Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Alan Wake- co za gówno. Bieganie po lasach, cutscenka, bieganie po lasach, cutscenka prywjusli on alan łejk cutscenka, bieganie po lasach itd. Jak na interaktywny serial, to gra ma fabułę cienką jak kartka, jest bardziej liniowa niż Mario (tam były rury), da się to jeszcze wytłumaczyć serialowością gry. Klimat taki sobie, ale nic dziwnego skoro muzyka jest beznadziejna. Na plus dobry pomysl z walką światłem, bardzo dobra grafika, a raczej oswietlenie (swiecenie latarą po krzakach Woooo!). W zasadzie filmowosc gry miejscami wychodzi jej na dobre, czasami przylapywalem sie na ustawianiu kamery tak, aby bylo jak filmie, animacja unikow tez miodna.

 

Gdzie ja miałem łeb, gdy liczyłem na coś pokroju genialnego Fahrenheita aka Indigo Prophecy, którego 1 chapter trzymał za jaja bardziej niż 3/4 sezonu Wake'a. Jam zawiedzion.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To prawda, że w Alanie powielany jest schemat rozgrywki (swoją drogą nieskomplikowany). Narazie jestem na 5 roździale i powiem, że zaczyna mi sie podobać, fabuła nabiera sens (wcześniej nie za bardzo, jakby sie usnęło na połowie filmu). Gra jako horror zawodzi w całości, jeżeli chodzi o klimat wydawał mi sie nijaki, ale do pewnego czasu. Nie jest to tytuł dla każdego, po prostu jest strasznie nierówny pod względem realizacji. Przeciwnicy nie straszą, tylko miejscami bawią (te ich odzywki w stylu "jestem dzięciołem !") Fabuła wydaje sie masakrycznie kiczowata, chociaż jak dla mnie po dłuższym obcowaniu naprawde do przełknięcia.

 

Poza tym:

Darkness II - Liniowa skryptowa strzelanka, fajnie postrzelać i pomachać mackami, lecz taka do jednego podejścia i na półkę.

Odnośnik do komentarza

mam znajomego, który mieszka w dolinie za górami, za lasami - nie ma internetu, bo nie ma tam infrastruktury a jedyne co działa to jakieś blueconnecty

inny znajomy pracuje na tirach - internet niby ma ale też blueconnect

sam jak jadę na jakieś szkolenie/konferencję to internet mam tylko via tether więc i tutaj z grania nici

 

 

jak Twoi znajomi Edku siedzą w domu, w środku miasta, to nie ma się co dziwić, że nie mają problemów z dostępem do internetu

Odnośnik do komentarza

Może jestem jakoś dziś zbyt łagodny, ale Finch dostał bana na pisanie na 3 dni + 20 % . Prosimy nie chwalić się piraceniem, bo nie tolerujemy tego. Obiecuję być bardziej surowy następnym razem. Stona, btw. wystarczyło tylko raportować, bez prywaty. Dlatego Ciebie też przywołuję do porządku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...