Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Baaa z tego co niektórzy pisali to podobno graficznie można porównać ją jedynie do Crysis'a.Ciekawe ile w tym prawdy ,a ile nakręcania hype'a.

Z tego Q&A z IGN co dawałeś link Yeti można między innymi dowiedzieć się też,że framerate trymie mocny poziom i tylko sporadycznie przy olbrzymim zamieszaniu na ekranie na 1,2sek potrafi gra przyciąć.

 

Muzyka też śliczna,ale bądź co bądź seria jest kojarzona z jednym z najlepszych OST w historii gier więc nie ma w tej kwestii zaskoczenia(choć muzyczka z chodzenia po Plant w MGS2 śni mi się po nocach do dziś ;) ).Szkoda jedynie,że Konami zapomniało o Europie,nie można składać pre orderów,nie wiadomo czy będzie edycja limitowana,nie ma oficjalnej ceny...same niewiadome :D

 

A okładka mi się nie podoba,ani jedna ;) jestem zwolennikiem okładek składających z jasnego,białego tła i arta na nim :P

Odnośnik do komentarza
Panowie , czy mi się wydaje czy grafika została wyrażnie polepszona od ostatniego pokazu w lutym?

Nawet tekstury są wygładzone, oglądałem w HD i robią wrażenie :P

Jakos za bardzo nie zauwazyle roznicy w oprawie- ten element chyba nie wydaje sie naistotniejsz zmianą. Co najbardziej sie rzuca w oczy, to walka toczona pomiedzy PMC, a militias. Toz to wyglada jak film! W koncu te ludki poruszaja sie naturalnie w "gameplay'u"! Natomista zaprezentowany pare miesiecy temu material pokazywal statystow obdarzoznych ograniczoną sekwencja ruchów, a w prima apprilisowym trailerz'e widzimy kadry, żywcem wyjęte z wojennych filmow. WoW!... Dlaczego liczne prieview MGS4, nie wspominaja o tym elemecie? Czy nowy trailer MGS4, to faktycznie kwietniowy dow(pipi)?... Mam nadzieje, ze nie.

Odnośnik do komentarza

Team Snake i Raiden zarzadzi w Czerwcu :P Licze na godne odejscie(?) Snake'a, a takze mam nadzieje, ze Jack the Ripper tez cosik pokaze. Tak, jestem osoba, ktora polubila Raidena(nie, nie za bieganie nago :D ((Kojima you sicko!)) ), ale za walke(i przezycie) z trzema(jezeli mnie pamiec nie myli) Metal Gear'ami "head on" na otwartym terenie.Respekt!

Odnośnik do komentarza

Bujta sie ludzie którzy licytujecie w tej aukcji :D, bo ja tam będę dawał astronomiczne sumy:P. Zależy mi w sumie szczególnie na becie i jesli jest możliwość dostania kodu do bety mailem, to jestem bardzo zdeterminowany, a ostatnio sprzedałem 2 gry na PS3 wiec kaska jest ;). Jesli komuś szczególnie zależy na Sadze i pudełku, a nie na becie to można połączyć siły ;). Konami przeleciało sobie w kulki z betą (nie mówiąc o starym MGO), więc to chyba jedyna okazja:P, bo wątpię w bete w Europie. W tej chwili nie mam w co grać, wiec :P.

Odnośnik do komentarza
Bujta sie ludzie którzy licytujecie w tej aukcji :D, bo ja tam będę dawał astronomiczne sumy:P. Zależy mi w sumie szczególnie na becie i jesli jest możliwość dostania kodu do bety mailem, to jestem bardzo zdeterminowany, a ostatnio sprzedałem 2 gry na PS3 wiec kaska jest :D. Jesli komuś szczególnie zależy na Sadze i pudełku, a nie na becie to można połączyć siły :D. Konami przeleciało sobie w kulki z betą (nie mówiąc o starym MGO), więc to chyba jedyna okazja:P, bo wątpię w bete w Europie. W tej chwili nie mam w co grać, wiec :).

Jezu :D Zamiast topić kasę w takim czymś nie lepiej załatwić sobie na własną rękę??? Sam się zastanawiam nad kupnem (oczywiście nie przez allegro) tylko, że koliduje to z premierą GTA IV :P

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Hehe a pisałem Ci na PM, ze Konami to bardzo sobie ostatnio w kulki leci z graczami. Drugie wydania tej samej gry to pikuś, już lecą nawet po 3.

 

Podam swój przykład. Kupiłem w preorderze MGS3SE, zaraz potem pokazała sie Metalowa Edycja :) (super). Kupiłem drugi raz tę samą gre w ulepszonym wydaniu(MGS3S, również preorder), szczególnie dla jednego dodatku (MGO), to zamknęli serwery po roku, a to była jedyna gra online, która mnie naprawdę wciągnęła. Stąd to moje napalenie na MGO2, które pewnie nie podejdzie mi tak jak MGO1. Teraz Europa nie dostaje bety, nawet nie ma preordera. Gdyby nie to, ze seria MGS to dla mnie najlepsza seria gier, od której maniakalnie zacząłem grać w gry, to dawno na gry KojiPro bym się wypiął.

 

EDIT: Aha. Jeszcze zeby dali mozliwość stawiania własnych serwerów, ale pomimo nawet próśb graczy sie nie zgodzili, żebyśmy mieli własny serwer, który byśmy opłacali. Xlink też tu nic nie pomoze. Po prostu nie da sie już w te genialną jak dla mnie gre grać :D.

Edytowane przez Metal
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...