Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

z racji tego ze laser w Ps3 padł zabrałem się na nowo w Dis(pipi)les II gra w klimatach "hirołsów" ale z kilkoma ciekawymi rozwiązaniami na zasadzie szpiega i rzucaniem czarów na mapie głównej w celu osłabienia wrogich jednostek przed przystąpieniem do bitwy.

 

co za LOL nazwe gry mi ocenzurowało

Edytowane przez des3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

GTA IV kończę na 100%, Far Cry 2 (nadrabiam zaległości) i Race Driver GRID. Okazyjnie jeszcze FreeSace 2 SCP (polecam jeżeli ktoś nie miał okazji zagrać) i Track Mania Nations... ech, wakacje :D

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza
Gość Oran
STREET FIGHTER 4!!!

 

HAAADOOOOUUUKEEEENNN!!!!

 

A SETH TO NAJWIĘKSZE IMBA i w ogóle kino jakie może być, noż (pipi)a wystarczy, że się schylę a on już ma rzut na mnie Oo

 

W(pipi)iam się nie miłosiernie i tylko moim ukochanym Ryu mogę go rozj.ebać z zamknietymi oczami, ale nikim innym nawet na very easy!!! Chore.

 

edit: no i sakurą bo to, to samo prawie, Kenem już nie bo ultra combo ciężko odpalić na sethcie :/

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
STREET FIGHTER 4!!!

 

HAAADOOOOUUUKEEEENNN!!!!

To samo, od soboty nawet nie właziłem na forum przez tę grę.

Piekna gra. Przypomnialy mi sie czasy SSF2T. Poki co gram na "pozyczonej" ale jak tylko ktos sie ogarnie i wyda to w PL to sie nawet na Live zarejestruje.

 

@Oran - ja sie wzialem za Chun xD Jakos cwierc-kolka to zbyt male wyzwanie hehe ;P

Odnośnik do komentarza

Też mam na razie pożyczoną, ale jak tylko dorwę oryg. to zakupie. Tylko, że też macie problem z profilem? Mam Live ID, loguje, było ok, teraz wyskakuje , że jest błąd i nie mogę zrobić save'a

Odnośnik do komentarza
Też mam na razie pożyczoną, ale jak tylko dorwę oryg. to zakupie. Tylko, że też macie problem z profilem? Mam Live ID, loguje, było ok, teraz wyskakuje , że jest błąd i nie mogę zrobić save'a

Nie logowalem sie na Live ID (tez mam, chyba, konto bo zakladalem na potrzeby Windows 7) a gram na offlienowym profilu. Probowales grac gekon po sieci?

 

Jak można grac w bijatyke na kompie? :)

No ku.rwa normalnie, myszką c'nie.

 

 

Dla zachowania porzadku: wciaz SF4.

Odnośnik do komentarza
Jak można grac w bijatyke na kompie?

Ja klepie hadokeny na klawiaturze :huh:

 

Probowales grac gekon po sieci?

Trzeba mieć kluczyk no nie:]

 

 

ja nie mam i nie probowałem, bo boje sie, że mnie wyśmieją na live.

To jednak nie to co SF3 A

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...