Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Defence grid awakeing ostattnia misja nie do przejscia
No błagam... Skoro doszedłeś do ostatniej misji, to jej ukończenie powinno być wyłącznie kwestią czasu. Korzystaj z checkpointów w razie problemów (backspace) i zaplanuj na początku jak zagrodzić wrogowi trasę, aby szedł jak najdłużej.
Odnośnik do komentarza
<br />
Defence grid awakeing ostattnia misja nie do przejscia
No błagam... Skoro doszedłeś do ostatniej misji, to jej ukończenie powinno być wyłącznie kwestią czasu. Korzystaj z checkpointów w razie problemów (backspace) i zaplanuj na początku jak zagrodzić wrogowi trasę, aby szedł jak najdłużej.<br />
<br /><br /><br />

 

i know :)

 

Brak czasu powoduje szybkie kombinowanie a to nie wychodzi

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pykam w betę Deus Exa HR i cóż. Jeśli wszystko pójdzie ok(a w zasadzie poszło bo gra już od dawna w tłoczni) to będzie godny, unowocześniony następca kultu jedynki. Owszem wątpię, że AŻ tak dobry choć mam cichą nadzieje na hit i grę do chociaż pierwszej dwudziestki gamerankings. Jest trudno(dawno nie podchodziłem ostatnio w jakiejś grze kilka razy do jednego etapu), klimatycznie, ładnie(gra jest dobrze zoptymalizowana - a full ponoć radzi sobie z tym jeszcze lepiej), dialogi koszą a głos głównego bohatera powoduje u mnie pedalskie ciary.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To musimy razem zagrać. Ja mam już 35lvl i parę ciekawych pukawek do oddania ;-). Miały być dla Stony, ale on już mnie nie lubi. Poza tym nie mogę przejść bossa (Destroyer) bo brakuje mi amunicji, a jak się po nią "teleportuje" to zaczyna się walkę od nowa :(

 

@Kazuun - No muszę ją przejść zanim wyjdzie druga część ;-)

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

To musimy razem zagrać. Ja mam już 35lvl i parę ciekawych pukawek do oddania ;-). Miały być dla Stony, ale on już mnie nie lubi. Poza tym nie mogę przejść bossa (Destroyer) bo brakuje mi amunicji, a jak się po nią "teleportuje" to zaczyna się walkę od nowa :(

 

@Kazuun - No muszę ją przejść zanim wyjdzie druga część ;-)

 

Ja znalazłem combat rifle, ktoremu regeneruje się ammo :D

 

Jeśli takiego nie masz to używaj broni eridian, trochę wolny reload, ale ammo się nie kończy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...