Skocz do zawartości

Wygląd waszego pulpitu


kurczakov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Greah, próbowałeś jakiś tapet tworzonych z myślą o kompach z dwoma monitorami? Ponoć nieźle się prezentują, np ten zestaw -> lewoprawo  :thumbsup:

 

Mój pulpit wygląda tak: 

 

pulpit080110.th.png

 

Nic na nim nie trzymam, bo widzę go tylko kilka razy dziennie. Najczęściej używane programy biorę z quick launcha, część z menu start, a pozostałych kilka ze skrótów na klawiaturze ;) Nie chce mi się nic w nim poprawiać, więc pewnie taki zostanie, ewentualnie pasek zadań bym na inny wymienił, by nie miał tego śmiesznego białego 'cieniowania' z prawej i żeby bardziej się zlewał ze skinem w Operze :rolleyes:

 

 

Odnośnik do komentarza

Miałem Wam nie pokazywać póki nie skończę, ale mam przestój i przyda mi się ciepłe słowo na zachętę i jakieś designerskie sugestie.

 

Tym razem robię wszystko, własny shell, theme do wb i wszystkie inne pierdoły. Mam to opanowane praktycznie, jeszcze tylko powoli rozgryzam LiteStep'a, no i największy przestój mam w braku spójnej koncepcji. No ale to wiem, że w tym akurat mi nie pomożecie, więc tylko tak sobie marudzę.

 

<tada!>

 

pulpita.th.png

 

 

Podoba mi się. Ma klimat. a co do kombinowania, to nie wiem, właśnie się obudziłem ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem Wam nie pokazywać póki nie skończę, ale mam przestój i przyda mi się ciepłe słowo na zachętę i jakieś designerskie sugestie.

 

Tym razem robię wszystko, własny shell, theme do wb i wszystkie inne pierdoły. Mam to opanowane praktycznie, jeszcze tylko powoli rozgryzam LiteStep'a, no i największy przestój mam w braku spójnej koncepcji. No ale to wiem, że w tym akurat mi nie pomożecie, więc tylko tak sobie marudzę.

 

<tada!>

 

pulpita.th.png

 

Jak zrobić taki pasek na dole? zawsze chciałem mieć coś takiego, ale nie wiem jak szukać

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...