Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Deadly 30

Polecam właśnie ograłem kilkanaście minut i jestem zachwycony, gra ładnie uczy pokory i ostrożności. Za dnia wychodzimy i eksplorujemy otoczenie zbierając złom do budowy/reperowania barykad przed zombiakami, a w nocy bronimy się. W trakcie zbieramy dwójke towarzyszy którzy nam pomagają w natarciu. Giera ma całkiem ciekawą kreske <tak jak wszystkie filmiki Gonzossm'a - którego polecam "dzieła" na YT>.

Odnośnik do komentarza

Po przeczytaniu pierwszego tomu "Wiedzmina" postanowilem wrocic do zaczetej gry. Zdycham na bagnach jak smiec przez te pnącza, wczoraj chyba godzina grania poszla sie (pipi)ac ehh... (tak wiem, jaskolka, agni i silny). Strasznie powolna ta gra, dziwne ze wczesniej tego nie zauwazylem.

Odnośnik do komentarza

DoW 2 Retribution po raz drugi w coopie - wbrew powszechnej opinii i wszystkim recenzjom to chyba najlepsza kampania ze wszystkich Dawn of Warów.

 

Mam zamiar w końcu zacząć Wiedźmina 2 i Deus Exa które kupiłem chyba z rok temu, luty w większości wolny to może zdążę przejść.

 

Dungeonland - pograłem póki co tylko godzinę - dwie, granie z 3 znajomymi jest OK ale liczne bugi już nie ;/

Odnośnik do komentarza

Seria Mass Effect - jedynke kupilem jakos ponad rok temu, robilem podejscia ale mnie nie wciagnela. Dopiero ostatnio poczulem "natchnienie" i wsiaklem. W zasadzie jedynke wciagnalem nosem, teraz gram w ME2 i jak skoncze to biegne do sklepu po ME3. Swietna seria i tak dlugo lezala pod moim nosem ;)

 

Maly OT, widzialem w necie jak ME2 zostal juz wydany przez EA jako Classic, ale wogole nie widze tego po sklepach we Wrocku ( co jest grane? )

OT2 - XCOM na PC tez zniknal ze sklepowych polek, szykuje sie rowniez jakies "extra klasyczne" wydanie?

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Borderlands 2 - ale mnie niemiłosiernie w(pipi)ia system sejwów. Nosz (pipi), nie każdy ma czas na nerdzenie przed kompem po kilka godzin. Co to za konsolowe (pipi)??

Lubię włączyć gierkę na kilkanaście minut, a w tej grze to bez sensu...

Chyba odpuszczę.

 

Zgadzam się, system save'ów w Borderlands 2 to jakaś masakra.

 

A ostatnio na pececie gram w Red Orchestra 2 i Guild Wars 2.

Polecam RO2. Fajne jest w tej grze to, że zmusza do planowania każdego posunięcia. Granie "na pałę" kończy się dramatycznie. ;)

Odnośnik do komentarza

Jako konsolowiec zatwardziały moja druga gra na PC to po Football Managerze, Dead Space 3. Zakupiłem nowego laptopa i z ciekawości sprawdziłem combo pad od PS3 + obraz przez HDMI na TV + 200 PLN w kieszeni za DS3 w wersji na PS3. Grę puściłem na very high i działa pięknie jak po maśle płynniutko. Graficznie wygląda ko-za-cko i to mnie właśnie najbardziej zajarało i zaskoczyło.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Gram sobie w tego DS3 i ogólnie jestem baaaardzo zaskoczony jakością oprawy A/V! To teraz tak mogą wyglądać gry?! :)
Naprawdę bardzo jaram się oprawą, grą świateł, rozdziałką i teksturkami. Przełączyłem się nawet z TV LCD na ekran mojego laptopa, co
prawda zamieniłem 32" na 15", ale obraz wygląda wprost kapitalnie. Ogromne zaskoczenie i zajawka jednocześnie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...