Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem dziś Banner Saga - z tego co słysząłem ma to być trylogia, już się nie mogę doczekać kontynuacji. Mimo dość prostego systemu walki i dość dużej liniowości gra nadrabia historią, klimatem i rysowaną grafiką. 

Gone Home - dobra historia na wieczór, ma w sobie coś niespotykanego ale nie rozumiem wybrania jej przez Polygon jako GOTY 2013.

 

Czekając na jakąś przecenę Kentucky Route Zero będę męczył dalej CS'a

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

W sumie to malo gram bo nie ma nowych premier ale jak juz gram to w Heroes 3, ktore sobie odswiezylem i dalej GOTG. Do tego dziennie 2-3 mecze w Lola. Odkad zagralem arama pierwszy raz to tylko ten tryb gram. Swietna zabawa gdy postacia ktora grasz pierwszy raz wykrecasz pozytywne staty.

Odnośnik do komentarza

To szacun i powodzenia ;). Ja za DS chyba w wakacje się zabiorę, albo może nawet po sesji (jeśli ją zdam w ogóle). Kiedyś pograłem 2h ze wskazówkami kumpla i było fajnie, ale dalej samemu mi się nie chciało kombinować.

Odnośnik do komentarza

To szacun i powodzenia ;). Ja za DS chyba w wakacje się zabiorę, albo może nawet po sesji (jeśli ją zdam w ogóle). Kiedyś pograłem 2h ze wskazówkami kumpla i było fajnie, ale dalej samemu mi się nie chciało kombinować.

 

Wystarczy przebrnąć przez pierwsze 2-4 godziny i później już leci. Ale ja dark souls przechodzę stopniowo od czerwca, także..

Odnośnik do komentarza

Trzeci raz po raz pierwszy :D

 

Dwa poprzednie podejścia kończyły się szybkim alt+f4. Za pierwszym razem szedłem od razu na cmentarz, za drugim windą na dół, gdzie zabijały mnie duchy. Brak mapy/dziennika trochę doskwiera.

 

Tak samo miałem. Ostatnio włączyłem jeszcze raz, tym razem zwróciłem uwagę, że 1 NPC w osadzie mówi nam, żeby iść W GÓRĘ no i od tego czasu gra mi się za(pipi)iście.

 

Dzisiejsze gry nas po prostu ogłupiły i chcemy mieć wszystko na tacy.

Odnośnik do komentarza

 

To szacun i powodzenia ;). Ja za DS chyba w wakacje się zabiorę, albo może nawet po sesji (jeśli ją zdam w ogóle). Kiedyś pograłem 2h ze wskazówkami kumpla i było fajnie, ale dalej samemu mi się nie chciało kombinować.

 

Wystarczy przebrnąć przez pierwsze 2-4 godziny i później już leci. Ale ja dark souls przechodzę stopniowo od czerwca, także..

 

To w sumie nie jest problem trudności, ale że to jest duża gra, w którą się muszę wkręcić. Podobny problem mam ze Skyrimem, miałem z GTA V (grałem przecież jeszcze przed premierą, ale 100% zrobiłem dopiero wczoraj), z Civ V itd. Lubię się poświęcać takim kobyłom w całości, a rzadko kiedy mam na to czas (bo kiedy poświęcam takim produkcjom swoją uwagę, to cierpią inne sfery życia). A w sumie kiedy mam czas to i tak ciężko mi się wkręcić, bo wtedy z kolei dręczą mnie wyrzuty sumienia i kończy się na siedzeniu cały dzień na forumku, albo od biedy na jakimś imprezowaniu czy robieniu pożytecznych rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Graj póki możesz bo jak wyłączą gfwl to nie wiadomo czy jeszcze poruchasz (na PC ofc)

 

edit: Ja gram w Half-Life 2. Kiedys zachwycałem się jedynką natomiast dwójka...nie wiem, może zacząłem 10 lat za późno ale dla mnie to jakis przereklamowany szicik. Spodziewałem się więcej po ochach i achach. Wkurza mnie fizyka w tej grze. Ustawiam sobie beczki żeby wskoczyć na pręt wystający spod daszku po to tylko żeby się okazało, że nie mogę z niego skoczyć 3 cm w górę na ten daszek, niewidzialna sciana czy inny wuteef. Długie (10-15 sekundowe) loadingi w połowie drogi do drzwi też w(pipi)iają. W przerwach ogrywam Dooma 1 i 2, są za(pipi)iste nie zestarzały się ani trochę :)

Edytowane przez ornit
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

chory w domku to i pogrywam sobie obecnie dead space 3 na originie (kiedyś w bundlu dorwałem) i taka sobie strzelanka oraz The Dark Eye - Chains of Satinav które z darmo rozdawali :) Przypomniały mi się czasy king quest bardzo fajna przygodówka i właśnie takiej w świecie fantasy mi brakowało. Mam przesyt szerloków i innych detektywistycznych pierdół. Ostatnio przeszedłem Unwriten Tales (POLECAM!!!)  i Deponie a teraz to i muszę powiedzieć że świetne klikacze. Nie wiem czy i kiedy w nowym roku wreszcie odpale konsole ps3 czy ps4. Na PC i 3ds'a mam tyle dobroci 100 razy lepszych od tytułów AAA.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...