Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że gry nie są przereklamowane ale po ocenach 9/10 spodziewałem się czegoś więcej.A w grach nie liczy się dla mnie grafika a klimat, miód i innowacyjność.

Też mnie kusi te BF3 ale na moim sprzęcie mogę zapomnieć (i3 + 550ti przybywaj ...) a w taką ładną graficznie gierkę grać na low to profanacja. A w robocie jak na złość wszyscy w robocie w szatni nawijają o tym multi

Odnośnik do komentarza

Stona mieszka z rodzicami, zabiera im emeryturę/rentę itd. A tak naprawdę to ich zjadł. Więc w sumie mieszkają z(w) nim. Poza tym on kradnie części z serwerowni, ale o tym chyba miałem nie mówić.

 

Próbowałem zacząć grać w LoL'a, ale to nie jest gra dla mnie. Nie jestem w stanie sprecyzować o co chodzi, ale nie podeszła mi ta gra.

Gram sobie w BG1 i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że w grach nie liczy się grafika.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

No offence here, Waka Waka....

 

...ale życie nauczyło mnie jednego - każdy kto mówi, że grafika się kompletnie nie liczy podlega pod jedną z dwóch kategorii:

 

a) konsolę kupił pół roku temu bo była za droga; na dzień dzisiejszy ma 4 gry więc jemu nie potrzeba nowej generacji, bo i tak nie kupił by jej przez kolejne 10 lat, mimo, ze niektóre gry musza być okrajane i konsole ledwie ciągną

b) inwestowanie w kompa to również za droga rzecz

 

I nie chodzi tutaj o wydawanie 2k co pół roku na kompa, kupowania konsoli w dniu premiery i nowego TV co roku. To jest przesadyzm, który bije z wypowiedzi niektórych ludzi.

Jak by się grafika nie liczyła to byśmy wciąż grali w gry tekstowe, a nie inwestowali masę kasy w "CzyDe".

 

 

Ja tam pikseli nie liczę, nie fapię przy FPSach i efektach świetlnych, ale jest maaaaaasa gier, które kocham pełnym sercem, a się do nich nie zmuszę choćby nie wiem co. BG to jedna z owych serii. Odpadam po 10 minutach.

 

 

 

 

[EDIT]

A LoL to niestety taka gra, ze żeby mieć z niej fun to trzeba najpierw pograć ze 2 miesiące by się jej "naumieć".

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Jakiś ty czepliwy Edek.

Grafika się nie liczy, jeśli gra ma podparcie w solidnej grywalności. I nie przekonasz mnie, że jest inaczej. Diablo 2 przy premierze miało brzydką grafikę, a jednak odniosło sukces. Dragon Age 2 miało brzydką grafikę, a jednak... ups, zły przykład.

Grafika liczy się w nowych grach fpp. Większość jednak (tak jak ty!) przykłada większą wagę do oprawy i dlatego też cały czas technologia idzie do przodu.

 

A poza tym gram też w Angry Birds :P

Odnośnik do komentarza

Grafika się nie liczy, jeśli gra ma podparcie w solidnej grywalności. I nie przekonasz mnie, że jest inaczej. Diablo 2 przy premierze miało brzydką grafikę, a jednak odniosło sukces.

Mówisz, ze Diablo miało zła grafikę w dniu premiery. Ja mówię o grze która ma 14 lat. Czujesz difference? ;)

D2 nie miało brzydkiej grafiki. Tak samo jak nie ma jej D3, co ludzie starają się jednak usilnie udowodnić. Podobnie WoW i wiele innych gier.

 

 

 

Grafika liczy się w nowych grach fpp. Większość jednak (tak jak ty!) przykłada większą wagę do oprawy i dlatego też cały czas technologia idzie do przodu.

Jak by tak było to bym raczej nie odpalił ostatniej Alicji, a jednak uważam, że gra zjada wiele innych, o wiele ładniejszych gier.

Grafika się nie liczy, tak bardzo dla mnie, ale mam w tym jakiś limit i niestety gry mające te 10+ (give or take) lat już niestety odpadają.

 

PS:

Technologia CzyDe sux, więc... ;p

 

 

 

Dragon Age 2 miało brzydką grafikę, a jednak... ups, zły przykład.

DA2 nie miało brzydkiej grafiki, miało inny styl po prostu. Tak samo jak Borderlands czy Prince of Persia z bodajże 2008 roku. DA2 miało zupełnie inne problemy, but I see what You did there ;)

 

 

 

A poza tym gram też w Angry Birds :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=_dErAZL1Hr8&feature=relmfu

 

? xD

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Nówka 550ti od Asusa jest po 420zł a w sklepach już raczej 460tek nie ma. Ja gram głównie teraz w rozdziałce 720p na TV 37" to do tego starczy 550ti bo na monitorku odpalam tylko to w co się na padzie nie da grać a nawet i na moim sprzęcie np NBA 2k12 i PES 12 działają dobrze w 1680x1050 z max detalami .

Odnośnik do komentarza

Mause effect 2 - wczuwa przed trójką. Oczywiście gra działa lepiej niż jedynka, o wiele lepiej. Zastanawiają mnie DLC w postaci nowych broni, zbroi - oczywiście wszystkie statystyki idą w górę, a przeciwnicy nagle padają jak na easy. Na chvj to komuś? Fun z gry spada o 60%, wywaliłem to ścierwo. Sama gra wypasik, klimat, inteligentne dialogi, wciąga mnie FABUŁA jak na grę RPG(jednak niepełnoprawną) przystało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...