Skocz do zawartości

Half-Life 2: Orange Box


KOMODO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj przeczytalem recenzje w psx extreme no i coz jest bardzo zle....Nie wiem jak taka kupe mozna dopuscic do sprzedarzy.Ja bez patcha nie lykam tego.

Rzeczywiscie, 7+ to bardzo zle. Tragicznie! Bez patcha nie lykasz kupy? Fajnie, wyjdzie patch, animacja podwyzszy sie o 5 klatek i z "kupy" gra zamieni sie w cudo. Wspaniale.

Odnośnik do komentarza

Ja dawno nie odpalałem pomarańczki, bo Folklore mnie wciąga, a mało mam czasu na granie. Ale jak kupiłem troche pograłem i w podstawowej HL2 były miejsca, że zwolniło. Troche to żałosne, ale EA już nas przyzwyczaiło do tego, że PS3 to nad ich umiejętności programistyczne ;-) Niech chłopaki się jeszcze pouczą. Gra i tak jest świetna i daje dziesiątki godzin fajnej rozgrywki. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj przeczytalem recenzje w psx extreme no i coz jest bardzo zle....Nie wiem jak taka kupe mozna dopuscic do sprzedarzy.Ja bez patcha nie lykam tego.

Rzeczywiscie, 7+ to bardzo zle. Tragicznie! Bez patcha nie lykasz kupy? Fajnie, wyjdzie patch, animacja podwyzszy sie o 5 klatek i z "kupy" gra zamieni sie w cudo. Wspaniale.

7+ owszem tylko ze ta recenzja byla tylko o jednym jak to wszystko zle chodzi....cytuje koncowke recenzki zreszta bardzo krotkiej nie moze przejsc mi przez gardlo "termin" polecam w stosunku do wersji na PS3.Szkoda.Nie wiem zagralbym w to ale naprawde po opiniach jakie slysze wole poczekac.

Odnośnik do komentarza

RYU25 grę możesz śmiało atakować. Ukończyłem już całość i animacja bardzo rzadko spada i nie przeszkadza to w grze – jedynie jest tylko kilka momentów przez half life 2 i dodatki gdzie jest bardzo źle i dosłownie ciężko trafić w przeciwnika ale są to bardzo rzadkie momenty około pięciu takich sytuacji przez całość. Poza tym jest bardzo w porządku. Z Portalem podobnie jak z half life 2. Natomiast co innego Team Fortress 2, spadki animacji są często i mam liczne problemy z rozpoczęciem gry sieciowej. Niemniej jednak to nadal potężnie grywalny zestaw i przyjemność z przechodzenia half life 2 wraz dodatkami przyćmiewa niedoróbki. Jeśli jednak najmniejszy spadek animacji w Twoim przypadku dyskwalifikuje tę grę to zrezygnuj. Jeszcze jedno – według mnie jakość tekstur i ogólny poziom grafiki jest taki sam jak w wersji na xboxie a widziałem obie wersje. Ja jestem bardzo zadowolony bo nastawiłem się głównie na half life 2 i dodatki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj na n4g wyczytalem ze zmierza do nas... Orange Box 2! Nie jest pewny taki wlasnie tytul, ale niedawno ktos z Valve sypnal ze powstaje sequel gry Portal, ktory bedzie sprzedawany razem z Half-Life 2: Episode Three i jakims sequelem Counter Strike. Ciekawe czy znajdziemy w kolejnym pomaranczowym pudelku cos jeszcze. Ja jestem w szoku, Valve gra z nami bardzo fair.

Odnośnik do komentarza

Nieźle, kilka dni temu skończłem Orange Box i jestem pozytywnie zaskoczony, klimat mistrzowski. Choć muszą coś jeszcze dodać, ewentualnie dać jakąś ciekawą cenę, Episode Three będzie jak inne na jeden, góra dwa wieczory, Portal podobnie, ostatnie to na multi więc jak dla mnie to sporo za mało jak na standardową cenę.

Odnośnik do komentarza
Nieźle, kilka dni temu skończłem Orange Box i jestem pozytywnie zaskoczony, klimat mistrzowski. Choć muszą coś jeszcze dodać, ewentualnie dać jakąś ciekawą cenę, Episode Three będzie jak inne na jeden, góra dwa wieczory, Portal podobnie, ostatnie to na multi więc jak dla mnie to sporo za mało jak na standardową cenę.
Na razie nie jest to oficjalny sklad kolejnego packa. Moze sie jeszcze w nim cos znalezc. Skad wiesz ze Episode Three i Portal beda krotkie? Episode Two byl na jakies 6 h, a taki CoD4 Heavenly Sword, Lair na... 6-7h. Obecnie tak krotki czas gry zaczyna byc standardem, a znajac dzisiejsze realia to naprawde dziwne, ze Valve nie zapodaje Trzeciego Epizodu osobno. Wszak sam rzucilbym sie nan z pazurami, byleby poznac final tej wspanialej historii. Moim zdaniem to i tak fair, naprawde. Co najmiej 3 zupelnie nowe tytuly (pomijam fakt, ze pewnie beda odstawac troche graficznie od obecnych hiciorow) w cenie jednego produktu.
Odnośnik do komentarza

Ja czytałem, że nie jest powiedziane, że nowy CS wejdzie w skład tego packa, bardziej chcieliby wydać to jako osobną pozycję. Ja nie miałbym nic przeciwko temu, do tego E3 do ściągnięcia razem z patchem dla posiadaczy normalnego Orange Boxa. A może szykuje się nam inny scenariusz i wydawanie kolejnych Orange Boxów, tak jak kiedyś było z pierwszą częścią Half-Life i HL: Generation.

 

No ale jak wyjdzie jakiś porządny CS, to kupuję bezprzewodową klawiaturę i myszkę specjalnie do PS3 i znikam dla świata. Tylko na klasycznych mapach bym grał.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
* Fixed a graphical issue whereby a player would have the explosion effect left on the end of their Rocket Launcher when attempting to Rocket Jump.

* Fixed a memory leak to improve single player stability.

* Fixed an issue whereby the players name would not appear on the Stats comparison screen.

* We have fixed an issue that would cause the vote tallies to disappear when you viewed the scoreboard between rounds.

* Fixed an online server issue.

* Fixed an issue that caused a crash when a player that wasn't in Division 1 entered 'Your Leaderboards.

* Fixed an issue with players not always being added to the 'Players Met' menu on the XMB.

* Fixed a bug where a player viewing a friend without an EA account would have an empty entry in the friend's Leaderboard.

* Fixed an issue where it was not possible to connect to the EA servers if you had more than 30 friends.

http://kotaku.com/370476/details-on-the-or...eady-downloaded

Odnośnik do komentarza
gdzie ten pacz ?

Jakto gdzie. Włączasz gre i wyskakuje, że jest wersja 1.10 do ściągnięcia.

 

wiem ze to tak powinno wlasnie byc, ale w moim wypadku nic nie wyskakuje!!!, mam wersje PAL, masz jakies porty na ruterze otwarte?

Sporo mam otwartych bo TF2 nie działał mi w sieci :)

 

UDP: 3658 (peer-to-peer connection); 6000 (voice over IP); 9555 (EA SPORTS Ticker)

TCP: 31400-31499 (lobby connection); 13505 (EA Messenger); 443 (DNAS authentication)

 

Takie mi support EA podł i śmiga.

Odnośnik do komentarza

ja tez nie widze nigdzie pacza. Mozna sciagnac z innego zrodła ?

 

A tak przy okazji - jak się podnosi teczke w TF2 ? ;] Raz podniosłem jako heavy a raz się nie dało.

Wam tez nie nalicza dobrze statystyk ? Powinienem miec juz mase killów a mam zapisane tylko kilkanascie ;/

Edytowane przez Gasei
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...