Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

IMO przydaja sie jedynie ze wzgledu na higiene jesli cwiczy sie w jakiejs mordowni/silce gdzie nie myja ciezarow/maszyn.

a na super nowoczesnej siłowni ludzie się nie pocą i dezynfekują każdą sztangietkę po sobie?

 

tak jak pisałem wcześniej, np na mojej siłowni (a ta jest bardziej z typu tych nowoczesnych, a nie osiedlowej mordowni) są gładkie hantle. Sztangi już nie, ale IMO dużo lepszy chwyt byłby w rękawiczce

Odnośnik do komentarza

Wciagam nosem leszczy w rekawiczkach!!!!!

There, I said it.

 

.. a razem z nimi (nami) i ich (naszymi) rekawiczkami szanse na grzybice, opryszczke, zoltaczke czy co tam sobie jeszcze mozna wymyslec (nie wspominajac, o obecnosci bakteriach kalowych). Wole ten syf miec na rekawiczkach niz na/w sobie. Wystarczy, ze lazac boso zlapalem u nas w szatni brodawke stopy i bujam sie z nia juz od roku. Tfuu. A "mama mowila zeby w klapkach chodzic" a ja na to "wciagam tych leszczy nosem" .... Teraz rekawiczki, recznik i mam w d co inni mysla.

Odnośnik do komentarza

Przeciez to to samo.

 

Wklesle i zwykle i jeszcze jakies (wikipedia). Zwykle (te na rekach, szyi) latwo sie pozbyc. Odstajace mozna nawet zawiazac swoim wlosem (jak sie je ma ;p ). Odpadna. Wklesle to jakies k* przeklenstwo.

 

ja mialem 2-3 razy na stopie, do zwalczenia uzywałem takiego lakieru którym sie to "maluje" przez kilka dni a potem samo odpada lub wycina :) skutkowało.

 

Duofilm (ten zapach). Jak jest poczatkowy stan to moze pomoze. Pozniej to podobno lata smarowania. Po miesiacu odpuscilem. Mrozilem jakims preparatem i nic. Niezniszczalne.

Odnośnik do komentarza

Ja nie uzywam.

Fisiu mialem napisac Ci jak zmodyfikowalem trening, zeby nie napyerdalalo, ale skoro juz ok to nie bede sie produkowal.

Jeżeli możesz, to mam prośbę, zacznij się produkować.*

Jak na złość, skoro pobiłem swój rekord to i muszą mnie zacząć okolice barku napie,rdalać. Wygląda na identyczną kontuzję (w ciągu 2-3 tygodni) tylko że tym razem lewa ręka. Przy wyciskaniu sztangielek na ławce skośnej do góry podczas szóstego i siódmego powtórzenia coś zachrupotało (dźwięk jakby kość przeskakiwała). Tragedia... Zaczęło boleć tuż po zakończeniu treningu, mam nadzieję, że nic poważnego.

 

 

*Będę dalej trenował FBW. Aczkolwiek pominę barki i wyciskanie. Może pomoże w ciągu paru dni.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Białko się utlenia pod wpływem ciepła,najlepiej jakbyś miał stare opakowanie pod odżywce.

Nic z tego, wyrzuciłem 3 opakowania ~700g.

Przesypałem do jednego opakowania ponad pół kilo, a pozostałość zawinąłem tak mocno jak mogłem i zapiąłem spinaczami. Mam nadzieję, że zdążę zjeść :)

Odnośnik do komentarza

powiedzcie mi chłopy, co na ból dolnej partii pleców? od miesiąca około albo 2 nie mogę robić siadów i martwego. pewnego dnia zaczęło mnie tam mocno boleć przy schodzeniu w dół na siadzie. robiłem sobie przerwy od robienia tych ćwiczeń i na codzień mnie nic nie boli, ale np wczoraj robiłem siady lekkim ciężarem(60 kg) i boli dalej :( wiem że nikt tu nie jest lekarzem, ale może ktoś miał podobny problem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...