Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oran

Kupiłem Fleszpointa na steamie i męczę go - nawet fajnie, bo już nie tak hardcorowo, co mnie osobiście cieszy (lubiłem ten rozmach "jedynki" i otoczkę, czyli duże połacie terenu, elementy taktyki i "PAPA BEAR" oraz "OSCAR MIKE. OVER." [lubię ten tekst :D] ).

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Multi to podstawa tej gry. Ale bez zgranej ekipy nie ma co grać, bo 85% ludzi gra na pałę, biegnąć bez sensu, nie pomagając. To mnie strasznie zraziło do tej gry.

bylo trzeba grać ze mną i z legionem.

Ja męcze BFBC2 ;] oraz Lefta 2 caly czas. Wkurzyłem się bo Just Cause 2 nie działa na XP

Odnośnik do komentarza

W oczekiwaniu na "The Lost and Damned" i "The Ballad of Gay Tony" pykam sobie w GTA IV.

W przerwach podnosze statsy moich wrogow w multi Dawn of War II. Jak juz przegram wystarczajaco duzo meczy to odpalam last standa (tez w DoW II). Niestety ciezko jest spotkac 2 ogarnietych graczy, przez co zwykle konczymy gre na 11-12 fali :/

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Jaki Flashpoint jest zalagowany, ło (pipi)a! Szok, pingi po 200-300 to norma, ale co z tego, jak to jest ściema? Jest z 10.000, żeby kucnąć muszę czekać z 30 sekund... Są serwerki jakieś lepsze czasem, ale tu wszystko opiera się chyba jak w MW2, czyli hostem jest gracz, nie ma dedyków :(

 

 

 

 

Co za po.je.b to wymyślił?

 

 

 

 

Za to singiel fajoski :D

 

 

 

 

edit:

 

 

 

 

 

Byłem hostem, więc zero lagów, kolo z usa i graliśmy CO OPA, ziom mówi, że nie ma lagów prawie wcale, więc, hmm, no fajnie :D Zaje.biście się gra, tylko jeszcze nie ogarniam do końca, singiel online to coś o czym zawsze marzyłem w jedynce :)

 

 

 

 

Jeżeli ktoś z foruma ma to chętnie pogram z jakimiś Polakami (na 100% mniejsze lagi).

 

 

Edytowane przez Oran
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja pie.rd.olca w tej grze dostaje, te lagi to szok :D Wróciłem do męczenia TFa ale teraz lżej.

 

 

 

 

Chce kupić porządną kiere do kompa i będę w ligach śmigał, ale oczywiście gdy już mam kasę to na allegro są tylko dwie aukcję panów z wybujałą wyobraźnią co do ceny.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...