Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko:

która z nowszych strategii warto zacząc, jesli datad jedyna strategia z jaka sie mialo kontakt jest advance wars seria na ninendo?

Nigdy nie gralem w zadne warcrafty i inne, a mam ochote w cos takiego pograc.

c&c czy starcraft? która jest bardziej miła dla nowicjusza? czy może obie biorą pod uwage ze ktos gra pierwszy raz?

 

c&c

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ponieważ BFBC2 chwilowo mi się przejadło, skończyłem Spider-Man'a. Rozrywkowa gra, fajny klimat (nie licząc 2099) i w miarę długa.

W kolejce czekają Shank (gra o mnie :P ) i SuperMeatBoy, ale zagram dopiero jak pada podłącze. NFS HP niestety nie sprostał moim marzeniom o wyzwaniu :-(

Odnośnik do komentarza

NFS HP niestety nie sprostał moim marzeniom o wyzwaniu :-(

 

Nie spodobał ci się ? Ja nie wiem czym się tak ludzie podniecają. Criterion zawiodło pod względem gameplay'u bo mapa i widoczki są śliczne ale reszta już nie. Warunki pogodowe to ozdoba a tryby gry są nudne. A do tego optymalizacja to porażka.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie gry w trakcie:

Half -Life 2, ale chyba nie ukończę, nie mam kiedy (chociaż to już "któryśtam" z kolei przebieg)

Machinarium

Osmos - od czasu do czasu

Najdłuższa Podróż - w trakcie (kolejne przejście - w celu przypomnienia)

 

That's all folks!

 

Nastawiam się na Planescape Torment: kolejne podejście. Już dwa razy się przykładałem, od ostatniej próby minęło chyba 10 lat, więc może coś z tego wyjdzie, człowiek z czasem się zmienia...

Pominę raczej wersję PC i spróbuję na GemRB, zawsze w autobusie będzie można pograć :D

Odnośnik do komentarza

Devil May Cry 3 Special Edition i Tomb Raider Anniversary. Nie wiedziałem jak ogarnąć sterowanie w DMC3 - lewą gałą obracałem kamerę, a prawą sterowałem siwym. Okazało się, że wersja nie jest w pełni kompatybilna z siódmą windą. Trzeba było odpowiedni programik ściągnąć co rozwiązało sprawę.

Odnośnik do komentarza

Devil May Cry 3 Special Edition i Tomb Raider Anniversary. Nie wiedziałem jak ogarnąć sterowanie w DMC3 - lewą gałą obracałem kamerę, a prawą sterowałem siwym. Okazało się, że wersja nie jest w pełni kompatybilna z siódmą windą. Trzeba było odpowiedni programik ściągnąć co rozwiązało sprawę.

 

 

Na XP też miałem z tym problemy. W sumie w to samo gram :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...