Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Dokańczania zaległości ciąg dalszy ( a właściwie końcówka bo jutro mam nadzieje BF) , pękł Bulletstorm . W momencie pre nachalny PR dawał się we znaki , pół roku później grę przechodziło mi się znakomicie i oceniam ją bardzo wysoko (zadyma dla mnie jest lepsza niż w Rage np) . Chmielarz i spółka popełnili spory błąd wydając to w momencie pre KZ3 , w lato w momencie posuchy były by pewnie ochy i achy i liczba sprzedanych kopii też by poszybowała , cóż nauczka na przyszłość..

Odnośnik do komentarza

HR też nie do końca. Zależy co kto rozumie w dzisiejszych czasach przez pojęcie RPG. Jak to zaznaczył Yahtzee w swej recenzji, pierwszy Deus Ex był RPG podczas gdy HR to gra z elementami RPG. W pierwszym przydzielaliśmy punkty do różnych zdolności i biegłości (np. w posługiwaniu się bronią), a w drugim usprawniamy jedynie pewne ogólne elementy i odblokowujemy nowe umiejętności.

Odnośnik do komentarza

A ja dla odmiany pocisnalem stare dobre Tenchu1 i 2 na emulatorze w fullhd z wygladzaniem. Przy Tenchu1 to naprawde super sie bawilem, gdzie ten klimat w nowych gierkach ?

 

Aktualnie cioram w Tenchu3 na emu PS2 - gra robi 80-100fpsow wiec gra sie przyjemniutko w stalych 60 fpsach. Do tego Final Fantasy 13 hula w 100fpsow w rozdzialce 1280x720, w fullhd jest od 50 do 70fpsow ale to na laptopie wiec stacjonarka ogarnia to w wysokiej rozdzielczosci jak chce. Jedyny psikus to taki, ze Final ogarnia calego pada, lacznie ze wszystkimi galkami analogowymi co jest niemozliwe do ogarniecia na klawierce. Tak wiec przebilem sie przez dialogi i filmiki do pierwszej walki i juz zonk - tak grac sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Final Fantasy 13 hula w 100fpsow w rozdzialce 1280x720

Sprzedam moje ps3 : D

 

Ja z nudów po przejściu Darksiders po raz drugi na kompie rozglądałem sie za gierkami w takim samym stylu i postanowiłem pobrać emu ps2 i poszukać czegoś z tej platformy. Póki co wybór padł na DMCe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...