Skocz do zawartości

Half-Life 2: Orange Box


KOMODO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiadomo tylko, że umie manipulować ludźmi tak jak chce.Dzięki niemu fabuła właśnie jest wyśmienita.

 

Raczej manipulować czasem, G-mana (bo tak nazywa się gość z teczką) spotykamy od pierwszej części Half Life. Wrzuca nas tam gdzie jest taka potrzeba, na końcu pierwszej części zabiera nas nie wiadomo gdzie i "hibernuje" żeby użyć kiedy zajdzie taka potrzeba, w tym przypadku wrzuca nas do miasta City 17 by stanąć na czele ruchu oporu ale to już pewnie wiecie.

 

BTW. jestem ciekaw kiedy doczekamy się ostatniego epizodu.

Odnośnik do komentarza

Skoro jedynka nie ukazała się na konsole to powinni wrzucić jakieś streszczenie na płytę.

Przecież HL jest na PS2 :thumbsup:

Ba nawet na gacka wyszedł.

 

Crash - podobno nie będzie EP3 tylko cały nowy Half Life z numerkiem 3.

Tym lepiej.

Swoją drogą to ciekawi mnie czy zobaczymy w nim Adriana Shepharda :P w końcu też jest "zatrzymany" przez G-Man'a.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ja kupiłem ... HL 2 zalatuje jeszcze poprzednią generacją,Portal ciekawy,ale nie dla mnie...nie chce mi się myśleć,a TF 2...nie pograłem sobie bo serwery wyłączone :] Pomarańczowe pudełko jak na razie się kurzy...ale dam mu szansę jeszcze ...może w wakacje? :) Ja bym na twoim miejscu się wstrzymał i wybrał coś ciekawszego :)

Odnośnik do komentarza

Nie bierz wersji PS3, jest straszna o0 Znaczy , nie jest tak źle, ale na nawet na trzy - czteroletnim PC jest nieporównywalnie lepiej. Dla porównania na PS3 masz framerate około 30 klatek, spadający przy większych zadymach, a na moim sprzęcie z 2007 roku średnio mam klatek 80 - 100 :D Poza tym Portal jest o wiele bardziej rozbudowany - można ściągać całe tony fanowskich map, w tym Flash Mappack czy Prelude, które są równie długie i dobre co oryginał... No i jest TF2, także z całym modderskim zapleczem i tysiącami graczy.

Polecam na PC :diablo:

 

PS. MYSZa7 - "HL 2 zalatuje jeszcze poprzednią generacją" - może i tak, ale IMO to wciąż najlepszy FPS jaki powstał... A grafika wcale się tak nie zestarzała... zwłaszcza na Cinematic Modzie.

Edytowane przez piecia997
Odnośnik do komentarza

Dla mnie Half Life to także najwspanialsze dokonanie w dziedzinie FPP... ale skoro na PC mam tego HL więcej, to po co wersja konsolowa? Nie zagram dzięki niej w takie rzeczy jak HL Opposing Force 2: Awakening, Fake Episode 3 czy remake HL1, Black Mesa.... (fakt, że ten ostatni przekładany jest już od tylu lat...).

PS Tylko żeby się to nie przerodziło w kolejną wojnę konsola vs PC :P

 

A właśnie, co wprowadza Portal Still Alive? To jakieś DLC? Chyba tylko na konsolach wyszło.

Edytowane przez piecia997
Odnośnik do komentarza

wczesniej na pc gralem tylko w cs'a z kolesiami z bloku. pol roku temu kupilem orange box i praktycznie od razu sprzedalem. jak dla mnie nie da sie w to grac. grafika, dzwiek, fabula - wszystko mi nie podeszlo, wizualnie naprawde odstaje od obecnych produkcji i ciezko to przelknac.

 

To Ci powiem ze w takim razie zrobili marna konwersje, bo na PC gra sie za(pipi)iscie i grafa wciaz trzyma poziom..

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...