Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Granie na PC przeżywa u mnie renesans (trudno się dziwić, ostatni raz sprzętny zdolny odpalić wszystkie gry wtedy na czasie miałem w 2002 roku ;)), śmigam sobie właśnie w World of Goo (IMO świetny pomysł z tą promocją był, 8 dolców śmiało bym zapłacił (tyle mam na PayPalu), jednakże 20$ to już przesada), Call of Duty 4, Civilization IV (tylko 30 zł w pomarańczowej kolekcji czy coś takiego, ale niestety Civ Rev które mam na X360 mi się bardziej podoba).

 

Zaraz sprawdzę jeszcze Puzzle Questa (jedyne słuszne kontrolery do tej gry to stylus, wiilot i myszka) i wstyd się przynać... windowsowy Pasjans xD.

Odnośnik do komentarza
GTA IV z przyjemności (jakimś cudem zaczął płynniej chodzić)

Wydali już jakieś patche i sterowniki pod tę grę czy masz komputer z NASA? Pytam, bo chętnie wrócę do gta4

Odnośnik do komentarza
trochę w Street Fighter IV
Jeśli nie jesteś pro-graczem, tudzież Azjatą co z palcem w d... nosie zrobi wszystkie wyzwania na hard to może by tak partyjkę w multi?

Aha, o ile Akumą bądź Sethem nie grasz ;).

 

Niemniej jednak sam rzuciłem wszystko na rzecz Star Trek Online Beta. Kiedyś się śmiałem z ludzi grających w MMO a teraz sam to czynię... i jest fajnie :D.

Odnośnik do komentarza

Niedawno przeszedłem kampanie w Call of Duty MW2, teraz cały czas gram w multiplayer(nigdy nie znudzi mi się ta gra, rok temu grałem w Call of Duty 2 ponad 2 lata i nadal mi się nie nudziło :D). Czasem z nudów gram w Prince of persia, oczywiście w najnowszą część, czasem też gram z kolegą w Empire Earth 2, no i pewnie jutro zacznę kampanie w Call of Duty MW

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie jesteś pro-graczem, tudzież Azjatą co z palcem w d... nosie zrobi wszystkie wyzwania na hard to może by tak partyjkę w multi?

Aha, o ile Akumą bądź Sethem nie grasz ;).

- Próbuję w tą grę grać po sieci, ale większość graczy rospościera mnie o podłogę. Chętnie zagram z kimś nie z poza maniaków, co to masterują każdą klatkę ruchu swojej postaci. Aha gram Akumą.

Wydali już jakieś patche i sterowniki pod tę grę czy masz komputer z NASA? Pytam, bo chętnie wrócę do gta4

- Ostatni miałem awarie kompa (znów coś z biosem), kiedy wrócił i uruchomiłem grę, płynność poprawiła się o ok.10fps. Patrzę w opcję czy ustawienia grafiki się nie zmieniły, ale nic nie było ruszane (choć miałem niskie ustawienia, poniższe paski na "1" i shadow density na "0". Tekstury i refleksy na Medium, jakość cieni i filtr tekstur na max, jakość wody na High). Nie wiem też czemu nie pojawiają się dostępne filmiki po uruchomieniu gry...

Odnośnik do komentarza

DIRT2, kilka minigierek od Bigfish i muszę wrócić do Dragon Age (zostawiłem, bo były problemy, krzaczyła się coś, czekałem na patcha, bo wiem, że to nie wina kompa).

 

A do GTAIV sam chciałem ostatnio wrócić, bo je uwielbiam, ale wkurzyło mnie znowu nieziemsko. W 800x600, ze wszystkim na low mam mieć 20fps? No to już jest parodia, bo w DIRT2 jakoś mogę grać w 1280x960 z med/high. Rozumiem, że w kompa nie inwestowałem (poza kupnem nowego dysku w czerwcu zeszłego roku) od... chyba 1,5 roku, a już wtedy nie był wszechmocny, ale nadal nowe gry ogólnie chodzą. Wkurzyłem się i zbieram na X360, tylko dla pieprzonego GTA.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

- Ja ostatnio sam bardzo się dziwie na znaczną poprawę płynności przy moim GTAIV. Nie wiem czy po prostu struktura tej gry jest tak wrażliwa na bałagan w kompie, czy coś ma naprawdę bios z tym wspólnego. Przed awarią robiłem jeszcze porządki z defragmentowaniem dysków, czyszczeniem zbędnych rejestrów itp. ale dopiero po powrocie z naprawy różnica w płynności jest znacząca. Nie polecał bym specjalnie inwestować w konsole dla jednej gry, bo po prostu jej wydajność może wynikać od jakiejś drobnostki w oprogramowaniu. No i konsole nie mają "Independence FM" i niezłego edytora reżyserowania filmów. :thumbsup: Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Właśnie gram w najlepszą przygodówkę ostatnich lat Tales of Monkey Island :D Wszystkie gry na x'sa i na ps3 poszły w odstawkę bo dziś zakupiłem na steam cały pack (dzięki cd action za reckę całości) Po prostu miodzio! Jeżeli ktoś grał w poprzednie części to musi zagrać. POLECAM

Odnośnik do komentarza

Ciagle W:ET (ta gra sie nie starzeje i nie nudzi), a niedawno zainstalowalem ponownie UT2004. Eh, nie ma to jak zabawa flakiem...

 

Nie wiem jak ty, ale mi ciężko było znaleźć było serwer bez botów, w ogole jakikolwiek serwer z żywymi ludźmi. wszystkie apdejty, pacze, (pipi)ze zrobiłem i nic. teraz przez rok już gra sie kurzy na półce. ty nie masz takich problemów, czy robisz sobie ustawki z ludzmi poprostu ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...