Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

transformers 4 - pierwsza połowa filmu była nawet ok, ale potem zrobił się jeden wielki shitstorm, wybuchy, chore akcje, zanik fabuły. wtf?

chyba 4 była lepsza od 3 ale tylko dlatego że 3 była mocno beznadziejna, w 4 było kilka ciekawych aspektów, i kilka ciekawych żartów (niestety większość żartów była słaba i wymuszona) - mimo wszystko totalny chaos i sieczka które ciągnęły się przez drugą połowę filmu nie pozwalają mi ocenić całości pozytywnie

 

shitstorm i tle

Odnośnik do komentarza

X-Men: Days of Future Past - znowu rosomak na pierwszym planie w historyjce zmienionej względem oryginału. Były różne głupotki w fabule, ale oglądało się nie najgorzej. Za mało skupienia się na przyszłości, za dużo lat 70ych. 7+/10.

 

the Rover - ciężkie, brutalne kino o tym, jak po upadku infrastruktury społecznej, ludzie wracają mentalnie do prawa pięści oraz degenerują się moralnie i psychicznie. 8/10.

Odnośnik do komentarza

Miasto 44 - film, który powinien nazywać się Twarze 44. Aktorzy to takie randomy, że tylko czekałem aż ich wybiją. Zbliżenia na twarze randomów to 60% filmu, pomieszczenia 20%, 10% to ściany, w reszcie czasu antenowego widać trochę Warszawy. Jest jeszcze wiele złych rzeczy, ale nawet mi się nie chce wymieniać. Efekty spoko jak na polsze. 4/10.

Odnośnik do komentarza

Gran Torino - dobry film, 9/10

 

Ostatni król Szkocji - motyw filmu całkiem fajny, ale głównego bohatera bym zaje,bał za bycie lekkomyślnym kretynem 7/10

 

Bracia (2004) - czuć trochę było, że to nie jest film AAA, ale sam w sobie był bardzo dobry, 8+/10

 

Django - Słowa są niepotrzebne. 10/10


TED - spodziewałem się bardziej komedii niż komedii romantycznej, miało też być ostrzej, ale ostatecznie mocne 7/10

 

Forgetting Sarah Marshall - to już totalnie komedia romantyczna, dla mnie 8/10 w swojej kategorii, choć zdaję sobie sprawę, że dla niektórych to może być produkcja bliska dna

Odnośnik do komentarza

Jedna z niewielu naprawdę momentami śmiesznych i nie żenujących komedii romantycznych ostatnich lat.

 

W ciemności : chyba lepiej bym zrobił, oglądając to przed Różą. Średniak, nie rozumiem zachwytów. Jasne, Więckiewicz bardzo dobry, niektórzy na drugim planie ok, ale właściwie żadnego z bohaterów nie można polubić, ba, oglądając większość ze scen i słuchając dialogów w kanałach mam ochotę ich bić, a to jest jakieś osiągnięcie. Nie warto przytaczać konkretnych akcji, lekkim zaskoczeniem było dla mnie, gdy na koniec dostaliśmy info o prawdziwości tej historii - o ile rzeczywiście wiernie trzyma się faktów, to cudem wielkim jest, iż

im się udało.

Pochodzący z Lipska Żyd Mundek, z uwagi na swój wygląd, niewiarygodny (choć całkiem interesująca z niego postać). Holland serwuje nam niby naturalizm, co momentami zwiększa wiarygodność obrazu, kiedy indziej wydaje się natomiast wpychane na siłę. Aha, napisy są potrzebne również do dużej części "polskich" dialogów (z których większość jest akurat spoko). Propsuję sceny na powierzchni i wątek Ukraińców. Ogólnie największą wadą jest cała ekipa kanałowa i to co tam się dzieje, no a chyba miało być na odwrót.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...