Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Ze King's Speech - Całkiem wporzo, ciekawa historia, ten od bridżyt dżons świetnie, niezasłużona nominacja dla bonhamkarter, bo właściwie to ma ledwie kilka kwestii i jakoś bez rewelacji; specjalnie się nie wyróżnia. Jak dla mnie 6+/10

 

Red - Stary, dobry madafaka łilis, pozytywny malkowicz. ot, dobry film sensacyjny, idealny na relaks. 7+/10

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

"Stone of Destiny"- w opactwie Westminister (Londyn) znajdował się pewien kamień. Był to niezwykły okaz, cenny dla Szkotów, na nim bowiem zasiadał dawnymi czasy ich król podczas koronacji. To, ze symbol ten spoczywa (ł) w Anglii było symbolem upokarzającego poddaństwa Szkocji wobec korony. Pewien młody człowiek, który mienił się szkockim patriota postanowił wykraść kamień by dostarczy go na macierzyste łono Szkocji...

 

sympatyczny film, bazujący na autentycznych wydarzeniach, mysle, ze wart obejrzenia...

 

4/6

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

buried -7/10 - mocna końcówka. Fajny pomysł, trzyma w napięciu. Mogliby tylko sobie darowac tą scene z wężem.

127h -7/10 - ładne zdjęcia, przekaz wzmacnia autentycznośc wydarzeń, no i wiadoma scena mega mocna... duuuuuuuże wrażenie na mnie zrobiła.

Edytowane przez slonik
Odnośnik do komentarza

Drapieżnik- balans na granicy średniawki i słabizny, do tuzów gatunku lata świetlne. No i młodociani psychofani Avril Lavigne też nie będą mieli satysfakcji bo rzeczona pojawia się na ekranie na tak króką chwilkę, że można wyjść do toalety i przegapić cały jej występ. 5/10

Jagodowa miłość- pierwszy kontakt z tym reżyserem i muszę przyznać że na pewno kontakt wart kontynuacji. Kino w stylu jakim lubię- spokojny, senny nastrój, ciekawe przeslanie podane lekko, bez dopowiedzeń i moralizatorstwa. Plus świetnie dobrana muzyka, scenografia i doskonała Natalie Portman. Dobry film: 7+/10.

Opancerzony- zmarnowany potencjał aktorów i reżysera, choć w sumie obejrzeć można bez bólu. Powiedzmy że 5+/10

Pontypool- świeżość i oryginalność, szczególnie w temacie szeroko pojętych zombiaków to rzadkie wartości, więc można przymknąć oczy na niedociągnięcia. 6/10

Odnośnik do komentarza

Musiałem się odmóżdżyć więc padło na mało wymagający horrorek - "30 dni nocy". Film podobał mi się. W swojej klasie jest nawet bardzo dobry. Surowy, mroźny klimat w późniejszej części ociekający ciężkością(te charakterystyczne "metaliczne", trochę psychodeliczne dźwięki w tle - uwielbiam!) daje rade. Tak sobie dziś wyobraziłem co bym czuł jako jeden z mieszkańców osady brrr. Interesujący design wampirów, niedrażniąca gra aktorska(główny aktor ma fajne momenty) no i wisienka na torcie czyli gore. Fakt nie ma jego zbyt wiele ale jedna scena rekompensuje wszystko. Wtajemniczeni na pewno wiedzą o co chodzi ;] 7+/10

Odnośnik do komentarza

 

Jagodowa miłość- [/b]pierwszy kontakt z tym reżyserem i muszę przyznać że na pewno kontakt wart kontynuacji. Kino w stylu jakim lubię- spokojny, senny nastrój, ciekawe przeslanie podane lekko, bez dopowiedzeń i moralizatorstwa. Plus świetnie dobrana muzyka, scenografia i doskonała Natalie Portman. Dobry film: 7+/10.

 

 

eee w.g mnie to chyba najslabszy film Kar Wai'a

Odnośnik do komentarza

Jagodowa miłość- [/b]pierwszy kontakt z tym reżyserem i muszę przyznać że na pewno kontakt wart kontynuacji. Kino w stylu jakim lubię- spokojny, senny nastrój, ciekawe przeslanie podane lekko, bez dopowiedzeń i moralizatorstwa. Plus świetnie dobrana muzyka, scenografia i doskonała Natalie Portman. Dobry film: 7+/10.

 

 

eee w.g mnie to chyba najslabszy film Kar Wai'a

W takim razie tym bardziej będę musiał sprawdzić jego dalekowschodnie produkcje, bo ta jego wycieczka do Hollywood naprawdę mi się podobała a wszędzie widzę opinie że MBN to owoc jego słabszej niż zwykle formy.

Odnośnik do komentarza

500 days of summer 6/6 [ten film jest idealny , by poczuc sie lepiej i miec wspanialy dzionek]

(ocenki z perspektywy drugiego podejścia)

Tezz dostales podobnego kosza?

 

nie, ostatni kosz jaki dostalem to czasy 2 liceum :D

teraz to jest na odwrot.

 

 

 

 

 

 

 

 

/wyjscie przez sklep z pamiatkami - WOW. WIECEJ NIE JESTEM W STANIE NAPISAC, POKI CO. BO WYCINAM SZABLON :*

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...