Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

force unleashed 2, po hitmanie to jakiś żart, nawet na hardzie =/ Wszystko podswietlone, jedna droga, zero myslenia :mellow:

 

 

no ja (pipi)ie, raz kupilem oryginal w pudelku i taki szrot.. Myslalem ze jestem dopiero gdzies w polowie gry, a tu ending i do widzenia :) Ile w tym star łorsie było rodzajow przeciwnikow, chyba z 7 max :down:

Edytowane przez scuff
Odnośnik do komentarza

Mojego komputera widocznie GTA4 nie polubiło i pewnie dla tego mam mniej niż 5 klatek. A testowałem już różne stery do grafiki i Viste oraz 7. Tą gierkę sobie daruje bo i tak średnio mi się widzi ta część. Wole jednak 3 , San Andreas i Vice City.

 

Na razie dalej męczę NBA 2K11 oraz PES 2011 z rewelacyjnym GACP patchem 2,90 (teraz licencja FIFY może się schować) Sama instalka patcha ma 3,70 GB i praktycznie każda drużyna ma po 5 przyśpiewek więc waga uzasadniona.

Odnośnik do komentarza

Nareszcie ukończyłem Overlord 2 i mam nadzieję, że kiedyś wyjdzie 3 częsć bo ta gra jest cudowna. Test Drive 2 mnie znudził niemiłosiernie. Jak można wydać taką niedopracowaną grę bez inteligencji AI oraz bez fizyki. Do tego super auta na ostatnim biegu nie mają mocy O_o. Teraz szukam jakiejś fajnej strzelanki tpp albo fpp.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja mecze SW Jedi Knight. Pierwsze przejście, chyba z 8 godzin na liczniku juz mam. Trudne cholerstwo, ale bardzo satysfakcjonujace.

No i ostatnio nabylem jeszcze Medieval II Total War na promocji Steamowej wiec powoli sie zaznajamiam. Nigdy zbyt dobry w strategie nie bylem, ale tematyka jest spoko. Zaczalem kampanie Anglia i nim sie obejrzalem minelo 5 godzin. Syndrom Civilization widze.

 

No i Team Fortress 2 co wieczor praktycznie. Nadal sie nie nudzi.

 

(pipi)ac Demomanów

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...