Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

osz w mordę,na prima aprilis dali nam fragment nowego gameplaya z MGS4.Walka z Gekko fenomenalna,ojjj to będzie wielka gra...wrrr nakręciłem się........ja chce 12 czerwiec ;):D

 

bezpośredni link do filmiku

 

o kur.va ja leże O_O

Panowie ten trailer mnie ZNISZCZYL. Miazga, k#rwa co za gameplay!!!!

 

Nowa lokacja, plotki mówią że to wschodnia Europa (Rosja?)

2uh70xy.jpg

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Katedra podobna do kościoła św. Florianów w Warszawie............może Snake wskoczy na parę godzinek do Polski i ustabilizuje sytuację polityczną ;)

 

f514d3d1a4c95c17.jpg

 

Podobny, ale nie wydaje mi, ze zeby Snake zawitał do Polski. To na pewno jakas rosyja cerkiew- pytanie tylko, ktora? :)

 

Co do samego trailera, to jest wypas- tak wlasnie wyobrazalem sobie gameplay. Jednak mam pewne watlipowści, czy to rzeczywiscie "gameplay". Militias za dobrze sie poruszaja (tak w jak w cut-scenkach). Prezentowane demko na 20th aniversary mialo zalosna animacje (zarowno Snake'a, jak i zolnierzy), a tu taki progres! Chce wierzyc, ze to bedzie tak wygladalo, jednak jestem co do tego spetycznie nastawiony.

Odnośnik do komentarza
Katedra podobna do kościoła św. Florianów w Warszawie............może Snake wskoczy na parę godzinek do Polski i ustabilizuje sytuację polityczną ;)

 

f514d3d1a4c95c17.jpg

 

Podobny, ale nie wydaje mi, ze zeby Snake zawitał do Polski. To na pewno jakas rosyja cerkiew- pytanie tylko, ktora? :)

 

Co do samego trailera, to jest wypas- tak wlasnie wyobrazalem sobie gameplay. Jednak mam pewne watlipowści, czy to rzeczywiscie "gameplay". Militias za dobrze sie poruszaja (tak w jak w cut-scenkach). Prezentowane demko na 20th aniversary mialo zalosna animacje (zarowno Snake'a, jak i zolnierzy), a tu taki progres! Chce wierzyc, ze to bedzie tak wygladalo, jednak jestem co do tego spetycznie nastawiony.

A może ta katedra to lokacja z Assassin Creed, grał ktoś ?

 

Co do gameplay'u to postep bylo juz widać w demie z CES 2008 w stosunku do pokazu na imprezie 20th anniversary, wiec czemu gra ma tak nie wygladać teraz ? niektóre momenty z filmiku to cut-scenki polaczone z real time'owym gameplay'em. Ja tam wole bardziej jak coś sie dzieje podczas gry, wojenny chaos, niz ultra plynna animacje

Odnośnik do komentarza

Do mnie na 100% jest to gameplay.Obok niesamowitego wejścia Gekko(wali mnie to ,że na 90% zniszczenie części budynku i walący się gruz to skrypt) najbardziej w oczy rzuciły mi się kapitalne przejścia pomiędzy filmikami,a gameplayem-tego brakowało mi w serii i ogólnie w tytułach ,których filmiki bazują na enginie gry.Naprawdę świetnie buduje to dynamikę gry,gdy nagle ,bez nawet minimalnego cięcia podczas oglądania dynamicznej scenki odjeżdża kamera i od razu przejmujemy nad Snakiem kontrolę

 

Jedyny minus to wg mnie tekstury(choć na youtubie tyle widać co wcale ;)),które dalej prezentują mocno średni poziom.Ehhh chyba jeszcze trochę poczekamy gdy na PS3 zobaczymy grę z teksturami na zbliżonym poziomie do Uncharted

 

szkoda tylko ze gekko ze zwinnych robotow zmienily sie w chodzace zolwim tempie tlumoki chodzace po szynach.

Aż takie wolne nie są ,a poza tym to logiczne ,że na potrzeby gameplayu zostały "zwolnione" bo jakby wyprawiały takie cuda jak na zwiastunach to żaden gracz na ziemi by sobie z nimi nie poradził.Zresztą tak zawsze było w grach,że umiejętności postaci w grze,nijak mają się do tych w filmikach np seria DMC.Chyba też się nie spodziewasz ,że w MGS4 podczas walki z Vampem ,ten będzie wyprawiał takie cuda jak na filmiku z Raidenem

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

- w grze są obecne cztery poziomy trudności: Liquid Easy, Naked Normal, Solid Normal oraz Big Boss Hard

- niektóre cutscenki filmowe są interaktywne, niektóre trwają nawet 30 minut!

- briefing ma miejsce w samolocie (nie mówiłem! - Sal) i wygląda na to że odprawy mają miejsce przed każdą misją

- w samolocie znajdziemy także zdjęcie Olgi prawdopodobnie z okresu MGS 2 (czapka i koszulka w pasy)

- nanomaszyny w MGS 4 odgrywają potężną rolę

- w grze jest sporo nowych ruchów CQC oraz gadżetów których Snake używa, niestety nie możemy ich teraz poznać

- tekstury w grze nie zawsze zachwycają

- płynność gry potrafi spaść nawet do 25 klatek na sekundę ale w ciasnych, zamkniętych pomieszczeniach może to być nawet wzrost do 60 fps'ów

- dźwięki w grze pochodzą dosłownie zewsząd dając tytułowi sporo "życia", dzięki nim możemy także wykryć przeciwnika (kroki, niewielkie eksplozje)

- działa to także w drugą stronę- zahacz o beczki a wróg z pewnością wykryje twoją pozycję

- naszym przeciwnikiem w grze są także śmigłowce i możliwe że samoloty

- Drebin będzie przerabiał bronie za odpowiednie środki finansowe które będą się zmieniać zależnie od regionu w którym przebywamy oraz kursów walut. Przykładowo ceny u Drebina spadają w środy oraz niedzielę każdego tygodnia czasu rzeczywistego

- sklep Drebina dostępny jest po wciśnięciu pauzy, tam też dodajemy różne elementy do naszej broni

- czym natomiast płacimy? Punktami Drebina czyli Drebin Points które otrzymamy za przekazane Drebinowi bronie. Czyli naszym zadaniem na polu bitwy będzie ich zebranie jak najwięcej

- po zdjęciach z gry można stwierdzić że przeciwko niektórym przeciwnikom będziemy walczyć razem z FOXHOUND

- jedna z miejscówek w grze w której prawdopodobnie ratujemy żołnierza milicji, do bólu przypomina scenerię z Bakerem z MGS 1

- na zdjęciach powraca czarnoskóry żołnierz znany chociażby z trailera z BATBU (ten w białym stroju)

- powrócą misje VR

- na podstawie wersji w którą grał redaktor, czwarty metal został określony jako gra tylko dobra

 

http://www.metalgearsolid.us/news.php?readmore=740

Odnośnik do komentarza

- tekstury w grze nie zawsze zachwycają

- płynność gry potrafi spaść nawet do 25 klatek na sekundę ale w ciasnych, zamkniętych pomieszczeniach może to być nawet wzrost do 60 fps'ów

- na podstawie wersji w którą grał redaktor, czwarty metal został określony jako gra tylko dobra

 

Jak dla mnie to nie jest za ciekawie.... o ile pierwsze dwie wady powiedzmy można jeszcze usunąć to trzecia... hmmm... najbardziej wyczekiwana gra na PS3 tylko dobra... mam nadzieje ze to sie zmieni.

Edytowane przez jasiumaster
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...