Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio widziałem 2 filmy o zombie.

Zombieland - reżyser chciał zrobić totalny misz masz zamiast skupić się na akcji(tych zaledwie kilka w filmie) oraz dobrym humorze. Ten ostatni zapewniła krótka rola Billa Murraya. A szczególnie akcja gdy został przez pomyłkę postrzelony xD. 5/10

Doghause - tu już lepiej, wolę chyba jednak humor angielski. Kolorytu dodaję gore, i szalone pomysły mężczyzn. 7/10

Tak więc najlepszym filmem o zombie jaki widziałem pozostaje nadal "Świt żywych trupów" Snydera :)

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Złap, zakapuj, zabłyśnij- Seth tym razem popełnił spory błąd grając tą samą postać. Zwykle mi to nie przeszkadza, ale to "dzieło" poziomem dow(pipi)u dobija do Strasznego Filmu <_< . Nie płakałbym tak, gdyby pod koniec ktoś nie wpadł na pomysł dokręcenia paru scen dramatu psychologicznego, tudzież dreszczowca i makabreski. Jak to mówi dzisiejsza młodzież: MASAKRACJA. 4/10 bo to jednak Seth :blush:

 

Solista- skusiłem się ze względu na uber IRON MANA Juniora i niewidzialnego Murzyna. Nie spodziewałem się tak ciekawie prowadzonego filmu, na wskroś nie amerykańskiego. Film niesie przesłanie, ale nie robi tego za pomocą łopaty, bo cała historia wydaje się być wiarygodna. 7/10

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Paul Blart: Mall Cop się ten chłam nazywa :). Podobny poziom. Widocznie różni nas gust :potter:. Ja nie lubię Scary Movie, kto lubi, ten zakocha się i w Observe and Report. Podobny poziom żartów, nie twierdzę, że zły, po prostu podobny :rolleyes:

 

Miłość Larsa- Gosling to jak dla mnie, nr 1 na liście wunderkid amerykańskiego filmu i ten film dobitnie to pokazuje . Dosyć nietypowa historia miłości neurotyka Larsa do poznanej przez internet Bianki. Sama Bianka też jest nietypowa :thumbsup:. Dobre kino do oglądania z partnerką (lub jak kto woli partnerem).

Odnośnik do komentarza

2012

 

 

Bzdura! Czekałam na ten film długo i tak na prawdę bardzo się zawiodłam. Nie warto tego oglądać. Efekty specjalne też nie zrobiły na mnie wrażenia. Za kilka miesięcy pewnie wyląduje w tv jako hit tygodnia i będziecie sobie mogli zobaczyć- za free. Reklama filmu to jedno wielkie oszustwo, najlepsze momenty pokazane są w zwiastunie. Płytkie kino, oparte na dziecinnych emocjach. I Ci ludzie bijący brawa, no ku.rwa płakać mi się zachciało. Miejscami film był tak ckliwy, że buty mi spadały.2, 5 godziny dyrdymałów, braku logiki i " śmiesznych dialogów", które nie były przeze mnie mile widziane w tak zapowiadanym filmie katastroficznym.

Nonsens. Jak by to powiedziała Chylińska: " suty mi nie stały".

 

Piła VI

 

Kolejna odsłona piły straciła na wartości. 1,2 i 3 nic już chyba nie przebije. Kino dla ludzi z mocnymi nerwami. Mimo tego czekam na kontynuację VII w 3D.

Odnośnik do komentarza

Spodziewałaś się po filmie Emmericha czegoś innego, zakładając że widziałaś jego pozostałe "dzieła" :blink: ? Tak na przyszłość: flaga USA + brawa ludzi z USA + brak scenariusza = nowy film Emmericha, a na nie się nie czeka :no: .

 

Zakładnik- Tom się nie nadaje, więc wzięli Foxxa. Żeby nie było krzywdy Toma, Mann pozwolił mu postrzelać. Skutek jego strzelania raczej mizerny, ale film da się oglądać. 6+/10

Odnośnik do komentarza

Trick'r Treat

Polskie tłumaczenie "koszmarna noc hallowen" czy coś w tym stylu. Niemcy walą wszędzie debilny dubbing, a Polacy błyszczą debilnymi tłumaczeniami. Po takim tytule spodziewałem się syfu, ale zostałem miło zaskoczony. Najbardziej podobał mi się motyw upośledzonych w autobusie + ich maski- bardzo schizowe, chciałbym, aby ktoś kiedyś rozwinął ten pomysł. Demon hallowen jest przezaje.bisty. Chcę takiego stworka! siedziałaby sobie na moim biurku (jak ktos nie widział filmu, to foto poniżej).

trick-r-treat-263x400.jpg

PS. Wilkołaki- murzynka i ta, co z nią była w przebieralni- wziąłby.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem wczoraj ten Trick 'r Treat, w nocy, klimat przyszykowany i... wyłączyłem po 30 minutach. Nie wiem, znudziły mi się tego rodzaju filmy. Walczyłem do końca, by się przemóc, ale nie dałem rady. Nic nowego w tym filmie, a co oklepane, to nawet nie próbuje być ciekawie i niebanalnie zrealizowane. Szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza

Good, the Bad, and the Weird - Zajepasztet. Cos co zupelnie nie wyszlo Takashiemu w swoim gniotowatym Sukijaki, Ji-woon Kimowi wyszlo w 100%. Wszedl idealnie w konwecje, bawil sie nia ale nie łamał zelaznych zasadach. A wiec tradycyjne mamy to mase strzelanin, szerokie plany, pojedynki. A na dodatek sporo krwi, troche brutalnych scen. Bywa zabawnie i z przymrozeniem oka ale bez wyglupow, co sobie cenie. Wszystko swietnie nakrecone, pomontowane i oglada sie to zayebiscie.

8/10

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

KATAKUMBY

 

horrorek goscia od piły, wystepuje pink, i jakas shashnsamononon, ekipa baluje w paryskich katakumbach, no a reszta to wiadomo, ale i nie do konca bo jak przystalo na pilopodobne zakonczenie jest zaskakujace ( jak dla kogo ).

Dobry klimat jest jak laska po ciemku biega po tych tunelach, mozna sie zes.rac, ale gra aktorska jest po prostu fatalna, skad oni ich wzieli.

 

6/10

Odnośnik do komentarza

Spodziewałaś się po filmie Emmericha czegoś innego, zakładając że widziałaś jego pozostałe "dzieła" :blink: ? Tak na przyszłość: flaga USA + brawa ludzi z USA + brak scenariusza = nowy film Emmericha, a na nie się nie czeka :no: .

 

 

Nie gadaj, bo Dzień Niepodległości był do zjedzenia.

 

Pamiętam jak wchodził do kin Dzień Niepodległości, a to były czasy kiedy chodziłem w za dużych bluzach (myśląc, że to jest fajne) i sikając po nocach po obejrzeniu kolejnego odcinka Z archiwum X. Jeżeli mając te 10+ "Dzień Niepodległości" wywarł na mnie wrażenie równe temperaturze zamarzania wody, to ja twierdzę, że do zjedzenia nie był :sick: . To pisze gość, co mając te naście lat jarał się spidermanem i innymi -mersami.

 

Jak złamać10 Przykazań- totalne zaskoczenie. Pozytywne. Mamy tu do czynienia z 10 krótkimi nowelami (których bohaterowie i wydarzenia oczywiście przeplatają się ze sobą), obrazującymi łamanie tytułowych dziesięciu przykazań. Nie spodziewajcie się wyważonych opowieści, lecz dosadnych, często wulgarnych oraz zahaczających o absurd historii. To jest komedia, gdyby ktoś pytał. 9- :good:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Against the Dark - "Mistrz Katana Tao (Steven Seagal) prowadzi ex-specjalny oddział militarny członków samozwańczej straży obywatelskiej, ich cel: wampiry. " 10/10

 

 

Mniemam, że to taka ironia:) Albo zupełnie inne filmy widzieliśmy. 2/10

 

The Keeper - nowy film z Seagalem. Facio wziął się zasiebie, zaczyna chudnąć. Walczy bez dublera, biega i strzela, a do tego pościgi, całkiem całkiem strzelaniny. Nawet zostaje ostro postrzelony i trafia do szpitala na rehabiliacje. Fajna muza, nieźle aktorsko zagrany i przez niego (dołożył dwie nowe mimiki do poprzedniej:D) i reszta ekipy świetnie też zagrała. 7/10 Za dobry film sensacyjny w starym stylu. Żadne fajerwerki, ale jest już nieźle.

Odnośnik do komentarza

W końcu "Bękarty wojny" - ja po prostu lubię Tarantino i już! Jego filmy to w większości 80% dialogów, i tak jest tez tym razem. Trzeba dodać, że to zawsze dialogi z świetną grą aktorską. Pierwszy epizod to majstersztyk w budowaniu napięcia(sam tytuł epizodu to oczywiste nawiązanie do wiadomo czego i jakiej sceny), człowiek wie że coś jest nie tak a Waltz swoja grą tylko nas w tym upewnia. A sama akcje zaj.ebiste i brutalne(ostatnia scena przyozdabiania czoła sic!). Najbardziej się śmiałem gdy Donny masakrował Hitlera, co w przypadku Polaka nie jest chyba dziwne xD Nie nudziłem się ANI chwili podczas tego ok. 2,5 godzinnego seansu. Warto dodać, że niektórzy aktorzy osiągnęli mistrzostwo w kreowaniu akcentu na czele z Pittem. 9/10 Tak swoja drogą jak ktoś zaraz mnie zbeszta za tą wypowiedz i będzie to forumowy świeżak to ... wiecie co z nim zrobić ;] Nie ma kota, myszy harcują.

Odnośnik do komentarza

Pandorum- śmieszne potworki w ilościach hurtowych i amnezja załogi statku kosmicznego, to zdaniem autorów tego filmu wystarczy, by widz czuł się poważnie wystraszony. Ja się czułem urażony tą niemocą twórczą. Słaba i przewidywalna końcówka, a to spore uchybienie, gdy właśnie na tym opiera się oś fabularna (na zaskoczeniu). Kolejny wielki talent, który się zmarnował przez błędy szkoleniowe.

Film nie jest zły, da się oglądać (dobra gra Bena), ale to jakieś 7- max.(po wyłączeniu procesu myślenia). Minus za kungfu rolnika.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

pandorum - po obejrzeniu trailera liczyłem na coś lepszego , amnezja członków załogi i kungfu rolnik :blush:

 

zombieland - jako fan zombikowatych filmow zdecydowanie nie polecam film mało zabawny :confused: i przez polowę filmu nic sie nie dzieje. myślałem że będzie film lepszy od shaun of the dead <_< myliłem sie jednak. 6/10

Odnośnik do komentarza

Bękarty wojny.

 

 

Film niszczy. Nastawiłem się na latające mięcho, a dostałem ponad 2 godziny hipnotycznych dialogów i popisu aktorskiego. Najlepszy film Tarantino, zaraz potem pulp fiction. Świętna (jak zawsze) rola Pitta, ale show ukradł zdecydowanie Waltz, którego wczesniej mało znałem. 10/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...