Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziwię się po tym co zobaczyłem, ja już po rozpierniczu w pierwszej misji byłem kupiony, a jak się dorwę do jeta to długo nie wysiądę. Dość powiedzieć że Tuk Tuk Bum Bum bawiłem się z godzinę, dopóki mi go nie rozwalili :( Trochę lipa że pojazdy za każdym razem trzeba kupować od nowa, chyba że coś przegapiłem?

Odnośnik do komentarza

Niestety. Najgorsze było jak kupiłem sobie helkę za 100k, poleciałem nią na misję [czas lotu 20sekund :D ] , odpalam misję i.... płynę stateczkiem gdzieś w pizdu. Helka przepadła ;/

 

Dla mnie największym błędem tej gry jest to, że możemy kupić na raz tylko 1 rzecz. Kupowanie broni to mordęga :<

Sterowanie samolotem też nie jest jakoś uber szczęśliwe rozwiązane i niektóre "wyścigi" dają w kość ;/

Odnośnik do komentarza

Nie ma.

Teoretycznie robi się łatwo, w praktyce różnie z tym bywa i jeśli zginiesz kilka razy [kupując przy tym pojazdy] to robi się niewesoło. Ofkoz jeśli robisz misje to raczej tego problemu nie powinno być.

 

Co mnie jeszcze w(pipi)iało niemiłosiernie. Po śmierci ZAWSZE jest gadany ten sam tekst. Jako że nie robię misji , to już chyba milion razy słyszałem że czas poznać wszystkie frakcje urzędujące na wyspie :f

Odnośnik do komentarza

Sterowanie samolotem to (pipi).pl. Powolne skrecanie to jeszcze jeszcze, ale sprobuj szybko - nie ma mowy. Zaraz Cie zacznie machac na wszystkie strony bo klawierka dosc trudno wyczuc "srodek" lotu. Ogolnie przydalby sie pad do tej gry bo niektore rozwiazania sterowania to niezly debilizm (uzywanie ALT do waznych akcji - ARGH).

Odnośnik do komentarza

Nie mam pada wiec nie sprawdze Stona ;f Jak bedzie jakas wolna kasa to trzeba bedzie ten żydboksowy kupic. Wlasnie tylko ciekawe jak z celowaniem bedzie. Gra i tak jest dosc trudna w tej chwili. Hmm moze trudna to zbyt ostre slowo, ale zolnierzyki czesto-gesto potrafia zrobic gangbang na Rico, dwoch z szotganami, jeden z assault rifle, jeden z machine gun i (pipi) - parenascie sekund i mnie nie ma. Troche zal bo ogolnie cala gra jest lajtowa a pozniej wlasnie trafia sie na jakies takie (pipi) w ktorym nagle musze uwazac na swoje hp zamiast sie bawic :<

Odnośnik do komentarza

No mnie raczej wkurza to, że jak się spadnie z dużej wysokości i Ricos traci przytomność to leci jak szmaciana kulka i nic nie można zrobić. Niby masz pół energi ale kilku kawaljeros z karabinami wykończy Cię zanim odzyskasz kontrolę nad pamperkiem :<

 

 

MQ - łap plusa, nie sądziłem że są mody do tej gry :)

Odnośnik do komentarza

Jest calkiem sporo modow.

 

Ja uzywalem tylko tego, ktory likwiduje cut scenki z black marketem ale sa tez bardziej rozbudowane, modyfikujace ceny w sklepie albo dajace mozliwosc kupowania wszystkich pojazdow jakie sa w grze, nie tylko agencyjnych (nie da sie ich jednak apgrejdowac).

 

Nie pamietam nazw ale powinno dac sie je wyszukac dosc latwej na tamtej stronie. Poza tym ulatwil zycie mod likwidujacy autocentrowanie kamery w pojazdach i jeden ktory daje swobodna kamere w czasie skokow z wysokosci (normalnie kamera dostaje jakiegos ataku jak sie probuje wtedy rozgladac).

 

Jak ktos sie znudzil "normalna" gra to moze tez sprobowac Superman Mod

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...