Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Shift 2

Pograłem trochę i gra nie dla mnie. Widok z kasku łeb urywa realizmem ale mi ta gra nie podchodzi. Na padzie trzeba grać z asystami a z widoku zza auta dziwnie się jeździ. Do tego mało aut (same supersamochody :/ ) Trzeba będzie czekać na Dirt 3 i odkurzyć Split Second oraz Burnout Paradise.

Odnośnik do komentarza

Pykam w STALKERA Cień Czarnobyla + mod Oblivion Lost. JEST MOC! Oczywiście poziom "mistrz", w końcu w miarę kumaci przeciwnicy(SI jest dobre, kolesie są tylko trochę głusi, ale to i tak poziom o klasę wyższy niż większość współczesnych FPS z CODem na czele), klimat, smaczki takie jak Metallica grana przez stalkera grajka czy randomowe potyczki ludzie vs mutanty. Cudeńko.

 

Poszukuję też jakiegoś dobrego moda upiększającego teksturki, który nie namąci mi w Oblivionie. Zna ktoś?

Odnośnik do komentarza

Szczurek - Obliviona Losta skasowałem po kilku godzinach, owszem fajne bajery, migracje ludzie, pojazdy(których nigdy nie uruchomiłem xd) itp ale jest zbyt łatwo. Siekałem wojaków już na początku jak kaczki, 2 kulki i każdy leży(dodam, że najwyższy poziom trudności). Zainstalowałem Complete 2009 i cóż. BAJECZKA! Po pierwsze primo grafa wystrzeliła w kosmos(nawet na statycznym oświetleniu, mój staruszek nie pociągnie dynamicznego) po drugie co najważniejsze SI o WIELE lepsze, trudniej trafić z daleka, trzeba władować więcej ołowiu. Dzięki więc za radę.

Odnośnik do komentarza

Hearts of Iron 3 - Kampania Wrześniowa nigdy sie nie wydarzy , za to polscy żołnierze wkroczą do Berlina, Magdeburga i Szczecina O!

Close Combat V: Longest Day - tu natomiast Alianci poniosą sromotną klęske w Normandii o!

 

Zainstalowałem Complete 2009 i cóż. BAJECZKA! Po pierwsze primo grafa wystrzeliła w kosmos(nawet na statycznym oświetleniu, mój staruszek nie pociągnie dynamicznego) po drugie co najważniejsze SI o WIELE lepsze, trudniej trafić z daleka, trzeba władować więcej ołowiu. Dzięki więc za radę.

Stalker Complete 2009 wymiata ale tylko na początku ( to akurat wina konstrukcji Stalkera a nie moda ) - mało amunicji, klimacik, cienko z kaską na naprawy. Po połowie z fajnego survival horroru robi sie Quake 3 z tonami wywalonej amunicji i naprawianiem pancerza co 5 minut :/

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Planescape Torment i cóż...nie czuję się aż tak zmiażdżony jak się spodziewałem. Fabuła - bezdyskusyjnie najmocniejszy punkt gry (wreszcie coś o nie-ratowaniu świata, hura), jednak już sami bohaterzy średnio mi przypasowali, w zasadzie gdyby nie zabawna postać Morte (inna sprawa, że cały czas miałem wrażenie, że gdzieś już coś takiego widziałem) to byłoby pod tym względem raczej słabo. Przede wszystkim zabrakło większej interakcji między nimi, przez co ja sam nie czułem do nich żadnej poważniejszej więzi. Idąc dalej - o ile pierwsza połowa gry to bardzo klimatyczna wczówka (spore lokacje, masa NPCów, multum questów), tak już od momentu opuszczenia Ula poziom zaczyna ostro pikować w dół, wszystko zaczyna toczyć się zbyt szybko, gracz zostaje w błyskawicznym tempie teleportowany z jednej lokacji do kolejnej, brakuje zadań pobocznych, a nim się obróci widzi napisy końcowe. Niedosyt. Same walki, to zaledwie dodatek do fabuły, więc nie ma się za bardzo co rozpisywać. Mimo wszystko ze względu na świetny, mroczny klimacik i powalający momentami scenariusz w grę zwyczajnie trzeba zagrać. Ale czy od razu jakoś przesadnie spuszczać się nad całością? Raczej nie.

 

 

Teraz gram w Jade Empire i jestem po prostu oczarowany przepięknym orientalnym klimacikiem tejże produkcji. Po ponurej przeprawie w świecie Sigil tym razem zapowiada się lekka i czysto rozrywkowa przygoda.

Odnośnik do komentarza

To prawda w dużym stopniu. Ja tez część z Hive najbardziej ceniłem w PT. Postacie może faktycznie, poza Morte, nie są specjalnie ujmujące, ale to właśnie ta fabuła wynosi tę grę na piedestał.

Jeżeli chodzi o największą frajdę z kompanów to chyba BG1 mi dało.

 

 

Ale takie PT2 powitało by się z wielkim uśmiechem, prawda ? ;)

Odnośnik do komentarza

Sequel najlepiej by się sprawdził w postaci książki, i w takiej formie przyjąłbym go z niewąskim bananem na ustach ;]

 

 

BTW, nie przepadam szczególnie za FPS'ami, ale za to uwielbiam postapokaliptyczne klimaty, więc tutaj pojawia się moje pytanie - warto brać się za S.T.A.L.K.E.R'a? Gra oferuje coś więcej niż tylko wesołą rzeźnię z mutantami?

Odnośnik do komentarza

Sequel najlepiej by się sprawdził w postaci książki, i w takiej formie przyjąłbym go z niewąskim bananem na ustach ;]

 

 

BTW, nie przepadam szczególnie za FPS'ami, ale za to uwielbiam postapokaliptyczne klimaty, więc tutaj pojawia się moje pytanie - warto brać się za S.T.A.L.K.E.R'a? Gra oferuje coś więcej niż tylko wesołą rzeźnię z mutantami?

 

4535_187e_500.jpeg

 

tak, warto

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...