Skocz do zawartości

Half-Life 2: Orange Box


KOMODO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Half-Life 2 - 10h

Half-Life 2 Episode One - 5h

Half-Life 2 Episode Two - 6h

 

To są średnie czasy przejścia poszczególnych części. Lecz nie polecam tej gry na PS3 - Ep2 tnie bardzo, wiem bo widziałem.

Kup sobie na PC, jak masz mocnego kompa to przejdź wszystkie części na max. ustawieniach graficznych.

Odnośnik do komentarza
Half-Life 2 - 10h

Half-Life 2 Episode One - 5h

Half-Life 2 Episode Two - 6h

 

To są średnie czasy przejścia poszczególnych części. Lecz nie polecam tej gry na PS3 - Ep2 tnie bardzo, wiem bo widziałem.

Kup sobie na PC, jak masz mocnego kompa to przejdź wszystkie części na max. ustawieniach graficznych.

Niestety moja maszyna do odpalania worda i internetu juz ma swoje lata. Nawet jak byla mocna nie gralem na niej. Zwyczajnie nie lubie. Zaryzykuje na PS3. Co do ciec - wiec ze ludzie sa przewrazliwieni. Slyszalem wszakze ze w Assassins Creed nie da sie grac, a Lair ma niemozliwe do opanowania sterowanie. Od tego momentu nie sugeruje sie opiniami z forum, sory;).

 

Dzieki za info.

Edytowane przez KOMODO
Odnośnik do komentarza

To co się ostatnio dzieje podczas grania w Half Life 2 i Team Fortress, nasuwa mi złe myśli o Valve oraz niektórych graczach. Orange box jest pierwszą grą, która mi systematycznie zwiesza konsole, na dodatek napęd pracuje wyjątkowo głośno :P . Najgorzej sprawa wygląda w Team Fortress, gdzie czasem lagi uniemożliwiają rozgrywkę(moje łącze 2mbit)... Gdyby tego jeszcze było mało, to prawie nikt nie używa head set, a w tej grze naprawdę byłoby bardzo przydatne.

 

No to se troszeczkę ponarzekałem... W tym momencie żałuję, że nie mam dostatecznie dobrego PC

Odnośnik do komentarza
Znowu na PS3 rozmazali i nie włączyli full RGB, bo poza tym jest identycznie. Mam coraz większe wrażenie że oni robią to specjalnie bo za każdym razem tak jest:/ ...no chyba że są takimi mośkami że nie są w stanie skumać ustawień konsoli i telewizora, ale to mało prawdopodobne.

 

ale co ma dac jakies full rgb skoro oni pewnie testuja gry na telewizorach hd przez hdmi..

lol

rozwaliłes mnie tym :P

Widac że wiesz o co biega. Właśnie FULL RGB jest specjalnie dla LCD. Znacznie poprawia barwę kolorów.

 

rotflmao

 

RGB czyli RED-GREEN-BLUE najważniejszy system kolorów/kolorowania.

Odnośnik do komentarza
Mam problem z połączeniem się do serwera w TF2. Serwery znajduje, ale za każdym razem mam tekst Unable to connect blablabla ktoś ma ten problem?

 

 

Rozwiązanie Twojego problemu jest bardzo proste, a zarazem głupie. Sam miałem ten problem, musisz poprostu odpalić grę na innym koncie w konsoli i wszystko będzie śmigać. :)

Odnośnik do komentarza
Mam problem z połączeniem się do serwera w TF2. Serwery znajduje, ale za każdym razem mam tekst Unable to connect blablabla ktoś ma ten problem?

 

 

Rozwiązanie Twojego problemu jest bardzo proste, a zarazem głupie. Sam miałem ten problem, musisz poprostu odpalić grę na innym koncie w konsoli i wszystko będzie śmigać. :)

Znaczy zawsze odpalam na Polskim koncie. Sugerujesz UK czy US?

 

Widzę, żę kupiłem amerykańską wersję gry, wszystkie serwery mają w nazwie US. Dobra ale połączyć się powinien. Próbowałem z konta amerykańskiego...

 

Aha, z żadnego konta nie działą mi TF2 w necie. A no i teraz włączyłem i miałem serwery z EUR w nazwie. Ale co z tego jak nie mogę się nigdzie połączyć...

Odnośnik do komentarza

Ten filmik to jakaś profanacja. Co tam niby na PS3 zwalnia co tym czymś się sunie po wodzie... właśnie przejechałęm ten moment i idealnie płynnie...

 

Jednak później, jak się wjeżdza do takiego hangaru, gdzie trzeba windą spuścić ten pojazd, tam to chodzi po prostu z 15fps porażka. Oprócz tego, w jednym miejscu, nagle gra pocieła przez chwilę. Nic nie wydażyło się nadzwyczajnego, odcieło się. Tyle samo wrogów na ekranie nie wiem o co chodziło...

Edytowane przez ArturNOW
Odnośnik do komentarza
Sprawiłem sobie wkoncu OB i chciałem pograć w Team Fortress, ale wszystko staje na connecting to EA serwers. Dam cancel niby wychodzi menu główne ale dupa nic nie idzie zrobic. Ktoś wie ocb?

Masz publiczne IP? Jak nie to jest problemem, przekieruj porty

 

UDP: 3658 (peer-to-peer connection); 6000 (voice over IP); 9555 (EA SPORTS Ticker)

TCP: 31400-31499 (lobby connection); 13505 (EA Messenger); 443 (DNAS authentication)

 

Tak mi support EA odpowiedział. Ale ja w Aster dopiero od marca moge na publiczne IP zmienić to nie wiem czy akurat to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Jak chcesz zobaczyc spadki animacji zagraj w AC. Moim zdaniem wspomniane "spadki" w zaden sposob nie wadza, totez pewnie podobnie uznal developer.

 

nie wadzą ? a czy nie ,,ściska'' Cię, gdy oglądasz walke ,,Psa" z tripodem a zamiast świetnej walki masz pokaz slajdów ? albo moment w kopalni gdy masz bronic Alex przed obcymi , czy to Ci nie wadzi ? Takich momentów jest całe mnóstwo (np. prowadzenie starego Dodga, w chacie gdy walczymy z hunterami itp.) Ja wychowałem się na HL. Jedynka była pierwszą grą którą przeszedłem na ,,hardzie". 2, episod 1 & 2 również przeszedłem na kompie lecz chciałem ponownie zanurzyc się się w nich na ps3, a tu co ? gó*no... mam wielki respekt przed tą grą więc uważam że ludzie od EA powinni się wstydzic, że zepsuli gre niemal idealną i naprawi swój błąd w postaci patcha... mam tylko nadzieje, że episod 3 będzie pozbawiony spadków i ładnie śmigał w 60 fps... No i żeby go zrobili ludzie od Valve a nie od EA...

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Jak chcesz zobaczyc spadki animacji zagraj w AC. Moim zdaniem wspomniane "spadki" w zaden sposob nie wadza, totez pewnie podobnie uznal developer.

 

nie wadzą ? a czy nie ,,ściska'' Cię, gdy oglądasz walke ,,Psa" z tripodem a zamiast świetnej walki masz pokaz slajdów ? albo moment w kopalni gdy masz bronic Alex przed obcymi , czy to Ci nie wadzi ? Takich momentów jest całe mnóstwo (np. prowadzenie starego Dodga, w chacie gdy walczymy z hunterami itp.) Ja wychowałem się na HL. Jedynka była pierwszą grą którą przeszedłem na ,,hardzie". 2, episod 1 & 2 również przeszedłem na kompie lecz chciałem ponownie zanurzyc się się w nich na ps3, a tu co ? gó*no... mam wielki respekt przed tą grą więc uważam że ludzie od EA powinni się wstydzic, że zepsuli gre niemal idealną i naprawi swój błąd w postaci patcha... mam tylko nadzieje, że episod 3 będzie pozbawiony spadków i ładnie śmigał w 60 fps... No i żeby go zrobili ludzie od Valve a nie od EA...

 

Pozdro...

Musielismy grac w rozne gry zatem. Niczego takiego w wymienionych scenach nie zauwazylem. Albo jestem tak slepy i znieczulony na spadki animacji albo mialem wersje deluxe;). BTW, ciagle robienie ze spadkow animacji, tudziez z animacji stalej, ale wyrabiajacej 30 klatek wielkie halo to juz troche dzis zakrawa na glupote. Nie wiem czy ktos zwrocil uwage, ale obecnie gry smigajace w 60 fpsach do "bialy kruk", a spadki animacji w hitach to juz norma (Mass Effect, Assassin's Creed, Heavenly Sword). Wiadomo, ze jakies totalne przegiecia draznia, ale jakis spadek o 5 klatek w ferworze walki umyka uwadze.
Odnośnik do komentarza

Naczytałem się wiele na temat wersji Orange Box na ps3, wiele osób mówiło że pomimo niedoróbek i spadków animacji nadal warto nabyć ten zestaw bo zapewnia świetną zabawę. Myślę że ocena płynności gry i spadków animacji zależy od indywidualnych upodobań. Ja bardzo wybredny nie jestem i wiele rzeczy mogę zaakceptować – przyjąć grę taką jaką jest. Nadal zestaw jest dla mnie atrakcyjny – wszystkie części Half Life 2 na jednej płytce. Zaryzykowałem i dziś listonosz przyniósł paczuszkę ( kocham listonoszy a bardziej listonoszki). Spadki animacji są i czasami spore ten kto mówi że ich nie ma jest w błędzie. KOMODO napisał że nie widział spadków w opisanych miejscach przez YaaHoo więc chyba rzeczywiście grał w inną grę lub miał wybitne szczęście i trafił na magiczny egzemplarz ps3 lub po prostu tak jak pisałem każdy widzi to inaczej – jednemu będzie przeszkadzał najmniejszy spadek animacji drugiemu zaś nic nie przeszkadza, nie zwraca na to uwagi. Wybredny nie jestem i gra bardzo mi odpowiada – przechodzę obecnie episode 2, przez większość czasu utrzymuje się stały poziom płynności w pełni mi wystarczający od czasu do czasu animacja lekko przytnie co mi nie przeszkadza ale niekiedy (rzadko) zdarzają się takie momenty że nie idzie trafić w przeciwnika i frustracja rośnie – te nieliczne momenty mają właśnie negatywny wpływ na odbiór gry. Przykładem może być – „moment w kopalni gdy masz bronic Alex przed obcymi”.

Cała ta „afera” stała się dlatego tak głośna gdyż jest to gra dynamiczna i wymaga się od niej płynności w dodatku jest to już leciwa pozycja. Wersja na xbox’a jest lepiej dopracowana i to także miało wpływ na ocenę wielu osób. Posiadam Obliviona wersje game of the year edition na ps3 i tam również animacja potrafi przycinać lecz w tej grze tak to nie przeszkadza bo nie wymaga tak szybkich reakcji. Po sieci chodziły także plotki o patch'u do wersji Orange Box na ps3 ale na razie cisza, wątpię żeby się ukazał choć bardzo bym się ucieszył.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...