów ;p

 

ale nawet japonce potrafią zrobić postać ktora nie wygląda jak baba, ale jakos dziwnym trafem zawsze (przynajmniej od iluś lat) na glownego hiroła biorą strasznie zniewieściałego (apogeum to bylo w FF13)

 

i nie musi byc odrazu tona mięśni ale taki gośc jak auron albo vincent , byłby miłą odmianą gdyby byl postacią pierwszoplanową, a nie kręcącym sie gdzieś po kątach przydupasem i niewolnikiem glownego zniewiescialego bohatera ;p

 

 

i żeby nie bylo - mi sie te postacie podobają, nawet w gejowskim sensie xD

ale porpostu nudzi mnie juz kolejny rpg z takimi ciapciakami ;p

 

a co do faceta z nier to rzeczywiscie obleśny

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

No tak, szkoda, ze nie ma Marcusa z Girsow bo wtedy bys mogl chwalic sie przed kolegami jakiego ty masz macho bohatera z duzymi miesniami :P

Niech Japan bedzie Japan bo wymysla takiego potwora z Nier'a by sie przypodobac osobom, ktore musza miec miesniaka w grach :P (takiego mieĘskiego bohatera chcesz rozumiem :D )

nie obrażaj mnie, nie jestem xboxowcem i nie podniecają mnie klocki 2m na 2m z girsów ;p

 

ale nawet japonce potrafią zrobić postać ktora nie wygląda jak baba, ale jakos dziwnym trafem zawsze (przynajmniej od iluś lat) na glownego hiroła biorą strasznie zniewieściałego (apogeum to bylo w FF13)

 

i nie musi byc odrazu tona mięśni ale taki gośc jak auron albo vincent , byłby miłą odmianą gdyby byl postacią pierwszoplanową, a nie kręcącym sie gdzieś po kątach przydupasem i niewolnikiem glownego zniewiescialego bohatera ;p

 

 

i żeby nie bylo - mi sie te postacie podobają, nawet w gejowskim sensie xD

ale porpostu nudzi mnie juz kolejny rpg z takimi ciapciakami ;p

 

a co do faceta z nier to rzeczywiscie obleśny

 

Nikogo nie obrazilem i nie mialem zamiaru(znaczy jakbym nazwal ciebie "xboxowcem" to bym obrazil twoja osobe? Nie jestem fanboy'em i nie dziele ludzi na tych czy tamtych, kazdego tutaj wypowiadajacego sie traktuje jako gracza i nie patrze na platforme, na ktorej gra).

No Vincent mial piekne kruczoczarne wlosy i czerwone oczy, wiec czy tak bardzo rozni sie od Noctisa :P Auron jest za "stary jak na glownego bohatera jrpg", a Nier jest dobrym przykladem ;)

Mnie osobicie podoba sie dizajn Noctisa i tyle...typowo "dzejerpegowski".

Edytowane przez Sanryu
Odnośnik do komentarza
Nikogo nie obrazilem i nie mialem zamiaru(znaczy jakbym nazwal ciebie "xboxowcem" to bym obrazil twoja osobe? Nie jestem fanboy'em i nie dziele ludzi na tych czy tamtych, kazdego tutaj wypowiadajacego sie traktuje jako gracza i nie patrze na platforme, na ktorej gra).

zartowalem przecież, nie musisz sie tłumaczyc ;p

 

 

No Vincent mial piekne kruczoczarne wlosy i czerwony oczy, wiec czy tak bardzo rozni sie od Noctisa

no vincent akurat był też troche kobiecy, zwłąszcza w advent children, ale jednak miał troche inny styl, nie byl takim justinem bimberem xD

 

a auron moze i stary ale wlasnie kogos takiego brakuje mi jako glowny bohater, nie musial by być az tak stary, 25-30 lat, ale porpostu zeby nie wygladal jak zniewiesciała 15 latka ;p

Odnośnik do komentarza
Nikogo nie obrazilem i nie mialem zamiaru(znaczy jakbym nazwal ciebie "xboxowcem" to bym obrazil twoja osobe? Nie jestem fanboy'em i nie dziele ludzi na tych czy tamtych, kazdego tutaj wypowiadajacego sie traktuje jako gracza i nie patrze na platforme, na ktorej gra).

zartowalem przecież, nie musisz sie tłumaczyc ;p

 

 

No Vincent mial piekne kruczoczarne wlosy i czerwony oczy, wiec czy tak bardzo rozni sie od Noctisa

no vincent akurat był też troche kobiecy, zwłąszcza w advent children, ale jednak miał troche inny styl, nie byl takim justinem bimberem xD

 

a auron moze i stary ale wlasnie kogos takiego brakuje mi jako glowny bohater, nie musial by być az tak stary, 25-30 lat, ale porpostu zeby nie wygladal jak zniewiesciała 15 latka ;p

 

Gusta i gusciki, a KKW pozostanie KKW :P Developerzy z tamtad uwazaja, ze mlodzi maja najwieksza szanse uratowac swiat i tak juz zostanie :P (NO for old people tj. powyzej 25 roku zycia hłehłe ;) ) Ja jestem zadowolony z Nocta i nic nie chce zmieniac.

Dobra pokazcie w koncu system walki bo narobili smaka czlowiekowi z tymi wszystkimi broniami ksiecia(heh, upgrade'owanie kazdej z nich by zadawaly maksymalne obrazenia, dreamer)

Wlasnie, co byscie powiedzieli na zastosowanie Move w FFVXIII? Chocby do jakis mini gierek? Ja jestem za, wszak czasu jeszcze do wydania FF sporo :)

Odnośnik do komentarza

Strasznie mi to przypomina... Midgar. Kurde, naprawde piękne to jest i wcale nie mówie o jakości grafy. Od zawsze czekałem na takiego Fianala, chlip.

Prawda. : ) Mnie szczególnie podoba się ten screen ze stacją benzynową gdzieś na totalnym odludziu. Sam lubię jeździć od czasu do czasu po różnych podobnych miejscach w prawdziwym życiu, więc coś takiego w grze to dla mnie bomba.

 

Czytałem cały wywiad z Nomurą i powiedział, że wnętrze w szczegółach odtwarzają inspirując się podobnymi stacjami z USA. Możemy poza tym wejść na dach schodami znajdującymi się na zewnątrz budynku. ; )

 

I precyzując informacje o środkach transportu - o swobodnym poruszaniu Nomura mówił jedynie w kontekście tego pustynnego obszaru. Za nim znajduje się jakaś podwodna lokacja którą widzieliśmy na wcześniejszym zwiastunie więc wszędzie samochodem się na pewno nie dostaniemy. Może to i lepiej.

Odnośnik do komentarza
Last week?s Famitsu interview with Final Fantasy Versus XIII director Tetsuya Nomura was followed up with a similar interview in this week?s Dengeki PlayStation. While the contents of the interview were mostly the same, there were some important tidbits mentioned in Dengeki that missed the Famitsu coverage.

 

According to the magazine, the game?s scenario is fully complete. We?re guessing that means the story and script are fully written and finished.

 

Character designs are also finished. Nomura promises that Versus XIII?s character designs are definitive and will be revealed in due time. All their clothing has been completed, as well, which as we know are designed by Japanese clothing manufacturer Roen.

 

Final Fantasy Versus XIII will be at the Tokyo Game Show this year. It?s already been confirmed. Stay tuned as September draws near.

 

Ubrania są ukończone, moim zdaniem to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy to pomyłka, czy przemyślane działanie marketingowe. Versus ostatnio się troszkę wynurza z marketingowej pustki, więc może SE stara się zrobić szum wszystkimi sposobami, jakie są możliwe. Zobaczymy. Ja nie mam nic przeciwko, gdyby Versus na Xa zawitał pod warunkiem, że wersja na PS3 nic by na tym nie straciła (np. graficznie).

Odnośnik do komentarza

Meh, nie wiem czy Versus wyjdzie na X360 ale w tym przypadku rzecz wygląda tak jakby ktoś się zagalopował. Na francuskim Amazonie jest ponoć jeszcze Uncharted 3 i Horizon.

 

Po drugie, podobne rzeczy dzieją się na stronach Amazonu w innych krajach. Na japońskim kilka miesięcy temu wrzucono np. The Last Remnant w wersji na PS3 co do tej pory się nie sprawdziło i już raczej się nie sprawdzi. I po trzecie wreszcie, skąd na francuskim Amazonie mieliby mieć taką informację?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Bardzo mnie zasmuca fakt ,iż na przeważającą większość produkcji z KKW musimy czekać tak długo :confused: W tej generacji skośnoocy srają się z każdą produkcją (RE5 , MGS4 i FF13 po 4 lata) . Niedługo miną 4 lata od pierwszego trailera Versusa , a my musimy czekać. Ktoś na forum wspomniał iż możliwe ,iż w 2011 nie ujrzymy Versusa.

Mam nadzieję , że nie będziemy musieli tego powtarzać tym razem ''na serio'' za rok.

Odnośnik do komentarza

Bardzo mnie zasmuca fakt ,iż na przeważającą większość produkcji z KKW musimy czekać tak długo :confused: W tej generacji skośnoocy srają się z każdą produkcją (RE5 , MGS4 i FF13 po 4 lata) . Niedługo miną 4 lata od pierwszego trailera Versusa , a my musimy czekać. Ktoś na forum wspomniał iż możliwe ,iż w 2011 nie ujrzymy Versusa.

Mam nadzieję , że nie będziemy musieli tego powtarzać tym razem ''na serio'' za rok.

 

Nie wszystkie. Jakoś Yakuza się szybko robi - no ale cóż zdolny team to i dobre gry szybciej robi..

Odnośnik do komentarza

Trzeba mieć przy tym na uwadze, że to już nie wesołe czasy PSX'a kiedy grę robiło się w ciągu pół roku. Wiadomo - tak ogromne tytuły jak RE:5 czy FF:XIII wymagają olbrzymich kosztów, nakładów czasu oraz ludzkiej pracy. Co nie zmienia jednak faktu, że takie czekanie wpienia. Tym bardziej nas - graczy "trzeciej kategorii", którzy nieraz muszą czekać jeszcze kilka ładnych miesięcy po premierze w Japonii/Ameryce. Do dzisiaj mnie strzela jasna k*urwica, kiedy pomyślę, że te żółte ch'ujki już stycznia (!!) grają w nowego Kingdoma.

Odnośnik do komentarza

Bardzo mnie zasmuca fakt ,iż na przeważającą większość produkcji z KKW musimy czekać tak długo :confused: W tej generacji skośnoocy srają się z każdą produkcją (RE5 , MGS4 i FF13 po 4 lata) . Niedługo miną 4 lata od pierwszego trailera Versusa , a my musimy czekać. Ktoś na forum wspomniał iż możliwe ,iż w 2011 nie ujrzymy Versusa.

Mam nadzieję , że nie będziemy musieli tego powtarzać tym razem ''na serio'' za rok.

 

Nie wszystkie. Jakoś Yakuza się szybko robi - no ale cóż zdolny team to i dobre gry szybciej robi..

 

Przecież Yakuza to sequel... Jak można porównywać to do gier nowych, odrębnych? Nie wspominając już o tym że przecież to gra na ksero...

 

W dzisiejszych czasach nie jest problemem gdy gra w europie wychodzi później. Można pograć w oryginalne gry, po angielsku praktycznie w tym samym czasie co w US, niemniej to że sie ociągają z tłumaczeniem fajne nie jest :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...