Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
http://www.konami.jp/kojima_pro/mgst/?ref=kjp_jp - no i jednak - MGS4 na X360..

Że tak kolokwialnie zapytam: Gdzie?

;)

 

no własnie gdzie ? ludzie to maja fantazje

przeciez taki znaczek ON/OFF ma wiekszosc produktow np ps3, x360 , wii , przerozne piloty , drukarki itd a kolor zielony oznacza zazwyczaj ON ze wlaczone tak wiec w czym to sie kojarzy z x360 ? widze ze ludzie na sile hypuja ze to chodzi o ta konsole

nastepnie co ma wogule i+! z konsola m$ ? nic a pewnie chodzi o Ac!d i na coś z grona wii , dsi lub iphone

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

Krakers

 

no i co z tego ? ja mam taki sam włącznik na drukarce hp a te " i + ! " tez bym mógł na sile ci znaleźć tak jak na tym zdjeciu , to samo na ps3 jest tez znaczek ON/OFF a pod dioda świeci na zielono jak się włączy a i + ! tworzą wejścia na karty pamięci lub dziury wentylacyjne z tylu lub po boku :) także już nie przesadzaj

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza
geo147jj8.jpg

 

i się wyjaśniło tak jak pisałem będzie to wersja na ipoda

to było logiczne ze to będzie wersja albo na iPoda albo wii lub ds bo nic po tym rysunku nie wskazywało na wersje na x360 bo znaczek ON i kolor zielony oznaczający włączone to chyba nie należy tylko do tej konsoli ale na forach ludzie juz poraz któryś zdecydowanie stwierdzili to juz pewne MGS na x360..

 

 

ps. walek tego sam kojima pewnie niewie ;)

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem, czy kogoś to interesuje, ale MGS 4 jest absolutnym zwycięzcą w dorocznych nagrodach na serwisie GAMESPOT (moim ulubionym).

 

MGS zgarnął nagrody za Najlepszą Grę Roku, Nalepszą Grę na PS3, Najlepszą Grę Action-Adevnture, Najlepszą Grafikę, Najlepszą Fabułę, Najlepsze Walki z Bosami, Najlepszy Voice Acting... Nie wiem czy czegoś nie zapomniałem :)

 

BRAWO!

Odnośnik do komentarza
Nie wiem, czy kogoś to interesuje, ale MGS 4 jest absolutnym zwycięzcą w dorocznych nagrodach na serwisie GAMESPOT (moim ulubionym).

 

MGS zgarnął nagrody za Najlepszą Grę Roku, Nalepszą Grę na PS3, Najlepszą Grę Action-Adevnture, Najlepszą Grafikę, Najlepszą Fabułę, Najlepsze Walki z Bosami, Najlepszy Voice Acting... Nie wiem czy czegoś nie zapomniałem :)

 

BRAWO!

 

Na gametrailers natomiast nie został nominowany w kategorii najlepszej fabuły xD

 

Odnośnik do komentarza
Jest tu ktos na forum, kto mi rzetelnie wytlumaczy dlaczego w MGS4 mamy instalacje? Dlaczego Kz2, techniczny potwor, nie ma instalacji? Mnie to cholernie ciekawi?

Przepraszam, że cytuję tak stary post, ale nie zaglądałem tutaj wcześniej.

 

Otóż, sprawa jest dość prosta - Guerilla Games (twórcy KZ2) opracowali specjalne technologie do szybszego ładowania swoich tekstur i zdołali bardziej zoptymalizować swój silnik pod PS3, niż zrobili to ludzie Kojimy. Gra więc jest wstanie załadować wszystko "w locie" z napędu. Mówiąc krótko, engine MGS4 jest trochę przestarzały i gra potrzebuje znacznie większość zasobów sprzętowych, czego następstwem jest instalacja i zrzucenie tekstur na dysk twardy.

 

Zresztą, znacie to pewnie z peceta, gdzie np. tytuł X wygląda gorzej od tytułu Y, ale ma większe wymagania sprzętowe i potrzebuje więcej wolnego miejsca na dysku. Z pewnością następny twór Konami na tym silniku (wpiszcie tu sobie jakiegoś nowego MGSa) będzie już lepiej zoptymalizowany i być może nie będzie wymagać instalacji :).

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Na gametrailers natomiast nie został nominowany w kategorii najlepszej fabuły xD

X__x

 

MGS 4 na gamespy.com na dalekim 9 miejscu za Rock Band 2, Gears of War 2, Left 4 Dead...

X______O

 

GT dało Halo 3 ponad 9 za fabułę. Tyle w sprawie komentarza.

O_________X

 

Zauważyliście, że gracze mgs to jedna z mocniejszych grup hc graczy? Tydzień po premierze jeszcze się coś w wątku działo, a potem cisza...

Odnośnik do komentarza

A Ja nadal nie rozumiem tych ochów i achów nad tą grą. Można powiedzieć wprost, że Hideo dał ciała, nie miał żadnego pomysłu na zakończenie sagi, wszystko było wymyślone w biegu, aby zdążyć z premierą. Wg. mnie ta gra nie dorasta do pięt pod względem scenariusza, muzyki itd. do poprzednich części. Większość patentów, to kalki z poprzednich części i ciężko doszukać się tu jakiegokolwiek geniuszu, kultu. Większość serwisów, gazet w biegu wystawiało oceny 9 +, 10, a z czasem okazało się, gdy ciśnienie opadło, mamy do czynienia z jednym, z najsłabszych MGS'ów. Dlatego też dziwi mnie fakt, że tytuł ten dostaje wyróżnienia, nagrody za to, że jest MGS'em. Nikt nie podchodzi w serwisach do tej gry trzeźwo? Minęło już trochę czasu. Podobnie jest w przypadku każdej nowej części FF (od IX w górę), która dostaje min. 9 i jest ogłaszana, jako najlepszy final od czasów 6 bądź 7.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...